Bořiči mýtů (2003) (pořad)

Sice jsou to neskuteční matláci, ale je s nima prča. :-)

Earth (2007) (TV film)

Vizuálně perfektní, hvědu dolů za ty ekologistické oteplovací bláboly.

Avatar (2009)

Trošku jsem měl strach, protože jsem párkrát zaslechl něco o ekologickém poselství a podobně, naštěstí se to nevyplnilo. Ekologické kydy v tom může vidět tak maximálně ekopošahanec. Příběh poměrně lehce předvídatelný, ale kupodivu to nevadí. Ono to totiž tak nějak funguje. Skvělé.

Flynn Carsen 3: Jidášův kalich (2008) (TV film)

Standardní Flynn Carson - pohodová, příjemná a vtipná oddychovka. Nemohu si odpustit jeden dotaz - jakou duševní poruchou musí trpět někdo (ani se neodvažuji to titulovat člověk) kdo do obsahu doslova a do písmene vybleje děj filmu? Mučit, rozčtvrtit, sešít a zabít.

Až na krev (2007)

Maximálně dvě scény na ****, z nichž jedna je ta závěrečná, celou dobu jsem doufal, že to udělá. Hajzlovi jednomu. Zbytek ovšem čisté tři hvězdy.

Válka zítřka (2021)

V podstatě až do zelené zkumavky 90%, to, co se dělo potom bylo až urážlivým způsobem debilní, úplně mi to otrávilo a znechutilo zážitek z filmu. Škoda.

Hvězdná pěchota 3: Skrytý nepřítel (2008)

Je to lepší než dvojka (to ale skoro každej film), vojáci se chovají jako idioti a ne jako vojáci, akce je slabá, triky ujdou. Celé to ovšem shazuje trapnost a ubohost s vírou. Za to hvězda dolů.

Katyň (2007)

Nuda, nuda, nuda. Takové téma a takhle promarněná šance.

Transformers 3 (2011)

Na hranici koukatelnosti. Strašný, od kačeřího ksichtu přiblblé pipiny až po souboje. Nuda, nuda. Skoro všichni se chovají jako pičusové. Hvězdu dávám za pár vtípků, pohříchu jich bylo opravdu jen několik.