Aféry (2011) (seriál)

DOclea pěkný, hlavně se mi líbí, že je to dle skutečnosti.

Muži v naději (2011)

Tento kousek by si asi normálně zasloužil 3 hvězdy, jenže to by byl jen průměr a když to srovnám s konkurencí v kategorii český film za posledních pár let, vychází mě to na jasný nadprůměr, takže zubynehty 4 hvězdy. Jenže 4 hvězdy jsem dal také sesterskému filmu Ženy v pokušení a ten byl minimálně o třídu lepší tak jsem to u něj zvýšil na plný počet. Jinak Mužům jasně dominují právě muži (Polívka, Macháček), děj je v závěru už trochu překombinovaný, ale proč ne. Není to film u kterého bych se smíchy za břícho popadal, ale úsměv mě na tváři vyloudil nesčetněkrát

Neznámý (2011)

Jeden z mála filmů, na které se vyplati si vymezit chvilku času a podívat se na něj. Děj byl pro mě nepředvídající a o to více mě bavil svou tajuplností. Nesmím zapomenout na herecké výkony které byly super. Každopádně všude, kde hraje Neeson je zabáva a zaručenost kvalitního filmového zážitku. Pro mě celkově moc příjemné překvapení

Poker Star (2011) (pořad)

Dobrý pořad.Poker je pěkná hra a todle spestření je k tomu opravdu výborné.

Aféry (2010) (seriál)

Takové průměrné, líbí se mi na tom to, že je to dle skutečných událostí.

Cesty domů (2010) (seriál) odpad!

Tohle je opravdu hrůza hrůz. Nějak nemůžu pobrat co nám tvůrce chce říct. Být cholerickým buranem s titulem , chovat se jako prase je ok?Někomu takový hrdina chybí?Fakt prominte drazí tvurci, ale to je fakt tak strašně neuvěřitelná blbina, že se to nedá, to jsem přežila 3 díly, abych teda nebyl za blbce co hodnotí po 5 minutách

Kajínek (2010)

Obléct Kajínkovu kauzu do žánrového kabátu thrilleru byl moc dobrý nápad, ale natočit u nás akčňák na základě důkladně proprané a dobře se prodávající kauzy byl nápad přímo geniální. Nezbývá než stejně jako ostatní vypíchnout kvalitní řemeslo, hlavně kameru házející jeden trajlerový záběr za druhým, a herce, ale postesknout si, že na scénáři to chtělo ještě zamakat.

Machři (2010)

No. Jedna z podarenejších sandleroviek. Ja ho nejak extra nemusím. Film je slušne vtipný. A ako vždy nie kvôli Sandlerovi. Mám pocit, že Adam sa s zameraním na komédie minul. 95% humoru musia obstarať iné postavy. Nielen tu vo všetkých jeho filmoch. V tomto filme ako vždy dobrý Rob Schneider aj s jeho s celou jeho "rodinkou". Pobaví aj Buscemi, Spade a celkové vtípky v rámci partie, ale aj rodín. Škoda, že si neodpustili ten americký humor (rozumej prdenie atd.). Ale zazlievat niekomu, ze robi americký humor v filme pre americké publikum? S mojím filtrom, keď to, čo ma baví si užívam a čo mi vadí ignorujem, to bola dobrá komédia.

Neporazitelný: Vykoupení (2010)

Film z vězeňského prostředí. Jak už tak bývá, tak tyto filmy jsou něčím přitažlivý a atrktivní a tento film mezi ně rozhodně patří. Boyka nejvíc borec a film fakt dobrej, doporučuji.

Nezastavitelný (2010)

dlouho jsem zkouknutí tohoto filmu odkládala,protože mi přišlo,že to bude podle děje jednoduchoučké a vyplněné hodně vatou,ale omyl,naproto luxusní adrenalínový akčnáček.Skvělé obsazení bez komentář tomu jen dodalo korunu a od začátku do poslení minuty mě to udržovalo v napnelismu jak strunu,dlouho jsem si film tohoto žánru tak neužila!A bavila jsem se královsky nad kamerou i zpracováním.Víc takovýhle kvalitních filmečků by se mi líbilo