Vaiollet

Lucie K.

okres Tábor

<< předchozí 1 2 3 4
    • 8.6.2015  22:46
    Z Nation (TV seriál) (2014)

Původně jsem k tomuto dílu psát komentář nechtěla, ale když si pročítám, to co tu píší jiní, tak prostě musím. Je mi líto těch co nepochopili, že tohle prostě není The Walking dead a odmítají se proto u toho bavit a hned hodnotí odpadem po jednom díle nebo pár minutách. A jsem na sebe velice pyšná, že já to chápu a proto jsem si to užila. Zombie pojaté trochu neobvykle, ale nicméně originálně a zábavně, postavy celkem sympatické a děj utíká svižně (to co by The Walking dead roztáhlo na dvě série je tady v jednom díle), díky tomu série utekla rychle. Je pravda, že pilot je trochu zaražený a musím přiznat, že jsem ho viděla, pak jsem si dala dlouhou pauzu a vrátila jsem se k němu celkem náhodou. Pak už to šlo ale svižně. Rozmýšlela jsem se mezi třemi a čtyřmi hvězdami, ale díky neobjektivním lidem, kteří viděli nanejvýš jeden díl, dávám čtyři. Ale vlastně mě to nepřekvapuje. Naučila jsem se brát hodnocení z velkým nadhledem, hlavně co se týče seriálů. Ale to bych se mohla dlouho vztekat a stejně by mi to k ničemu nebylo. 1 série 70%

• 17.5.2015  20:01

Tak tohle byla šílená jízda. Hned během úvodních slov jsem nadšením skoro nadskakovala na sedačce kina a celé dvě hodiny se to nezměnilo. Původní filmy jsem neviděla a vlastně jsem za to byla ráda, protože bych pak možná dopadla jako mí společníci (znalí předchozích dílů), kteří čekali film, který bude spíš remakem. Ona to částečně tedy byla moje chyba, protože jsem je úplně neinformovala, na co do toho kina vlastně jdeme. Já dostala přesně to, co jsem čekala a vlastně ještě mnohem víc. Málo kdy se mi u nějakého filmu stane, že vlastně nemám co negativního říct, až na to, že to nemělo tak rychle skončit. Apokalyptická a post-apokalyptická tématika je obecně moje velké guilty pleasure. Tohle určitě byl jeden z těch nejlépe vykreslených post-apokalyptických světů, který je na začátku filmu tak akorát načrtnout, aby měl člověk představu, ale zároveň mohla pracovat i jeho fantazie. Zbytek času je přesně, jak se to tu píše: Jedna šílená a dokonalá akční scéna, která jen upevňuje svou atmosféru, vším dotaženým do nejmenších detailů, jako jsou originální a různorodá auta a motorky a postavy (zvlášť ty záporné) a také všudypřítomná zpustošená a většinou písčitá krajina. Také jsem byla docela překvapena, proč se to jmenuje Šílený Max, když ten byl většinu času spíše v pozadí, což mě trochu mrzelo. Ale představitelé hlavních rolí, Tom Hardy, Charlize Theron i Nicholas Hoult byli nepřekonatelní a neumím si v jejich rolích představit někoho jiného. Skoro celý film mě šel mráz po zádech a bála jsem se podívat na hodinky, abych nezjistila, že už to bude končit. Hluboko uvnitř svého srdce doufám v pokračování, ale vím že by to už nebylo ono, tak to nechám na osudu. Jestli nejste rýpalové, co se jim nikdo nikdy nezavděčí a umíte ocenit doslova šílenou a zběsilou akci, určitě se na to podívejte. Nevím jak by toho někdo mohl litovat. Já se těším až se na to podívám znova.

• 3.5.2015  22:22

Čekala jsem to špatné. Ale bylo to ještě horší. Postavy se často v takových filmech chovají nelogicky, ale když jsou k tomu ještě nesympatické, tak to už fakt nejde. Chyběla zde alespoň špetka napětí. A prostě vůbec to nefungovalo. Poslední půl hodinu jsou projela zrychleně a na konci jsem byla ráda, že je po všem. Jedna hvězda za dobrý nápad, který bohužel nebyl vůbec dobře využit.

