Bugys

Richard Boukal

okres Praha

<< předchozí 1 2
    • 15.10.2016  21:58

Hodina patnáct nuda, pak deset minut akce, mrd a rip. Velké zklamání.

• 3.3.2016  23:53

Pecka. Po delší době jsem viděl tento skvost. Seagal ve formě, děj odsýpá, prostě paráda.

• 24.2.2016  09:54
    Spectre (2015)

Zklamani

• 29.1.2016  22:42

Ani dobré ani špatné. Čekal jsem na podobné triky o létajících hovnech ve vzduchu dlouho a v tomhle filmu jich bylo skutečně hodně. Chvilku to trvá než se člověk dostane na tu správnou notu filmu. Občas některé scény docela překvapily.

• 28.1.2016  20:17
    Pixely (2015)

Dobrý hlášky, nostalgie, pecka.

• 28.11.2015  11:41

Fantastická sračka je film, kde člověk hodinu patnáct čeká, na to, že se něco bude dít, fik fik, 10 minut akce a titulky. Scénáristicky prázdné, nudné. Film který nemá koule. Zmařený potenciál.

• 26.11.2015  11:33
    Tajemství Pravdy (TV seriál) (2008)

Po letech se vrací a koukám na tento skvělý seriál. Když pominu herecké výkony, triky a dialogy jedná se naprostou pecku. Rozhodně jde o důstojného nástupce fantazy seriálů Hercula a Xeny. Natolik důstojného, že právě tyto dva zmíněné seriály bohužel v dnešní době působí už velmi trapně a infantilně. Navíc je velkým přínosem to, že vedle děje v každé epizodě se celou sérií táhne dějová linka, která spojuje celý příběh a díky tomu působí velmi kompaktně. Já jsem po letech, kdy jsem se k tomuto seriálu vrátil nadšený a slintám blahem. Je to pecka.

• 25.11.2015  21:39
    Přístav (TV seriál) (2015)

No to je tak strašná sračka, že když už si říkám, že je to totální odpad z hoven, tak mě tvůrci seriálů naprosto nečekaně překvapí a klesnou ještě hlouběji. Ty vole, to je humus.

• 25.10.2015  18:13
    Double Team (1997)

I po takové době (1997) je to stále pořádný nářez a pecka film. Není to tak debilní jako jiné akční filmy ať už s Dem ven nebo bez něj.

• 17.10.2015  13:09
    Hacker (2015)

Mezi shitem a kvalitním filmem je velmi tenká linie a tady je to bohužel ten shit. Hudbě chybí kousek k dokonalosti, bohužel opět se opakuji, i mezi kvalitní a shit hudbou je tenká linie. Tady tomu je přesně tak. Mann umí lepší.

• 19.9.2015  11:50

Toho kdo dělal u tohodle filmu casting by měly podříznout. Spiderman je extrémně hnusnej šulin no a ta jeho čubka, bliju ještě teď, když si je musím při psaní tohoto komentáře představit. Byli skutečně tak hnusní? Ano, byli, jsou to rypáci na entou a já se z nich nejen poblil ale i posral. Alespoň že ten modrej negr sem tam něco udělal, jinak by to byl jasný odpad.

• 19.9.2015  11:47

Hodnocení v červených číslech? Opět jsem se velmi zklamal. Film je o hovně. Nikam se od skvělého prvního dílu neposune. Něco málo je vysvětleno ale více otázek položeno. Neskutečná sračka.

• 7.9.2015  13:11

Ohromný Jackman. Wolverin, vrrrr. Dokonalá vsuvka.

• 7.7.2015  06:41
    Ospalá díra (TV seriál) (2013)

Čekal jsem, že se něco zlepší, ale ono hovno. Druhá série drží trend jedničky. Nuda, rychle záběry, nuda. Zbrklý, nesourodý, nesmyslný děj. Totální fekální seriál. Na to se nedá koukat.

• 9.5.2015  18:30
    Hercules (2014)

Na čtyři hvězdy to sice není ale 3,5 tu nelze nastavit, proto se přikláním spíše ke 4*. Začátek v pěkném tempu, půlka filmu se trochu vleče a konec je ve znamení zrady a snahy vše vysvětlit a ospravedlnit. Herci jsou v cajku. Určitě to tu není jak ve druhém Herkulovi, kde homoklád homokládsky homokládí, fuj humus na něj koukat. Určitě zde není využitý potenciál a děj by mohl být lepší, stejně tak dialogy, kde by rozhodně měli dát větší prostor pro hláškování. A na závěr kritika na Rocka, jeho výkon nebyl zrovna z těch nejlepších, jako by byl unavený a zrovna moc přesvědčivý nebyl. Přesto a možná i právě proto, že tu hraje Rock, tak má tento film koule. Těšil jsem se na něho a užil jsem si ho.

