Starface

Student

Instagram: ten_stepik

<< předchozí 1 2 3
    • 3.9.2016  12:58
    Rick a Morty (TV seriál) (2013)

Odpad!

• 11.1.2014  16:43

Taková Jackass verze Little Miss Sunshine

• 22.7.2013  21:23

Nápad dobrý, ale zpracování nic moc.

• 5.6.2013  23:12
    Nahý oběd (1991)

Řemeslně zpracováno naprosto super, škoda že z toho nic pořádně nevylezlo.

• 12.5.2013  20:50

Už nikdy za střízliva

• 13.9.2012  19:45
    Ve stínu (2012)

Více takovýchto českých filmů! 80%

• 7.9.2012  16:11

Tak nějak jsem se těšil na armádu zmutovaných ještěrů pochodujících po ulicích a ono nic (: Pěkný film o pavoučím muži který se může rovnat i s verzí Sama Raimiho, je to jinej styl ale i tak dobrej Spider-man. Osobně mě to bavilo víc, než třeba Thor nebo Kapitán Amerka. P.S.: Spiderman od Raimiho měl stokrát lepší soundtrack. P.P.S.: Stan Lee tady měl snad nejlepší roli ze všech marvelovských filmů (:

• 29.8.2012  00:39

Hrstka odkazů na herní rs 5 to opravdu nezachrání.

• 11.7.2012  23:01

Nevim jestli bych to mel vubec psat ale pulku tech lidi jsem vubec neznal.

• 11.4.2012  16:21
    Dům (2011)

Víc tak naprosto nesympatických lidí pohromadě jsem dlouho neviděl.

• 5.3.2012  20:24
    Dracula (1992)

Především mne zaujala uvodní hudba kterou jsem slyšel poprvé v American Horror Story.O hraběti Drakulovi jsem toho před tímto filmem moc nevěděl, asi jen to, že je upír. Vždy jsem si ho představoval jako Christophera Leeho. V tomhle filmu není tolik lekaček jako v moderních horrorech. Sází se tu spíše na audiovizuální zpracování a na potemělejší atmosféru a to se mi líbilo. Překvapilo mě také herecké obsazení. Třeba Anthonyho Hopkinse jako Doktora Helsinga jsem nečekal. Francis Ford Coppola je geniální režisér a jeho filmy mam moc rád, jeho Drákula byl můj první a bojim se až se podívám na jinýho, tak se mi nebude líbit.

• 15.2.2012  18:52
    Bůh masakru (2011)

Všichni hráli naprosto přesvědčive. Nejvíce se mi líbil Christoph Waltz ,ten vypadal jako by si to nejvíc užíval. Hned po Waltzovi u mě zabodovala Jodie Foster, matka oběti, která asi jako jediný člověk v místnosti opravdu řešil ten konflikt ovšem Kate Winslet a John C. Reilly byli taky geniální. Bylo to taky moc pěkně zrežírované a byly dobře položené kamery a sledovat reakce postav na různé podněty, proto se dá na Boha masakru podívat vícekrát a vychutnávat si představení všech herců.

• 21.1.2012  18:05

Zajímavý komentář : verbal

• 15.1.2012  13:23

Skvělá hudba, skvělá atmosféra...nechtěl jsem to srovnávat se švédskou verzí, ale tenhle film se mi líbíl víc.

• 7.10.2011  14:17
    Provaz (1948)

Ehm....Akcí nabitý thriller ?

• 28.9.2011  15:32

Když jsem se o nový Planetě opic¨dozvěděl poprvý, tak jsem něbyl zrovna nadšený protože posledních sto planet opic nebyo zrovna pěkných. Jediný co mi přišlo zajímavý bylo to, že opice byli poprvý celý CGI. No a určite jsem se nemusel bát. Je to opravdu skvělej film a scéna kdy Caesar poprvý promluví se stane legendární. První Planetu opic mam opravdu moc rád, dokonce se mi líbila i Burtonova verze, proto mě potěšilo i několik odkazů, ten zbytek filmů se mi nelíbil. Takže ke Zrození opic : Určitě nečekejte tak dokonale ztvárněný opice, jsou digitální a je to znát. Mimika je zvládnutá skvěle. Caesara hrál ten chlapík co hrál Golluma (nevzpomenu si jak se jmenuje). Vyprávění příběhu je taky dobře provedené. Část filmu, když Caesara zavřeli do opičího útulku mi připomínalo starý filmy z vězení, třeba Motýlka, Shawshank nebo Alcatraz. Nebudu to prodlužovat, Zrození Planety opic je moje překvapení roku a koukněte se na to.