• 3.5.2015  21:37

Původně jsem měla strach z délky, většinou u tak dlouhých filmů mám problém udržet pozornost.... Tohle rozhodně nebyl ten případ. Sice se tam vyskytovaly někdy docela nudné dialogy, které občas postrádaly ten ostrovtip prvního dílu, ale to všechno ostatní bylo tak úžasné, že to vůbec nevadilo. Při závěrečné bitvě jsem si dokonce přála, aby to ještě neskončilo. A bylo mi úplně ukradené, že děj byl pro mě občas zmatený a bez větší hloubky. Některé filmy jsou prostě skvělé i bez toho. Scarlet Witch a Quicksilver mě velice zaujali a určitě by si zasloužili svůj vlastní film, přesto mám ale nejraději trojku Iron Man, Kapitán Amerika a Thor a neumím si to bez nich představit, jsou prostě dokonalí (dost za to může fakt, že Evans, Downey Jr, a Hemsworth, jsou sympatáci a moc dobří herci). Nicméně jsem se konečně dočkala většího prostoru pro ty ,,vedlejší,, Avengery. Zvlášť pro Hawkeye, o kterém jsem se z jedničky nedozvěděla nic. Už se moc těším na další díly a doufám, že si to udrží stejnou latku i bez Josse Whedona, který to prostě umí. Trochu se bojím zvěstí, co jsem slyšela co se týče vývoje, které by se mi nelíbili. Nicméně nebudu panikařit a budu doufat, že to bude skvělé.

• 10.3.2015  20:52
    Průměrňákovi (TV seriál) (2009)

V průběhu třetí série zvyšuji ze čtyř hvězd na pět. Naválím se u toho smíchy, ale nemůžu si pomoct a prostě to miluji. Postavy skvělé (až na otravnou Sue) a hlavně ve vztazích mezi sourozenci dost často vidím své zkušenosti. Nejraději mám sváteční díly, u kterých se vždy dobře pobavím. Já mám prostě slabost pro uječené seriály.

• 26.2.2015  23:32
    The Mindy Project (TV seriál) (2012)

U mě to tady hlavně táhnou postavy, které jsou až na jednu velice sympatické a podle mě je nelze nemít rád a tak na to klidně koukám jen kvůli nim. Jediný koho nemám ráda je hlavní hrdinka. Nemůžu si pomoct, ale Mindy Kaling je mi velice protivná a její postava není ani moc vtipná. Nicméně kdo má rád velice nenáročné seriály, se sympatickými postavami, u kterých mu nevadí se spíše jen usmívat, než se popadat za břicho, tak doporučuji. Pilot trochu vázl, ale postupně se to vylepšilo.

• 26.2.2015  23:21

Takhle jsem se hodně dlouho nebavila. Nemám absolutně nic, co bych tomu vytkla. Colin Firth a Taron Egerton naprosto dominovali. Firth ukázal naplno svoje charisma, Egerton se zdá jako velice nadějný herec. Celé dvě hodiny v kině jsem neměla ani jednou nutkání, podívat se na hodinky, což se stává málokdy, a na konci mi bylo líto, že už to skončilo. Nevěděla jsem, na čí film vlastně jdu, ale hned v první půl hodině jsem poznala, že tento malý klenot bude z Velké Británie. Skvělé vtipy, díky kterým se člověk směje ještě několik hodin po závěrečných titulkách. Velice se těším, až se na to budu moct podívat znova. Film přesně podle mého gusta. Kéž by takových bylo víc.

• 22.12.2014  21:44
    Casper a Wendy (TV film) (1998)

Jako malá jsem to naprosto milovala. Ale i přes to, že k tomu cítím nostalgii, si to ty tři hvězdy zaslouží. Průměrný rodinný film, který je vlastně docela sympatický i dnes.