• 9.5.2015  18:13
    Sedmý syn (2014)

Člověk se těší na pořádnou fantazy, dle ukázek se klepu jak drahej pes. Dostanu ale směsici hoven s kravským hnojem. Džef Mostař mluví v originále, jako kdyby měl po operaci držky a právě mu odoperovaly všechny zuby a půlku jazyka. S dabingem to je o poznání lepší. Je to opět splácanina všeho možného. Bez špetky nápadu a kreativity.

• 9.5.2015  18:01

Co to je? Snaha natočit s liliputským Liborem Boučkem auty nabouchnutý akční nářez? Ne děkuji, vše se posralo a vznikla z toho směsice hoven rozpatlaných po obrazovce. Humus.

• 5.4.2015  17:47
    Apokalypsa ve znamení zvěrokruhu (TV film) (2014)

Tohle je hodně velký hovno. Ty triky jak z didaktika.

• 5.4.2015  16:42

Ty komoušký učitelé a ředitel jsou fakt úžasný. Škoda, že jim ti malí smradi nedali přes držku, protože takovou zajebanou učitelku a vypíchaného ředitele bych fakt nevydržel.

• 5.4.2015  13:05

Klasická pecka. Trochu zarážející, že se celý film snaží najít Stehnoně a on je pokaždé překvapí a najde sám a dřív než oni - trochu slabá scénaristická chvilka. Jinak je to slušný nářez - skákání aut mezi mrakodrapy, jízda na okraji srázu, skoky apod :D Spousta věcí je přehnaná, ale to by nebylo Rychle a zběsile. Viděl v kině.

• 19.3.2015  13:53
    Žralokonádo (TV film) (2013)

No kurva, to je taková sračka, že se to nedá srovnávat ani s Uwe Volem. Triky jako když sere, hlavu ani patu to nemá. Totální blitkojidní sračka.

• 1.3.2015  12:57

Film neví čím má být, jeho nerozhodnost je mezi romantickou komedií, thrillerem, akčňákem. Rozhodně název Londýnský gangster dává za slovo svému názvu v posledních 5 minutách filmu. Konec je k tomu ještě tak dementní, že člověka hned nasere, že se na to koukal jak kretén a čekal jak to dopadne. Nasrat scénáristovi a režisérovi do držky.

• 8.2.2015  13:55
    Hrajeme s Alim (TV pořad) (2015)

Tady se někdo posral a rozhodnul se o tom natočit dementní pořad. Nechápu jak se to mohlo dostat do televize.

• 3.1.2015  20:50

Jsem kurva nasranej. Takovýhle rozpatlaný hovno jsem fakt nečekal. Tragické 3 hodiny o ničem.

• 31.12.2014  23:59
    Norbit (2007)

Masky jsou super. Opět Eddie zabodoval. Brutální prasnice s osumdesátkovejma kozama. Občas se člověk i zasměje.

• 31.12.2014  23:56

Vyhul se. Dej si tři lajny, za půl hoďky si dej znova lajny a mezi tím si pěkně pohul, pak se ti ten film bude možná líbit a to opakuji: možná líbit. totální kaše plná hoven. Jednu hvězdu za formelákový péro.

• 21.12.2014  23:38
    Sabotáž (2014)

Čekal jsem aspoň pohodičku, dostal jsem ale pořádnou sračku. Hvězdu za způsoby zabití, jinak je to naprostá ztráta času. kurva tam vůbec vo nic nejde, nic se neděje. Dva vystřílený zásobníky na začátku a dva vystřílený zásobníky na konci filmu. K tomu přidáme kreténsky napajcovaný herce v čele s tak brutálně hnusnou sviní, že se vůbec divím, že jsem film dokoukal. Arnoldovi je asi tři sta, kurva, lepší už to Arnie nebude !!! Pěkný hovno.

• 8.12.2014  20:57
    Interstellar (2014)

Genitální záležitost. Nemám slov. Naprostá pecka.

• 5.11.2014  08:41
    Divergence (2014)

Neuvěřitelná sračka. Přehlídka extrémně hnusný a k zeblití hodných kxichtů v čele s machnatou přestárlou Kate Vyhnikxichtovou, která vypadala tak na 55 let. Kdo sehnal tuhle tupou bandu rypáků co neumějí hrát fakt nechápu. Že jsem tím vůbec ztrácel čas, žena to vyřešila prospáním celého filmu.

• 25.10.2014  13:18

Od začátku jsem koukal jako puk. Neuvěřitelně propracované s inovativními myšlenkami. Nádherné, brilantní, pecka. Stále překvapující, se skvělými nápady. Maximálně doporučuji.

<< předchozí 1 2