Rogue

okres Liberec
geek pokřiveného charakteru

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25
    • 20.5.2017  15:42
    13 Reasons Why (TV seriál) (2017)

13 reasons why i'm stupid bitch. Filmarsky dobre odvypravene, ale prvnich 8 dilu je zavadejici nuda diky ktere averze k dvema hlavnim protagonistum naroste do obludnych rozmeru. Dospet k dilu 9 chce bud hodne nudy, nebo silnou vuli, alespon ze to tahne dobry soundtrack. Btw Clayova neochota pustit si kazety najednou nedava smysl (krom toho, zeby to znicilo cely koncept) . Plus bod za Joy Division a Arakiho.

• 14.4.2017  02:55
    Sedmilhářky (TV seriál) (2017)

Feministické zoufalé manželky s božím obsazením a super režií. Všechny jsou boží. Znát rozuzlení od třetího dílu naštěstí neubírá nic na poutavosti.

• 15.3.2017  10:00

Algiers In Cold Blood za zvuku Morriconeho minimalismu. Pecka.

• 1.3.2017  23:08
    Nicota (2016)

Genericka vykradacka, ale vzhledem k ambicim to prekvapive slape i pres splacany scenar.

• 5.2.2017  04:04

Straslive nedobrodruzny a nenahlaskovany

• 23.1.2017  21:36
    Zero Day (2003)

Elephant home video.

• 18.1.2017  14:06
    Robinsonův ostrov (TV pořad) (2017)

Kopirovani nesvaru Markyzi s prostrihama behem soutezi a plastenkama, ale vypada to vyrazne lip (hudba, kamera). Postprodukcni recitator z pohadky je strasnej a tolik jednodilnejch plavek jsem asi v zadny sezone nevidela. Prekvapive dobry challenge a super casting, kde vetsina prisla hrat, to drzej na urovni. V pulce to holandsky koncept zkurvi a ze slusneho pokusu se stava obycejny shit.

• 9.1.2017  08:59

Nejlepší černobílý film roku 2016.

• 8.1.2017  19:06
    The Man in the High Castle (TV seriál) (2015)

s01

• 12.11.2016  21:19
    Příchozí (2016)

Villeneuve definitivne prokazuje, ze BR bude bozi. Akorat zaverecna doslovna vysvetlovacka je otravna a dvacet minut nikoho napinat nemusela.

• 10.11.2016  20:42
    Rande (TV pořad) (1997)

Takže, co o tobě víme, milá dívko. Moc toho není, máš ráda fialovou barvu a koně.

• 15.9.2016  11:23
    Ostrov (TV pořad) (2016)

Za vyhru by som si kupila tazne kone ktore maji jen ve Francuzku. Bizar casting (Riso, Spanel, Marko, namisto typicke vegetarianky je tu nekdo, kdo ji jen kureci - nicmene ostatni ji stale rikaji veganka) typicky pro prostreno z vesnice v jeste horsi rezii a produkci (prostrihy rozhovoru do soutezi - wtf, spoilery, strasny moderator, zpraseny RI, zbytecne sceny a reci vedouci k trem dilum misto jednoho - ve kterych se narozdil od Australske mutace nic nedeje, pribor od mall.sk jako odmena, vypadavani mimo kmenovky, bizar). Druholigovy fail a totalni neschopnost okopirovat funkcni format (kterou nejlip vystihuji mikro papiry na kmenovce). A az zase nekdy reknu, ze RI je debilni, pripomente mi tuhle mutaci, chce se mi umrit smichy (a v tom dilu jeste posta pro Marka, totalne debilni soutez a navsteva medika jak ze Strepin - desaty dil je sen!). A btw, heslo slovenskeho ostrova je "porazit a prezit", coz vysvetluje vse. A rozdeleni vyhry, lol.

• 13.9.2016  21:39
    Love (2015)

After Midnight se vsim, co Adele chybi (a nemyslim penis).

• 2.9.2016  01:29

Napivana romance v holinach. S pravym tricitkovy destem a testosteronovym resenim sporu, vic si clovek nemuze prat.

• 2.9.2016  00:46
    LSD made in ČSSR (TV film) (2015)

Konecne chapu ty reci, ze za komunistu bylo lip. "Kdyby se nekdo z pracovniku tovarny omylem intoxikoval LSD, byla pripravena specialni relaxacni mistnost, kde zamestnanec mohl v klidu halucinovat"

• 20.8.2016  20:04

O 49 minut lepší než Schlesingerova ospalá romance. Ve výsledku to líp asi nešlo... naštěstí lze stále všechna špatná rozhodnutí vyřešit tím, že má člověk koně.