• 20.10.2014  22:45

Když přehlédnu tu nejdebilnější zbraň co jsem kdy viděla (i když oceňuji pokus o originalitu), oranžovou krev (a očividně malý rozpočet) a hlavně nerealistické a stupidní chování postav, tak mě to fakt bavilo. Líbil se mi nápad (ale jako horor to moc nefungovalo) a provedení (znova opakuji až na hloupé chování). A fakt netuším jak to ohodnotit. Asi za tři hvězdičky, protože ty čtyři už by byly nefér k jiným filmům.

• 14.7.2014  22:01

Děj plynul tak rychle, že mi to přišlo až moc rychle. A až na klišé konec, to byl horor/thriller s dokonalou klaustrofobickou atmosférou, kde hlavně na začátku mi běhal mráz po zádech a představovala jsem si, jak bych se hned na začátku otočila a utekla pryč. Sympatičtí herci a postavy, kde jsem si hrozně moc přála aby většina přežila. Ale nějaký krvák nebo tak nečekejte, řekla bych že to byl spíš ten thriller. A hlavně díky té atmosféře a hercům (postavám) nemůžu dát jinak než plný počet 90%, protože i přes to, že jsem ráno brzo vstávala, jsem to prostě musela dokoukat do konce.

• 21.4.2014  10:21

Tohle je druhý díl co jsem viděla a až na dvě tři povedené lekačky, jsem se docela nasmála.

• 7.4.2014  19:54
    Noe (2014)

Začátek - ušel, prostředek - bomba, konec - zklamání a hromada nelogičností, které prostě nemůžu skousnout. Přehlédnu -li zprzněný krásný biblický příběh a již zmíněné nelogičnosti, které nebudu jmenovat, protože je musel vidět každý, tak musím uznat, že efekty byly hodně povedené, herecké výkony nadprůměrné a trochu jsem se nudila až na konci, takže toho jednoho shlédnutí nijak zvlášť nelituji.

• 7.4.2014  19:49

Nemůžu nijak lépe popsat své pocity, než říct, že jsem si přála, aby to ještě pokračovalo a že jsem se celou dobu z kina usmívala a doma se šla hned dívat, kdy bych na to mohla jít do kina znovu. Rozhodně to bylo mnohem lepší než první díl a já od toho dostala vše oč jsem žádala a i když jsem trochu váhala, jestli na to mám jít, tak jsem rozhodně peněz nelitovala. Ať to byla dějová linka, akce, vtip i - buďme upřímní - dokonalé pozadí Chrise Evanse, dostala jsem přesně to co jsem si přála. Samozřejmě, že to nebylo nějak hlubokomyslné, ale což se to dá od filmů tohoto druhu čekat? Podle mě se tento film naprosto vyrovnal, naproti tomu prvnímu, těm Iron Mana i Thora. Dokonalé by to bylo, kdyby se omezila dějová linka s Nickem Furrym, kterého moc ráda nemám. A také mě trochu mrzelo, že tohle by byl i skvělý děj do celkových Avengers. Rozhodně mě to navnadilo na dalšího kapitána a ještě víc na další Avengery.

• 3.4.2014  22:14

Jedna hvězda za titulky a sympatického hlavního herce. Jinak hloupá a přehnaná blbost. Často mi to spíš přišlo jako komedie než horor.

• 29.3.2014  23:17

Nečekala jsem od toho mnoho, ale jednoduše se mi to líbilo. Dusná atmosféra, který se táhla až skoro do konce, skvělá práce z kamerou a to co jsem oceňovala nejvíce, bylo podle mě naprosto reálné a uvěřitelné chování postav. Až tedy na to, že jsem nepochopila, proč neodešli ještě před první nocí. Herci sympatičtí, líbila se mi absence hudby a postavy umírali v zcela jiném pořadí, než jsem si tipovala. SPOILER Atmosféře hodně dodávalo to, že skoro až do konce nebyli mutanti ukázaní. Někteří si na to stěžují, ale podle mě to to dělá děsivější. Kdybych už od začátku viděla skákat mutanty, neděsilo by mě to jako to, když čekám kdy se konečně ukáží. KONEC SPOILERU Malé minus za pro mě trochu předvídatelný konec a za to, že když mutanty ukázali, tak mohli být lepší. Nicméně 80%

