Mernque

Mernque

1 bod

• 20.2.2013  21:28
    Deň a noc (TV seriál) (2013)

Toto beriem ako začiatok úpadku televízie. Naozaj sa začínam báť, že postupom času už v tej TV neuvidím nič suverejne. V živote som nevidela nič horšie. Najsmradlavejší odpad aký sa dá dať!

• 20.2.2013  21:22
    Casino (1995)

Jeden z filmov, ktorý mi aj po mesiaci jeho zhliadnutia stále ostáva v hlave a nedá pokoja.

• 20.2.2013  21:17

Nielen prvý western ale i hraný film predstavuje tento snímok, vytvorený v Spojených štátoch. Z chuti som sa pobavila na úseku, keď jeden z lupičov nevedel vysadnúť na koňa. Naopak ma šoklo nemilosrdné zabíjanie. Perfektné.

• 16.1.2013  12:57
    Čertova nevěsta (2011)

Znova troška od Trošku. Dlhé a nudné. Pozerala som to v autobuse. Malo mi to cestu skrátiť ale bohužiaľ, mi ju to predĺžilo. A keď autobus ostal 50 minút trčať v kolóne už som mala pocit, že ten film naozaj nikdy ale nikdy neskončí. Na sedačke ma mrvilo, sluchadlá som si musela dávať dole, prepínať na rádio... Otrasné! Pochvala pre toho, kto šil kostýmy. Ale hviezdu tomu dať nemôžem.

• 16.1.2013  12:46
    Mary a Max (2009)

Pekné podanie hlbokého príbehu o spojení dvoch rozličných životov, vtipné, nápadité, originálne. Zaujímavo spracované prostredie i postavy.

• 15.12.2012  00:56

Kristen Stewart - stále jeden a ten istý výraz tváre s pootvorenými ústami. Neskutočne mi to liezlo na nervy. Všetci mali tváre bohovsky napúdrované s oblúčikom ako podľa kružidla, deliaci im biele čelo od vlasov. V niektorých záberoch mali ľudskú farbu, hlavne na tele. Miestami sa im tváre až pýrili. Bolo to prehnane dlhé, nudné, nič sa tam nedialo, až ku koncu bohu vďaka aspoň za ten zvrat z vidiny do reality. Efekty slabo spracované, jediné čo bolo pekné, boli tie ich vilky v lesoch. Prišlo mi to trápne a vhodné tak pre 12-ročných.

• 15.12.2012  00:24

Výborný film. Podľa názvu som si myslela, že pôjde zasa o nejakú romantickú idylku v Las Vegas. Nakoniec, som bola príjemne prekvapená. Veľmi dobre spracované životy ľudí, popretkávané, nadväzujúce s hlbokou ideou, sprevádzané zvratmi a "kurvou" láskou. Zazvonenie telefónu v tom tichu ma striaslo viac ako hocičo iné. Oceňujem záber na krv škvariacu sa na grile. ,,Raz si hore, raz dole."

• 17.7.2010  11:54
    Krokodýl zabiják (TV film) (2007)

Hľadala som nejakú kladnú vec, za ktorú by som mohla dať aspoň jednu hviezdičku a nie odpad! Nakoniec som ju udelila tomu chlpatučkému sloníkovi a opičkám. Krokodíla, ktorý mení dĺžku svojho tela podla toho, či sa nachádza na súši alebo vo vode, tak toho by som si nechala asi radšej na rozprávku pre deti. 6 metrový ( vodný) by bol vtedy, keď by neposlúchali a on by ich následne za trest zjedol. Akú by sme mali poslušnú mládež. Krokodíl, ktorý sa až príliš adaptuje do prostredia je u mňa za odpad!, ale jedna hviezda za tie ostatné zvery.

• 4.4.2010  08:50

Od príbehu som očakávala viac. Kostýmy postavičiek a ich celková vizáž boli spracované krásne. Taktiež aj príroda. Johnny Depp znovu očaroval svojou charizmou a hereckým nadaním. Snáď najviac z filmu sa mi páčil jeho sólový tanec na koniec. :)

• 1.4.2010  15:40
    Znovu 17 (2009)

Keby tu bol aj rebríček najneobľúbenejších hercov, tak medzi mojimi prvými priečkami by sa nachádzal Zac Efron. Pre mňa veľmi nesympatický mladík a vôbec sa mi nepáčila jeho premena na Matthewa Perryho. Myslím, že by sa určite našla nejaká dvojka, ktorá by sa na seba podobala viac. Zaujímavé bolo zakomponovanie prvkov z veľmi známych titulov - Star Wars a Pán prsteňov, ktorými bol posadnutý Thomas Lennon.