• 28.9.2011  15:30

Je to takový netradiční zpracování klasických emzáckých invazí. Je to až na hranici béčkových filmů, je to vlastně dost podobný jako Soumrak Mrtvých, akorát tu nejsou zombie ale aliens.

• 14.8.2011  22:42
    Super 8 (2011)

Trailer mě až moc navnadil. Čekal jsem větší horror a ne pohádku. Škoda.

• 11.8.2011  23:27

Viděl jsem jenom tu nejnovější vrzi a ta stála zaprd. Když skončil tenhle film tak jsem z něho měl husí kůži.

• 27.7.2011  14:24

Pravej letní americkej film.

• 26.7.2011  14:25
    V peřině (2011)

Od začátku jsem se cítil hrozně Pregnent.

• 1.5.2011  00:06

Myslím si, že na svojí dobu to je velice originální film. Od druhé poloviny filmu mi to přišlo zdlouhavější a chtěl jsem dát původně jenom řtyry hvězdy, podle mě je to prostě Film, takže dávám pět.

• 25.4.2011  23:38

Námět se mi líbí, ale zpracování už stálo za prd. Asi od půlky bych film předělal. Šéf správců osudu mi na můj vkus moc připomínal Boha a to mi vadilo. Samotné správce osudu jsem si představoval trochu jinak. Někoho kdo vypadá jako z jinýho světa. Kdyby tady byli ztvárněný jako Pozorovatelé z Fringe bylo by to o 40% lepší. Prostě byli moc lidský a málo tajemný. Jak už jsem psal tak námět se mi líbí a kdyby ještě někdo víc propracoval příběh, neměl bych asi co vytknout. Některé detaily navíc by taky neuškodili. Nápad s kloboukem s jehož pomocí se dá cestovat z dveří do uplně jinejch dveří se mi taky líbil, ale taky by chtěl víc propracovat. Beru ohledy na to že je to první film který George Nolfi režíroval, jenomže v režii bych tolik chyb neviděl. George Nolfi je docela úspěšný scénárista, psal scénář k pokračování Dannyho Parťáků nebo k filmu Bourneovo ultimátum. Samozřejmě scénář k The Adjustment Bureau jsem nečetl, ale mouchy bych hledal hlavně tam.

• 14.4.2011  20:11

Scareface má sirovou mafiánskou atmosféru. A ta se vine od začátku až do epického konce. Film trvá 170 minut což neni málo, nadruhou stranu kdyby trval o minutu míň už by to bylo na škodu. Už od půlky filmu se dá tušit jak to skončí, to mi nijak zvlášť nevadilo. Ve snímku exceluje hlavně Al Pacino, Tonyho Montanu ztvárnil dokonale. Líbil se mi tady třeba mnohem víc než v Kmotrovi

• 13.4.2011  21:25
    Vřískot (1996)

Podlě mně to hlavně neni horror ale lehká parodie na horrory. Já čekal bůhvíjak dobrej horror a ona je to komedie, proto jsem dal jenom tři.

• 5.4.2011  15:31
    Mělký hrob (1994)

Je to tak z části gangsterka, z části psychologický drama a někdy i komedie o tom co udělá s nejlepšími přáteli kufr plný peněz a mrtvola. Ewan McGregor hraje velmi dobře, zápletka je povedená a pointa vynikající. Kamera se mi taky líbila. Kdo má rád Dannyho Boyllea, Ewana McGregora nebo mafiánské filmy tak si přijde na své.

• 3.4.2011  13:01
    Smrtihlav (1998)

Dark City ( nevim jak někdo přišel na název Smrtihlav) má správnou pochmurnou atmosféru. Celý je to dobře zpracovaný, jak efekty tak děj. Od začátku až do konce se něco děje, neni tedy místo kde bych se výrazně nudil. Když neni akce, tak jsou zajímavé dialogy. Občas mi to připomnělo Matrix (1999).

• 23.3.2011  17:04
    Paul (2011)

V podstatě je to roadmovie se sprostym,požitkářskym, polonahym mimozemšťanem. Trochu mi to přijde jako pocta všem filmům o mimozemťanech. Efekty jsou taky celkem povedené. Paul vůbec neni jako pěst na oko a vypadá dost realisticky.Už kvůli hromadě vtipných narážek ať už na Star Wars nebo Blízká setkání se mi ten film prostě líbí.

• 7.3.2011  08:10
    Fanoušci (2009)

Dávam pět, protože jsem fanboy (:

• 21.2.2011  23:22

Připomíná mi to spíš epizodu ze Star Treku a to nic proti Star Treku.

<< předchozí 1 2 3