Daviidesek

David Urban

okres Pelhřimov

<< předchozí 1 2 3
    • 15.7.2012  15:41

Podprůměrný thriller, který nad vodou drží pouze Tommy Lee Jones a hezká Ashley Judd. Předvídatelný děj a několik logických nesmyslů z tohoto "uprchlíka v ženském podání" dělá nezaznamenáníhodný film

• 16.6.2012  11:07
    Veterinář z Bondi Beach (TV seriál) (2009)

Výborné, dojemné, krásné.Skvělá práce.

• 29.4.2012  10:56

True story... Docela emotivní příběh o odvaze člověka, který to ve své době neměl vůbec jednoduché. Obsazení asi nemohlo být lepší. De Niro je správný drsoň a Gooding Jr. se na svou roli hodil taky dobře. Je to ale taková ta klasika, kdy se dva nepřátele stejně nakonec "zkamarádi" a natřou to zlounům. Film jsem neměl potřebu vypnout, nenudil jsem se, bavilo mě se dívat jak se Carl vyvíjí a dosahuje svého snu... Ale suma sumárum jsem čekal krapet více a něco mi chybělo

• 15.4.2012  10:47

Konečně pořádná řezničina. Nejlepší vyvražďovačka za posledních pár let. Nebýt těch stokrát ohranných klišé, mohlo to být mnohem, ale mnohem pusobivější. S originálem se to sice nedá srovnávat, ale formálně jde o jednu z nejpůsobivějších vyvražďovaček poslední doby

• 15.4.2012  10:46

Rozhodně lepší jako první díl, konečně nějaké herecké výkony a pár výborných scén kde už se nachází náznak lidských pocitů… A ta večeře, kam se hrabe Mel Gibson s jeho posledními „naturálními filmy“ a nebo doktor Hanibal. A konec je takový..no prostě alespoň to byl špatný konec

• 11.3.2012  18:26

Clintu Eastwoodovi se podarilo natocit film po kterem jsem se jen velmi tezko zvedal. Prvni polovina se nese kompletne v duchu boxovani a velmi vas bavi sledovat Maggieny zacatky a postupne zlepsovani a vyhry diky kteremym si ji zamilujete (Hilary Swank je opravdu strhujici). Pak nastane zvrat a vse se obrati o 180° a Vy jen zoufale cekate jestli se to jeste zlepsi a jestli Maggie zacne opet boxovat (protoze takhle to mame prece radi anebo lepe receno takhle to ma rad Hollywood). Bohuzel to nenastava a cela druha polovina filmu se topi v naproste beznadeji, depresi a smutku, ktery vyusti v neskutecne silny a smutny konec. Tenhle film me opravdu zasahl protoze se po dlouhe dobe ve velkem strihu pousti do hlubsich temat nez jakymi nas zaplavuje tovarna na sny v Hollywoodu neustalymi akcnaky ci povrchnimi komediemi. Dukazem toho bud, ze jsem snad v zivote nevidel tak tiche kino (bylo temer plne), kde byste slyseli i hlavicku spendliku upadnout. Bravo pane Eastwoode

• 1.3.2012  12:48

dlouho jsem zkouknutí tohoto filmu odkládala,protože mi přišlo,že to bude podle děje jednoduchoučké a vyplněné hodně vatou,ale omyl,naproto luxusní adrenalínový akčnáček.Skvělé obsazení bez komentář tomu jen dodalo korunu a od začátku do poslení minuty mě to udržovalo v napnelismu jak strunu,dlouho jsem si film tohoto žánru tak neužila!A bavila jsem se královsky nad kamerou i zpracováním.Víc takovýhle kvalitních filmečků by se mi líbilo

• 1.3.2012  10:50

Oddychová záležitost, kde herci (ano i Denzel) prakticky nemají co hrát. Film co prostě začne a prostě skončí. Žádné známky originality či nějakého většího napětí nemůžeme čekat. Jsme li trpělivý dočkáme se alespoň jedné akční scény, Eva Mendes se na nás usměje a nakonec všichni doplujeme ke šťastnému konci

• 21.2.2012  15:16
    John Q. (2002)

Denzel Washington v roli otce, který nemá peníze na operaci svého syna, tak se zavře s rukojmými s nemocnici. Film plný kliše, který až velmi překypuje sentimentalitou, jenže já si nemohu pomoci, ten film zbožnuji. Viděl jsem ho již nekolikrát a pokaždé od něj nemůžu odtrhnout oči

• 19.2.2012  17:40

Vynikající Rowan Atkinson v poměrně kvalitní anglické komedii. Na čtyři hvězdy to sice nestačí, ale jen těsně.

