JUX

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 10.9.2011  14:40
    Super 8 (2011)

Ach jo. Kdyby zustalo u filmu o tech detech a vztazich, mohlo z toho byt, vzhledem k tomu, ze kluci i Elle jsou skveli, neco jako Stand By Me. Ve finale je z toho dlouha, nudna a divna sci-fi, ktera nevi, jestli ma bejt ET, nebo Kingovo It (zaver v dire).

• 1.9.2011  11:45

Moc dlouhy, nudny. Aneb jak ucitelskej moc koukal na Prison Break.

• 1.9.2011  11:44
    Obhájce (2011)

Dobry. Ne moc napinavy, ale docela inteligentni, a Matthew me nesral, ba naopak. Az na ten jeho prizvuk

• 14.8.2011  12:35

takhle dojebat takovej namet a nevyuzit tu plejadu hercu - no, spis zneuzit. Kevin a Jen jsou skvely, Colina je tam malo, Foxx je trapnej. Nejvetsi problem je ale trojice hlavnich hrdinu, kteri jsou, krome Batemana, nesympaticti.

• 14.8.2011  12:30
    Svědek (1985)

na asi poctvrte uz to neni uplne ono, ale stejne je parada, jak muze bavit film, kterej trva skoro dve hodiny a vlastne se porad vlece a "nic" se v nem nedeje

• 14.8.2011  12:27

Ono to melo jen 105 minut? Hlavne prvni polovina je moc dlouha a nudna. Caesar je skvele udelanej a tahne ten film. Cele je to hrozne predvidatelne.

• 30.7.2011  21:18

Je to vyborny, perfektne to odsejpa, rezie je skvela, ale chybi mi tam neco, co by me opravdu chytlo. Proste moc chladne. Asi nutne druhe shlednuti.

• 30.7.2011  21:16

horsi nez prvni dil. Zacatek, cca 30 minut, je vybornej, pak je to dost trapny, ke konci se to zvedne, aby to zabil Mike Tyson.

• 30.5.2011  15:17
    Box (2009)

Plusy: prvnich cca 30 minut, retro, tempo. Minusy: zapletka po zmacknuti tlacitka a finale...

• 30.5.2011  15:16
    Kick-Ass (2010)

Dobry, az na ten zaver, ten je moc over-kill. Komiks je samozrejme lepsi.

• 8.5.2011  21:36

dobry, az do spusteni programu Nemesis. Pak hruza.

• 2.5.2011  15:06

Nutno videt jeste jednou, v klidu, a v originale. Ma to urcite neco do sebe, jen v tom bordelu doma nevim co.

• 18.4.2011  11:31
    Barbarella (1968)

No ty vole! Tak to byla sila. Konecne jsem se na to prinutil podivat, a prestoze uz to znova nechci videt, tak musim za plnej pocet. Jedina druha moznost totiz je odpad. Na cem vsichni ti tvurci jeli? A jak se to vubec mohlo dostat do kin? Co zaber, to WTF reakce :) Muceni Barbarelly a nasledne zniceni muciciho stroje je erotictejsi nez jakykoli porno. Slepy Andel. Pilulky na sukani. Ugo Tognazzi. Duran Duran. OMG!

• 18.4.2011  11:22
    Záměna (1983)

Zadna prvoplanova rehtacka, ale vtipny a vypointovany pribeh, ktery ma nasledujici plusy: traderske prostredi, kde se odehrava; Aykroyd + Murphy (kupodivu!!) a dvojice bratru bohacu; Denholm Elliott; Jamie Lee (kozy!); scenka ve vlaku

• 18.4.2011  11:17
    Rio (2011)

V kine s CZ dabingem a 2D. Nudna podivana, ktera se detem asi libi. Par dobrejch forku (na zacatku papouch na semaforu) a skvely Rio. Nechutnej slintajici buldog.

• 18.4.2011  11:15

Prijemna a vtipna komedie/parodie. Neni to nic, u ceho by se clovek rezal od zacatku do konce, ale rozhodne to vyvola dobrou naladu. James Garner, ktery se vlastne tady jen zastavil na ceste do Australie, je skvelej

• 15.4.2011  14:12

Velice prijemna zalezitost, kdo by to byl rekl. Steve Martin hraje normalne, bez nejakyho pitvoreni, obcas dokonce pripomina Harrisona Forda, obzvlast v klobouku! Peknej film na svatky.

