Skrytá identita (2006)

Konecne zapracoval Scorsese na vizualni strance a taky trosku intelektualni. Ubylo nasili na obrazovce, presto ho clovek citi. Jelikoz neni dej filmu moc slozity, dalo se vychytat hodne detailu, predevsim tech, kdy uz to vypada, ze Leonarda sejmou a nestane se... Kdyz uz jsme u Leonarda, ten zahral nadherne. A Damon, ten ani nemusi hrat, jen mu udelaji namastenou pesinku, a vypada slizce jako had. takze gratulujeme. vsem. A ten irsky rokec, nadhera!

Krvavý diamant (2006)

nadherne tema, nadherna kamera, skvele obsazeni, ale detaily rozhoduji, ten konec je tak kycovite preslazeny, tohle amikum nesezeru. Nezoufejte, pul * za Leonarduv akcent. No a tady vstava otazka - proc v poslednich filmech Leonardu v zameru umira???

Matador (1986)

Samozrejme opet ponekud nekonzervativni snimek ukazujici, jaci lide jsou a ne, jak vypadaji. Oproti Hollywoodu. Pribeh uz tady nekdo popsal, ale nedodal, jak nadherne jsou detaily popisujici jednotlive postavy Angelova maminka, pravnicka, Toreador, sluha, psycholozka. V podstate nejkrasnejsi je konec, kdy lide daji prednost zatmeni slunce pred, vsak vy vite a vy, co jste nevideli, tak se na to podivejte.

Děkujeme, že kouříte (2005)

Film je to vskutku velmi zajimavy. Jako nekurak si ohreju polivcicku, mam na haku, jestli nekdo umre, a zpusobilo mu to koureni. Spise me stve ten humus, ktery okolo sebe kuraci delaji, zvara vsude na zemi, smrad, s holkou, co kouri se ani neda libat... natocit film o tehle vecech, to bych rad videl.

Nesvatbovi (2005)

V podstate se predavkovali holkama, az se sami ozenili.

Match Point - Hra osudu (2005)

Galadriel má pravdu...Nevedet, ze to je Woody, nikdy bych nerekl... V podstate pribeh je v jeho stylu, zamotany, napinavy... akorat ne vtipny... a to je novinka.

Sólokapr (2006)

Besides the language problem... Tyhle ulitle "neodetektivky" miluju, ostatne Woodyho rukopis taky. Fórek se Smartem je geniální :-)

Žádné boží zprávy (2001)

Docela slušná kamera, perfektně "drsná" Penelope a vtipný Gael García + pár maličkostí. Hlavní motiv je velmi dobrý, ale chtělo by to domakat. Mě by spíš potěšilo, kdyby autoři šli spíše do crazy komedie.

Darebáčci (2000)

Na tohle se dá dívat kdykoliv a kdekoliv. Woody je takový Hurvínek Tracey taková mánička a Hugh opět s charakterovou vadou. Myslíte, že je takový doopravdy? Skvělé dialogy. Proto se raději nedívajte na dabovanou verzi - peklo.