• 31.1.2014  23:00
    Rivalové (2013)

Poslední dobou mě pořád něco překvapuje. Celkem mě to zajímalo, protože na to všichni pěli samou chválu, ale i tak jsem si nemyslela, že mě to zaujme. Což se jednu třetinu i celkem dařilo. Ale ty zbylé dvě třetiny... Velice slušná a rychlá jízda. LEHKÝ SPOILER Při Laudově nehodě mi šel pěkný mráz po zádech. A od té doby jsem se toho pocitu až do konce filmu nemohla zbavit. Líbilo se mi, že obě postavy (i jejich představitelé) jsou skvělý a sympatický a já se celý film rozhodovala komu fandím. KONEC LEHKÉHO SPOILERU Rozhodně se dotkli mého srdce, i pár slz mi ukáplo a na konci jsem byla smutná i veselá zároveň. Nicméně mě docela zklamalo, když jsem si přečetla, že docela dost scén bylo přidáno a proto mi to zkazilo ten pocit, že je to celé podle skutečné události a já ted přemýšlím co byla vlastně pravda a co tam přidali. Ale nelze jinak než dát plný počet. ZÁVĚR Skvělé překvapení, perfektní herci a postavy, napětí i pár vtipů, dotklo se to mého srdce a když o tom přemýšlím, vyjmenovala bych tu jednou tak dlouhý odstavec, takže raději končím.

• 25.1.2014  21:59

Jednohubka, pro kterou šáhněte když se vám jednou v noci nebude chtít přemýšlet, budete hledat sympatické obsazení a budete přitom chtít hrát počítačovou hru.

• 23.1.2014  22:05

I přesto, že se mi na to do kina jít nechtělo a to z mnoha důvodů - ten největší byla délka, jsem byla příjemně překvapená. Na hodinky jsem se dívala jen třikrát. Což bylo rozhodně mín koukání než u Hobita. Ke konci už se to trochu táhlo, nevadlo by mi kdyby to bylo o hodinu kratší, ale přesto bych nedokázala říct scénu, která tam byla navíc a kterou bych vyškrtla. Není to film, na který bych koukala víckrát, ale jednou se mi to líbilo. Soundtrack byl skvělý, vtipy povedené a herci dokonalý. Hlavně DiCaprio, který předvedl parádní výkon. Za scénu s mozkovou obrnou nelze dát mín než plný počet. Pokud za tohle nedostane Leonardo Oscara, na světě není spravedlnost. Za mě 90%

• 19.1.2014  21:01
    Dobrá manželka (TV seriál) (2009)

Nikdy bych neřekla, že mě tento seriál tak chytne a já budu koukat díl za dílem a zkouknu (zatím) dvě série za necelé dva týdny a že budu ráda, že mi je zle a já budu moct jít domů a koukat na Dobrou manželku. Právní případy se mi líbí. Hlavně oceňuji, že všechny případy vyřeší, a to at prohrají nebo vyhrají a že často obhajují vinné lidi. Celkově to dodává napínavosti, jak každý případ dopadne. Herci jsou výborní a postavy skoro všechny sympatické. Přesto z nějakého důvodu nemůžu dát plný počet. Chybí mi přiblížení postav. Koukám na ně už dvě série a v podstatě je nedokážu nijak popsat a nic o nich říct. Což je škoda, protože spousta postav je velice zajímavá (Cary, Eli). Možná se to v dalších sériích vylepšilo a já hodnocení zvednu, uvidíme. Nejoblíbenější postavy: Cary, Eli, Will

• 12.1.2014  17:20
    Pod kupolí (TV seriál) (2013)

Má to pár chyb a nesmyslností, ale už jen to že jsem jeden večer začala koukat a mohla jsem přestat, až když jsem zatím první sérii druhý den navečer dokoukala, o něčem vypovídá. Kvůli knížce jsem toho nečekala moc, ale příjemně mě to překvapilo, i když s knížkou to nemá skoro nic společného. Postavy skvělé a sympatické (až na Britt Robertson jako Angie, ta mi přímo lezla krkem), děj a zvraty napínavé. Jen některé scény mě trochu nudily (přesněji myslím ty s tím vejcem). Snad to bude mít minimálně stejnou kvalitu i co se týče další série, na kterou se nesmírně těším.