• 14.4.2011  13:42

Slusna komedie. V podstate kravinka s tragickejma (zamerne???) trikama, ale je to porad jeste vtipny. Nejlepsi je asi ocicko do pusy a Farewell To Arms. Bruce rulezzz

• 6.4.2011  14:59
    Král dinosaurů (TV seriál) (2007)

1 dil na Animaxu (neco s Kyotem) - never more prosim. Kazdopadne kartickovej business asi frci...

• 1.2.2011  12:21
    Miami Vice (TV seriál) (1984)

Season 1 4*. Tak tohle je esence toho nejkycovitejsiho, co v eighties vzniklo. Barvy, hadry, ucesy, no proste tragedie. Nicmene musim rict, ze me to chytlo, Don Johnson a Philip Michael Thomas jsou dobra dvojka, i kdyz jim to par dilu trva. Ty 4 hvezdy jsou hlavne za posledni dva dily (Evan, Lombard), bez nich by to bylo za tri.

• 31.1.2011  15:53

nekde v letadle videno

• 29.1.2011  18:02
    Robin Hood a Čaroděj (TV film) (1983)

Pilot ke kultovnimu (u nas a pro me) serialu. Uz to sice neni jako tenkrat v Magionu ci ve Veze, ale porad jsou to slusne 4*. Klady: hudba, mystika (i kdyz ten Herne mohl byt tajemnejsi, no uvidime dalsi dily), hlavni predstavitel a vlastne i vsichni herci. Zapory: akcni sceny, psychologie postav (obzvlast Robin zenici se s Marion po te, co se znaj tak maximalne mesic; vyvrazdeni pulky druziny - proc tam lezli???).

• 28.1.2011  10:47
    Velké ticho (1968)

Spaghetti western v prostredi zasnezenych hor. Tak vypada po prvni cca dve tretiny. A docela to i nudi. Preci jen - nemluvnej pistolnik ala Man With No Name z dolarove trilogie, sympatickej serif, zaporak, kterej neni uplne cernobilej, zaverecna prestrelka, kdy je preci jen kazdemu jasne, jak to dopadne. Jenze vse je jinak. Na to jak jsem se nudil, me ten konec dostal. Skoda jen, ze existuje taky alternativni konec. Videno s ceskym dabingem (protoze Europe Production se proste rozhodla nedat na DVD puvodni zvukovou stopu).

• 26.1.2011  09:57

Relativni zklamani. Je to dobry, ale po tech odach tady jsem cekal neco vic. Zkusim to v budoucnu jeste jednou...

• 25.1.2011  10:35

Urcite lepsi nez prvni dil, jen skoda, ze to tempo uvodnich 20 minut neudrzi az do konce.

• 24.1.2011  16:49
    Horem pádem (2004)

Jojo, dneska vsechno stoji za hovno, co clovek to povl (az na ty emigranty!), zato driv (Pelisky, Pupendo), to byla pohodicka. S takovoudle jdete kamsi...

• 24.1.2011  16:44

No jo, to zas bylo. Vsichni v Cechach jsou banda lemplu, zlodeju a jinejch dusevnich chudaku, jen ten emigrant si zachoval moralni cistotu. A pri tom je to peknej vul. Ale nenadzvihlo me to tolik, jako podobna rozvrzeni v Horem Padem, takze za 3*, protoze dobra hudba, dobra kamera, dobry herecky vykony a prekvapive (pro me) velice sexy Geislerova.

• 24.1.2011  10:49

01/2011 Bohuzel dolu ke trem *. Mozna je to tim, ze uz jsem to nekolikrat videl, ale uz to proste nefunguje. Jedno dve uchechtnuti za celej film je malo...

• 24.1.2011  10:43

Jo to mela bejt komedie?!? A cemu se tam dalo zasmat, krome hlasek petilete dcerusky? (Strejdo smrdis, jdi se vykakat). Ta jedna hvezda je za na tu dobu imho odvaznou hudbu (Kocab) a 25 let stare zabery Prahy, jinak tragedie nad tragedii. A Veskrnova je oskliva. (Uteklo mi prvnich cca 15 minut) (Tv NOVA)

• 24.1.2011  10:39
    96 hodin (2008)

Wow! Svizna akcarna bez zbytecnejch kecu, slusnej Neeson v hlavni roli a Pariz. Co vic si prat. Uz dlouho jsem nevidel takhle cistej akcni film.

<< předchozí 1 2 3 4 6 7