stanny

stanny

Patrik Kříž

okres Plzeň

• 4.10.2011  00:08

Na hranici koukatelnosti. Strašný, od kačeřího ksichtu přiblblé pipiny až po souboje. Nuda, nuda. Skoro všichni se chovají jako pičusové. Hvězdu dávám za pár vtípků, pohříchu jich bylo opravdu jen několik.

• 17.11.2010  14:17

Příšerná nuda od začátku do konce. Dokoukáno se sebezapřením. Spousta vět, které ve filmu zazněly si zaslouží nominaci do best of totálních sračkoidních blábolů. A ještě navíc dcerka - nesnesitelná ufňukaná blbá nána.

• 19.10.2010  21:53
    Kriminálka Staré Město (TV seriál) (2010)

Totálně nesympatická hlavní hrdinka to sráží...

• 28.12.2009  22:53
    Earth (TV film) (2007)

Vizuálně perfektní, hvědu dolů za ty ekologistické oteplovací bláboly.

• 17.12.2009  22:11
    Avatar (2009)

Trošku jsem měl strach, protože jsem párkrát zaslechl něco o ekologickém poselství a podobně, naštěstí se to nevyplnilo. Ekologické kydy v tom může vidět tak maximálně ekopošahanec. Příběh poměrně lehce předvídatelný, ale kupodivu to nevadí. Ono to totiž tak nějak funguje. Skvělé.

• 14.11.2009  09:12

Totální, naprostý odpad. to bylo horší než peruánská telenovela, než zábavné pořady na Nově, ba co víc, to bylo snad horší než Star Trek! Jestli to měl být horor, pak to bylo trapné, jestli komedie, pak ještě trapnější. Strašné.

• 10.11.2009  10:51
    Bořiči mýtů (TV pořad) (2003)

Sice jsou to neskuteční matláci, ale je s nima prča. :-)

• 7.11.2009  21:45

Standardní Flynn Carson - pohodová, příjemná a vtipná oddychovka. Nemohu si odpustit jeden dotaz - jakou duševní poruchou musí trpět někdo (ani se neodvažuji to titulovat člověk) kdo do obsahu doslova a do písmene vybleje děj filmu? Mučit, rozčtvrtit, sešít a zabít.

• 28.9.2009  18:24

Je to lepší než dvojka (to ale skoro každej film), vojáci se chovají jako idioti a ne jako vojáci, akce je slabá, triky ujdou. Celé to ovšem shazuje trapnost a ubohost s vírou. Za to hvězda dolů.

• 3.9.2009  22:16
    Katyň (2007)

Nuda, nuda, nuda. Takové téma a takhle promarněná šance.

• 4.7.2009  17:01

Že to bude mít naprosto dementní příběh, s tím se počítalo. Že tam bude tolik naprosto trapných pasáží (v podstatě všechny s matkou plus některé společné Megan a Shii), to jsem nečekal. Obě hlavní jakože sexy hrdinky vypadají tristně, Megan jako kdyby dostala do rypáku 3-4 žihadla (navíc má naprosto dokonale protivný hlas), ta druhá je vyloženě hnusná. Plus si film zaslouží za některé mydlenice a pár vtipných momentů (scéna na hajzlu plus většina s Johnem Turturro).

• 10.5.2009  12:37
    Simon řekl (2006)

Neuvěřitelná debilita.

• 13.4.2009  22:55

Děsné. Užvaněné, nudné, o ničem.

• 17.1.2009  13:06
    Až na krev (2007)

Maximálně dvě scény na ****, z nichž jedna je ta závěrečná, celou dobu jsem doufal, že to udělá. Hajzlovi jednomu. Zbytek ovšem čisté tři hvězdy.

• 26.12.2008  11:41
    Nebojsa (1988)

No, já nevím. Hlavní hrdina nevýrazný, princezna ošklivá, Vetchý neskutečně otravný. Pro mne na hranici sledovatelnosti.

• 20.12.2008  00:41
    Kurýr 3 (2008)

Tragédie. Utahané, ukecané, hlavní hrdinka nesympatická vyfetlá kráva. Blbé skoro jako poslední filmy se Seagalem, akorát Jason má na rozdíl od pupkáče alespoň figuru. Hvězdička za jednu solidní mlátičku.

• 17.11.2008  09:19
    Únik z Alcatrazu (2001)

Strašlivé. Imbecilní "dialogy", imbecilní postavy, imbecilní všechno. Elitní přísně střežené vězení s ustrašeným dozorcem, jemuž velitel stráží pošle na pomoc dva inženýry... prostě senzace, tohle musíte vidět! :-)

• 10.5.2008  23:19
    Soudný den (2008)

Smíchej Mad Maxe 2 a 3, Robina Hooda, Statečné srdce, 28 dní poté, Gladiátora, Pulp Fiction, parní lokomotivu a tisíc pitomostí, protřepej, zahusti, požij a z toho co z tebe po nějaké době vypadne by mohlo být něco dost podobného tomuhle veledílu. Akorát to bude voňavější.