Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Krimi
  • Dobrodružný

Obsahy (3)

Převoz smrti

Převoz smrti (2001)

Mladý psycholog (JH Anglade) poslouchá každý den příběhy svých pacientů, často přitom spí, nechává si za to platit, a protože jde o zaměstnání opravdu náročné, navštěvuje občas svého psychologa. Jenomže všechna rutina končí, když se náš hrdina probudí během seance a jeho krásná pacientka leží bez dechu na kanapi. Jelikož si není jistý tím, že by ji v podvědomí nezabil, raději se chce mrtvoly zbavit. Jak už to na světě bývá, nikoho z nás to ve škole neučili, ani psychology, náš hrdina se přitom pořádně zapotí.

Diva

Diva (1981)

Nahrát si zpěv známé zpěvačky přímo na představení a ještě k tomu ji ukrást doplněk k oblečení, zamilovat se do ní... nesmí si Vás vzít na mušku asijská mafie a zkorumpovaná policie. Pozor! Možná, že se z toho vylížete, pokud máte svého anděla strážného ve správný čas na správném místě. Kultovní prvotina Beineixe s impozantním estetickým pozadím a slavnou "Sentimental walk".

Barocco

Barocco (1976)

Ředitel časopisu (J.-C. Brialy) připravuje k zveřejnění závažné odhalení jednoho z kandidátů probíhající volební kampaně. Tyto informace mu poskytne mladý Samson (G. Depardieu), který chce výhodně informace zpeněžit, aby mohl okamžitě zmizet se svou milou Laurou (I. Adjani). Už to vypadá, že mladý pár zabouchne dveře za minulostí a odjede, ale Samson je zadržen a posléze zabit svým dvojníkem (G. Depardieu). Co udělá prostitutka s kompromitujícím materiálem, rozplývajícím se životním snem a s vrahem s tváří svého zesnulého milého?

Reklama

Ovládací panel
1 bod

Reklama

Reklama