• 9.8.2016  14:30

Uvodni titulky jsou zhulenecky sen,ale ani celkove nechybi temer nic: zoldaci, nacek, obrneny vlak, souboj s motorovkou, opily doktor, diamanty, rozrusena blondyna... pecka. Dve civilni valky za cenu jedne.

• 4.8.2016  09:30
    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)

Bez moznosti preskocit 'nudne' pasaze nebo rychloposuvu to muze byt docela challenge. A taky by se tim dal nekdo mucit. Kazdopadne fenomenalni.

• 21.7.2016  14:09
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

(Nejen) za Modern English ve druhem dile plna palba. Prevypraveny ET s milionem odkazu (Poltergeist, Jaws, Evil Dead, Thing, Alien...) a osmdesatkovejsim feelingem nez maji osmdesatky (predevsim uvodni znelka je dokonala). Skvele na tom vsem je, ze to nepusobi jako pocta osmdesatkam, ale jako samonosny serial, ktery byl tricet let ztraceny v archivech (ktery ve volnem case natocil Spielberg s Carpenterem zatimco je King zasoboval kokainem a vymyslel scenar).

• 19.7.2016  12:57
    Miracle Mile (1988)

Real-time jízda na atomové paranoie studené války. Neprávem zapomenutá romance.

• 10.7.2016  09:05

Sonda do českých svépomocí postavených domovů. Místy boží, místy průměrné."Chce to trochu trpělivost, ale zato je dobrej" vypovída o přednormalizační situaci a lidech toho času víc než dobové dokumenty.

• 6.7.2016  01:20
    River (TV seriál) (2015)

s01

• 6.7.2016  01:18
    High Rise (2015)

Jasné vítězství formy nad obsahem.

• 30.5.2016  09:43

Béčkové finále mi přijde jako hypoteticky skvělý nápad, v realitě mě otrávilo. Závěrečné titulky měly přijít o deset minut dřív a film se mohl loučit ze střechy auta. Od doby, co Michelle prohlásí "Oh, fuck.", je to trochu peklo.

• 24.5.2016  10:01
    Wallander (TV seriál) (2008)

Strašlivá otrava. Jako kriminálka průhledné, trochu chaotické, trochu nelogické a bez drivu. Jako osobní příběh prací zničeného detektiva naprosto fádní a tisíckrát okopírované. Tuctová kriminálka s přecitlivělým hlavním hrdinou, kterému má člověk většinu stopáže chuť jednu lísknout. Wallander není ani alkoholik, ani zajímavý. Natož kompetentní dělat svou práci.

• 20.5.2016  15:13
    Survivor: Kaoh Rong (TV pořad) (2016)

Taj a wtf splhani na palmu, Debbie the new Phillip, Calebova nesmyslna obet pro sul a pepr... relativne zabavna rada s retardovanym macho duem (pricemz oba byli imho dobri hraci dokud nebyly v jednom kmeni).70

• 29.4.2016  11:56

Příjemně bez oklik a přímočaře k osmdesátkovému konci (který mi přijde boží).

• 28.4.2016  10:48
    Making a Murderer (TV seriál) (2015)

redneck parade

• 16.4.2016  12:51
    Nezlomný (2014)

Fragmentálně dobré (Deakinsova kamera, ale vlastně i jednotlivé scény by samostatně působily ok), jako celek uondaná tragédie bez ksichtu. Válečný film ze staré školy, u kterého se jakékoliv city k hlavnímu hrdinovy hledají těžko - definovaný tím, že je ital, nezajímá diváka celých 130 minut. Příchod flashbacků je vidět půl minuty předem, scény jsou buď příliš krátké nebo příliš dlouhé, jejich společným znakem však je, že nic nikam neposunou. Louis je během filmu provlečen různorodým utrpením, aniž by to zanechalo nějaký pocit, nebo alespoň nenudilo. Repetetivní lehce podprůměrná nuda, jejíž největší nedostatky vyplynou při srovnání s podobnými filmy (např. Boylovými několika hodinami a jedním kamenem). Vlastně se mi zdá, jako kdyby někdo bez talentu, touhy něco říct, schopnosti inovace a kombinace velmi schopně napodobil scény jiných filmů a pak je učebnicově poskládal. Svým způsobem je to mnohem horší než většina špatných filmů. Angelina to celé zvládla bez chyb a zároveň strašně špatně.

• 11.4.2016  20:13

V Ceskem rybnicku velky posun k lepsimu, za Polskem nicmene zaostavame (Ida).

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25