• 19.2.2012  10:49
    Bílé peklo (2001)

Když se řekne německá kinematografie, tak se většině vybaví nepříliš valné televizní filmy a krimiseriály různé obliby, ale snímek Bílé peklo je výjimka potvrzující pravidlo. Vězeň z gulagu Clemens Forell putuje přes 14 000 km, aby se dostal za svou rodinou do německé vsi. Krásně vystihnutá atmosféra beznaděj dělají z filmu snímek vrcholné kvality. Určitě stojí za to se na něj podívat. Jediná slabina snad spočívá v trochu rychlém konci, který bych po tak dlouhé stopáži, jakou film má, očekával trochu více rozvedený.

• 14.2.2012  15:17
    Neznámý (2011)

Jeden z mála filmů, na které se vyplati si vymezit chvilku času a podívat se na něj. Děj byl pro mě nepředvídající a o to více mě bavil svou tajuplností. Nesmím zapomenout na herecké výkony které byly super. Každopádně všude, kde hraje Neeson je zabáva a zaručenost kvalitního filmového zážitku. Pro mě celkově moc příjemné překvapení

• 11.2.2012  19:53

Tento kousek by si asi normálně zasloužil 3 hvězdy, jenže to by byl jen průměr a když to srovnám s konkurencí v kategorii český film za posledních pár let, vychází mě to na jasný nadprůměr, takže zubynehty 4 hvězdy. Jenže 4 hvězdy jsem dal také sesterskému filmu Ženy v pokušení a ten byl minimálně o třídu lepší tak jsem to u něj zvýšil na plný počet. Jinak Mužům jasně dominují právě muži (Polívka, Macháček), děj je v závěru už trochu překombinovaný, ale proč ne. Není to film u kterého bych se smíchy za břícho popadal, ale úsměv mě na tváři vyloudil nesčetněkrát

• 27.11.2011  08:56

Moc hezky film, Jack Black je prvotridni. Dovolil bych si nesouhlasit s casto zminenym a kritizovanym "zmoudrenim rodicu". I ten nejtvrdsi rodic zpravidla miluje svoje dite, proto ho musi dojmout, kdyz je jeho kluk ci holka v necem opravdu dobry

• 27.11.2011  08:55

Jmenuji se IGOR HNÍZDO! Myslím, že se nenajde někdo, kdo by tuhle větu neznal... Jeden z nejlepších českých filmů s úžasným Janem Třískou. Nikdy bych si nedokázal představit v téhle roli někoho jiného. 5*

• 11.9.2011  12:17

Jasně že stojí každoročně za shlédnutí. Pohádka co má své kouzlo, i když šmrnc se tam imrvére nešmrncal a spád tam furt pryč nespádoval. Ale je to milé dílko a placama zábavné - hospodský v užaslé pochybnosti, zda na tom prázdném talíři není jejkote mankote přeci jen ta ulakocená jitrnička, je k nakousnutí.

• 6.9.2011  10:02
    Okresní přebor (TV seriál) (2010)

Hodně slabý odvar filmu Kožené slunce. Seriál má někdy úplně trapné, jako např. Housle. Sám jsem několik let okresní přebor hrál a povím k tomu asi tolik, že jsem v něm zažil hodně daleko humornějších historek než jsou v tomto seriálu...Další slabou stránkou je, že po 5 minutách je zcela jasné jak seriál skončí. Nebýt to seriál z fotbalového prostředí dávám hvězdičku jednu.

• 3.7.2011  16:43

.. u tohoto filmu jsem se příjemně nudil... jedním uchem tam, druhým ven, jedním okem dovnitř a zívnutím ven. Filmová políčka plynou v přesné kadenci a s přímou úměrou k ubývajícím popcornu a srknutím coly každé dvě minuty, přešoupávájíc se z jedné strany sedadla na druhou, přehazujíc taktéž nohu přes nohu v pravidelných intervalech, občasnému příjmu a odepsání SMS, možná i lehkým telefonním hovorem aniž by divák o cokoliv důležitějšího přišel a při občasném "výletu" na WC jakbysmet.. takto nějak bych si představoval průměrného diváka v multikině při sledování této "filmové události" kdy Ridley Scott dopřál po fyzicky náročném Gladiátorovi Russellu Crowemu a sobě dovolenou před a za filmovými kamerami sponzorovanou hollywodským fimovým studiem v krásném prostředí jížní Francie, dostatečně zásobenou vínem a krásnými ženami. Nijak jinak si tento výsledek nedovedu vysvětlit..