• 12.1.2014  17:11
    Helix (TV seriál) (2014)

Viděny prozatím všechny tři aktuální díly a já od toho zatím dostala přesně to, co jsem čekala. Mě herci vcelku sympatičtí jsou, hororová atmosféra sice ve třetím díle začala trochu pokulhávat (v prvním a druhém byla dokonalá), ale i tak je ucházející. Scénář je podle mě hodně dobrý, zatím to dává vše smysl (to jak děj, tak chování postav). Akorát by to chtělo trochu víc postavy přiblížit, protože pokud to takhle půjde dál, pochybuji, že si k nim udělám nějaký hlubší vztah. Rozhodně se budu dívat dál. Jen si zatím neumím představit, že by to dokázali smysluplně roztáhnout na víc sérií.

• 4.1.2014  23:34
    You're Next (2011)

Je dobře, že to někdo označil do žánru komedie, protože tohle mělo podle mě do hororu zatraceně daleko. Na tento snímek jsem se těšila čtvrt roku, četla jsem tu spoustu komentářů jak je to skvělé, viděla jsem dobré hodnocení, tak jsem natěšená jak to bude skvělé, ale hned jak se to začalo rozjíždět, tak jediný pocit co jsem z toho měla, bylo ohromné zklamání. Začneme zvolna - šílená hudba, ne děsiví zabijáci, předvídatelnost, obyčejné opakující se smrti (normální na nějakou velkou brutalitu nedám, ale když ani to není už je to fakt zoufalé), na to že to byla rodina jim smrti blízkých byly poměrně ukradené. Dále takové strašné herecké výkony jsem už dlouho neviděla. A co pro mě bylo snad úplně nesnesitelné, bylo naprosto nereálné chování postav. Zabijáci v domě ale oni si stejně chodí po jednom naprosto klidně a normálně, myšlenka že nejlépe se ubráníme když zatáhneme závěs a pak si pod to okno sedneme a závěs nás uchrání a spousta dalších věcí. Taky vážně nesnáším tu věc, když jsou všichni hysteričtí a zbabělí a jen hlavní hrdinka se ukáže jak statečný, neohrožený a nedosažitelný zabiják. Dala bych odpad nebýt jedné věci, pro mě tak vtipné a absurdní věci, že to tu jednu hvězdičku vybojovalo - TROCHU SPOILER bratr s šípem zapíchnutým v zádech, který si ale stejně vykračuje domem jak parkem. kterému museli píchnout čtyři šroubováky do hrudi, aby ho poslali k zemi a nikdo mi nevymluví, že to určitě přežil (zklamalo mě že to nebylo vidět) KONEC SPOILERU Takže za tohoto týpka slabých 10%

• 24.12.2013  22:13
    Sběratelé kostí (TV seriál) (2005)

Ze začátku trochu trvalo než jsem tomu úplně přišla na chut, ale ted koukám na šestou sérii a není nic co bych tomu vytkla. Postavy jsou sympatické a vtipné, děj dobrý a vztah mezi Boothem a Brennanovou dokonalý. Nejoblíbenější postavy: Sweets, Booth, Hodgins, Bray