• 30.3.2010  16:01
    Showdance (TV pořad) (2010)

Naša slovenská ,,celebrita" Zuzana Fialová je tu naozaj, ako všade kde moderuje ,dokonale trápna. Tie jej vtipy sú ,,bezchybné".... K úpadku tejto Showdance jej dopomáhajú samozrejme ďalšie naše slovenské ,,celebriti", ktorých tu postupom času začíname mať požehnane. Mám pocit, že ich hľadajú na ulici. Tie ich tanečné kreácie sú naozaj neschopné. Začínam sa domnievať, že najbližší rok uvidíme iba samé relácie o varení a tancovaní nemehiel.

• 14.3.2010  09:42
    Avatar (2009)

Nádherné, dramatické, dojímavé !... Jediná chyba bola v tom že som to nevidela 3D - to už muselo byť úplne úžasné! Krásne, detailne prepracované animácie, jednoznačne najlepšie aké sú doteraz vytvorené. Nedokážem uveriť tomu, že ľudia boli animovaní, boli neskutočne reálni. Obyvatelia Pandori a celý ich svet bol naozaj nádherný! Bol to jeden z filmov,ktorý keď začnem pozerať vniknem do deja, som zvedavá ako skončí, ale keď už skončí je mi za ním ľúto a celá očarená sa nechcem vrátiť znovu do reality a k povinnostiam...Veľmi som sa na tento titul tešila. Nedarilo sa mi k nemu dostať. Teraz som ho však konečne videla a som očarená! // Po dvoch dňoch som napravila svoju chybu a pozrela som si to 3D, ten dabing... och bože, skoro ma tam skolilo....

• 7.3.2010  19:43

Na tento thriller som doteraz počula samé chváli, preto som bola naň aj hodne zvedavá. No ale od začiatku do konca som čakala kedy to konečne skončí. Vôbec ma tento titul nejak výrazne nezaujal ... Celé to pre mňa bolo dosť nudné a vôbec mi to neprišlo nejak extrémne drastické. Jediné čo bolo pre mňa zaujímavé bol nečakaný koniec.

• 4.3.2010  06:18

Táto rozprávka z 50 rokov ma milo prekvapila. Očakávala som z hľadiska kresieb, najmä farieb a celkového dojmu niečo oveľa horšie. Príbeh bol jednoduchý, zamilovaný s využitím klasických rozprávkových znakov ako magického čísla 3, či rozprávajúcich zvieratok a samozrejme s dobrým koncom. Konečne som videla rozprávku, ktorá nie je zdeformovaná novou dobou. ***

• 21.2.2010  06:58

Po prečítaní výbornej knihy od taktiež výborného autora Stephena Kinga som si pozrela film. Rodinka Creedových sa presťahuje a po smrti ich malého synčeka Gagea sa na nich lepia samé nepríjemne a hlavne veľmi citlivé záležitosti, ktoré majú na rodinu hlboký dopad. Išiel mi strach po chrbte a tiež som cítila obrovský smútok. Mala som pocit, že som členom Creedových. Myslím, že počas filmu mi aspoň trikrát tiekli slzy z očí. Tento titul je naozaj pôsobivý. Tiež sa mi páčilo zakomponovanie kapely Ramones – Hey ho, lets go!

• 5.10.2009  15:40
    Soudní síň (TV pořad) (2008)

Napodobnenie skutočného procesu súdu v tomto titule je veľmi biedne. Vôbec to nechytá atmosféru ozajstného súdu. Zopár ľudí nájdených z ulice, ktorí tu vystupujú, niektorí dokonca vo viacerých dieloch, niektorí zas nevedia ani akú pozíciu hrajú čo bol už úplný vrchol, keď v strede súdneho procesu sa začali dotyční vystupujúci hádať o svoje pozície, keď si obžalovaný myslel že je poškodený a naopak... to nemá nádej na viac ako na odpad!

• 5.10.2009  15:40
    První oddělení (TV seriál) (2009)

Toto je jednoznačne najotrasnejšia kriminálka akú som kedy videla. Stačilo mi len keď som začula, ako sa títo neherci snažili hrať hlasom. Jedine čo vidím na tejto krimi pozitívne je, že to trvá otrasných 20 minút. Ešteže to nemienili naťahovať na dlhšie. Ale tých 20 minút by som neobetovala. Odporné...