• 30.6.2011  21:01
    Občanský průkaz (2010)

Radoby vtipna, nekoukatelna nuda ze 70. let. Toto uz fakt nee

• 19.6.2011  10:36
    Mentalista (TV seriál) (2008)

Seriál který mě konečne vytrhnul ze stupidního sterotypu všech kriminálek bežících v naší televizi. Konečně něco jiného a podle mě průlomového. Všichni říkáte, že je hlavní hrdina nafoukaný hajzlík, ale právě proto mi tak sedí

• 29.5.2011  09:48
    Okrsek 13 (2004)

Skvělá akční podívaná - výborné souboje, efekty, sympatičtí hrdinové, kteří zahraňují Paříž před nukleární zkázou. Dlouho jsem neviděl podobný film. Dostává 70% za pozitiva, která jsem zmínil. Škoda jen, že tvůrci tohoto ztrhujícího snímku nepřišli s lepším příběhem a propracovanějším scénářem - Kurýr 2, jenž mimochodem pochází od stejných producentů, sice také nemá extrémně poutavý příběh, avšak motivy záporáka jsou zřejmé až na samém konci filmu, což dělá z obyčejného akčního filmu akční thriller. Kdyby to bylo totaženo z této stránky až do konce, přidal bych navíc až 15%. Jinak ale velmi povedený akční sci-fi z blízké budoucnosti, kde není na každém kroku vznášedlo, laserové pistolky a robotický pejsek, který se startuje ostiskem prstu majitele.

• 6.4.2011  11:23
    Piraňa 3D (2010)

Nejsem si úplně jistý jak to mám komentovat. OK, piraně byli fajn, žravý a celkem hezky udělaný to jo, masakr byl taky slušnej, krve víc než dost, beru. To že jsou to tvorečci prehistorický už je horší, hafo scén je příliš samoúčelných a zbytečných. 3 metrový piraně jsou fakt hlína, je tam dost logických chyb a film působí trochu odflákle. Nevím, původní piraňa byla slušný horor, tohle horor není, atmosféru to nemá, thriller taky ne a ani komedie to moc nebyla. Bylo to takové neslané nemastné a to i přesto že děj měl docala spád. Fakt nevím ,ale prostě mě to nenadchlo. 45 %

• 31.3.2011  10:42
    Nestyda (2008)

Pohodová komedie doprovázená příjemným soundtrackem trochu postrádá děj, žádná pointa ve filmu není a konec je také takový neutrální. Na české poměry musím pochválit dobré herecké obsazení, kde moc nikdo nevyčnívá, ale na druhou stranu hlavní protagonisté nezklamou a své role zahrají tak jak mají.

• 31.3.2011  10:28
    Aféry (TV seriál) (2011)

DOclea pěkný, hlavně se mi líbí, že je to dle skutečnosti.

• 31.3.2011  10:27
    Aféry (TV seriál) (2010)

Takové průměrné, líbí se mi na tom to, že je to dle skutečných událostí.

• 31.3.2011  10:26

Průměrný psycho thriller (ani omylem horor)s celkem důvěryhodnou Mischou Burton.Když už,doporučuju film shlédnout v originále,protože dabing je v tomhle případě obzvlášť nepovedený.Jinak..co se dá k takovému průměru říct?Koukat se na to dá,ale žádná bomba to není.

• 31.3.2011  10:23

Filmy podle skutečné události mám rád, jsou to nejlepší zápletky a absurdity. Al Pacino mě nikdy nebral, ale v tomhle filmu je to jeho koncert. Sonny s manželkou a dvěma dětmi plus ještě homosexuální manžel do toho. Druhá půlka filmu už nemá ten drive jako první, ale i tak je to celkem nadprůměrný snímek.

• 31.3.2011  10:23
    Clona (2008)

Hrozná kravinka. Děj o ničem a ničím mě to nenatchlo.

• 13.3.2011  09:52
    Stalo se (2008)

Úplná kravina.Děj o ničem, vůbec mě nechytl a nebylo nic co by se mi na tom filmu líbilo.

• 21.2.2011  12:20
    Poker Star (TV pořad) (2011)

Dobrý pořad.Poker je pěkná hra a todle spestření je k tomu opravdu výborné.

<< předchozí 1 2 3