• 18.12.2013  18:59

Další velké překvapení tohoto roku. Po zpracování prvního dílu, jsem od tohoto snímku zas tak moc nečekala. I když trailer vypadal báječně. Ale vůbec jsem se nemusela bát, že budu zklamaná jako po filmu prvním. Ty dvě hodiny utíkaly velice rychle a nevadilo by mi kdyby to ještě pár minut mělo. Změna režiséra byla velice dobrý tah, protože Francis Lawrence mnohem přesněji zpracoval knihu a podařilo se mu vše co se podařit mělo. Jennifer je dokonalá nic jiného není třeba dodat. S Joshem jako Peetou jsem si u prvního dílu nebyla jista, ale tady dokázal, že na to má a že Peetu dokáže zcela vystihnout a zahrát ho tak dokonale jako dokonalý je. I ostatní herci nejsou v pozadí. At už roztomilý Sam Claflin jako Finnick nebo Jena Malone jako Johanna, kterou jsem v knížce zas tak nemusela, ale zde si dokázala každičkou scénu ukrást pro sebe a já si ji musela oblíbit. Chtěla jsem vypíchnout jednu část arény, ale je to zcela nemožné, protože úplně každičká část arény byla úchvatná, napínavá a krásně udělaná. Konec byl očekávaný. Doufám že i další díly se ponesou v podobném duchu a nebudou zklamání. Za mě 100%

• 18.12.2013  13:59
    Kdo přežije: Nikaragua (TV pořad) (2010)

Pro mě asi nejhorší série Survivor. Už od začátku je zcela jasné jaký kmen bude vyhrávat, všichni jsou nesympatičtí a hloupý a jako jediná série mě to vůbec nebavilo, a to Survivor miluji.

• 15.12.2013  21:03
    The Demented (2013)

Do půlky to vypadalo na 4 hvězdičky a i když to konec trochu ještě zachránil, tak je to nakonec průměrný snímek. Sice s docela originálními zombíky, kteří i když nejsou moc namaskovaní, tak z nich hrůza jde. Až na blondýnu všichni sympatičtí. Je tam pár nelogičností, jako třeba, že v jednom záběru jsou zombíci hned za nimi a v dalším půl kilometru za nimi, ale nejsem si jistá jestli bych si toho všimla, kdybych si to tu nepřečetla v komentářích. Našla by se toho víc, ale nemá cenu to tu vyjmenovávat. Jako jednohubka se mi to líbilo.

• 26.11.2013  23:04
    Insidious 2 (2013)

Velice příjemné překvapení. Na tohle jsem se velice dlouho těšila, ale nedalo se vyhnout obavám, že nastane zklamání, jelikož pokračování takových filmů většinou kráčí ve stínu filmu prvního a je to často velice špatné. Ale tady ne. Insidious 2 má skvělou atmosféru, zase ten děsivě úžasný soundtrack, zajímavý příběh a sympatické a zároven výtečné herce. Zvlášt Patrick WIlson je taková moje malá hvězdička, u kterého mě mrzí, že je to hvězda zatím nedostatečně objevená a myslím si, že by si zasloužil hlavní roli, v nějakém trháku, aby se pořádně zvýraznil, protože si to svými hereckými výkony zaslouží. Nicméně i Rose Byrne je skvělá. Ale, jako vše, i zde lze nalézt minus. Lekačky jsou trochu slabší než v prvním díle a jsou lehčeji předvídatelné. Ted už se jen bát, jestli trojka bude stejně dobrá jako její starší bratři.

• 12.10.2013  21:21

Prostě jsem to čekala mnohem horší. Plus za celkem pěkný soundtrack.

• 27.7.2013  10:55

Tenhle kousek mě chytil za srdce. Nejhezčí, nejpříjemnější a nejmilejší film tohoto žánru co jsem za poslední dlouhou dobu viděla. Děj plyne přirozeně a ani jednou jsem se nepodívala kolik mi ještě zbývá dokonce, ani by mi nevadilo kdyby to bylo o kus delší. Ewan je jako vždy úžasný, takhle role se mi k němu zvláštně hodí a s Emily tvoří hezký pár. Nechyběla chvíle smutku a ani pár vtipných scén. Malý spoiler. Nevím proč ale až do konce jsem čekala, že to dopadne špatně. 100%

• 14.7.2013  21:16
    Husk (2011)

Rozhodně nejlepší vyvražďovačka co jsem za poslední hodně dlouhou dobu viděla. Bylo tam pár nesmyslností, ale který film, zvlášť horor, je nemá. Hlavní hrdinové sympatičtí, průměrné herecké výkony, atmosféra byla slušně napínavá. Pro mě za 90%.

<< předchozí 1 2 3 4