JUX

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 1.9.2011  11:44
    Obhájce (2011)

Dobry. Ne moc napinavy, ale docela inteligentni, a Matthew me nesral, ba naopak. Az na ten jeho prizvuk

• 30.7.2011  21:16

horsi nez prvni dil. Zacatek, cca 30 minut, je vybornej, pak je to dost trapny, ke konci se to zvedne, aby to zabil Mike Tyson.

• 18.4.2011  11:17
    Rio (2011)

V kine s CZ dabingem a 2D. Nudna podivana, ktera se detem asi libi. Par dobrejch forku (na zacatku papouch na semaforu) a skvely Rio. Nechutnej slintajici buldog.

• 10.9.2011  14:40
    Super 8 (2011)

Ach jo. Kdyby zustalo u filmu o tech detech a vztazich, mohlo z toho byt, vzhledem k tomu, ze kluci i Elle jsou skveli, neco jako Stand By Me. Ve finale je z toho dlouha, nudna a divna sci-fi, ktera nevi, jestli ma bejt ET, nebo Kingovo It (zaver v dire).

• 14.8.2011  12:27

Ono to melo jen 105 minut? Hlavne prvni polovina je moc dlouha a nudna. Caesar je skvele udelanej a tahne ten film. Cele je to hrozne predvidatelne.

• 14.8.2011  12:35

takhle dojebat takovej namet a nevyuzit tu plejadu hercu - no, spis zneuzit. Kevin a Jen jsou skvely, Colina je tam malo, Foxx je trapnej. Nejvetsi problem je ale trojice hlavnich hrdinu, kteri jsou, krome Batemana, nesympaticti.

• 6.9.2010  11:56

lehce nadstandardni rom-com s predvidatelntymi gagy, ktera je chvilema zdlouhava. Chudak Anglican, ten dopad

• 26.6.2010  11:46
    A-Team (2010)

Neprehledne sestrihany akcni sceny (anebo je to mnou a uz fakt nestiham???), divnej pribeh, ale funguje docela slusne herecky obsazeny. Par dobrej forku (3-d projekce a zamena pasu).

• 13.9.2010  13:00

Zadnej extra zazrak to neni, ale je to slusna akcni blbinka, ve ktery se clovek diky roztreseny kamere neztraci a ktera je sem tam vtipna. Jako ze starejch dobrejch casu. (Ale Rambo 4 je o hodne vejs). Nejlepsi scena v kostele - Wills, Sly a Arnie.

• 15.5.2010  21:45
    Iron Man 2 (2010)

vyrazne slabsi nez jednicka. Kdyby tam nebylo Scarlett Johansson a jeji sceny likvidace 10 maniku, je to za 2*

• 3.10.2010  16:48

v kine s dabingem, 2D. Jako predfilm Road Runner (kterej je lepsi, nez tohle). Pres plno odkazu na bondovky, MI, Mlceni jehnatek a dalsi je to hrozna nuda. Nejlepsi je asi ten kocici Hannibal Lecter...

• 30.5.2011  15:16
    Kick-Ass (2010)

Dobry, az na ten zaver, ten je moc over-kill. Komiks je samozrejme lepsi.

• 21.5.2010  14:08

Zdlouhava nuda na tema, co vsechno muze bejt v zivote spatne. A kdyz se v zivote neco stane, tak to bude samozrejme k horsimu. Jedina zajimava dejova linie ze vsech 4 je ta Bydzovsky, vsichni ostatni se chovaji jak naprosty pitomci a rozhodne jejich osudy nedojimaj.

• 14.6.2010  11:57

Perfektne natoceny thriller s divnou zapletkou, jejiz rozlusteni melo asi pusobit wtf, ale spis zanechalo pocit prazdna. Nadherny pochmurny obrazy pobrezi a domu, nizky mraky, dest, tma. Vybornej McGregor, vyborna (!) Cattrall, trapnej Brosnan, kterej proste neumi hrat. Pekny promo na navigacni system BMW :) Hodne napinavy, prestoze tam neni ani jedina akcni scena.

• 10.8.2010  21:51

Neni to spatny, dobre se na to kouka, jen je to docela nudny. Chvilema jakoby tvurci nevedeli, jestli chtej konspiracku ala 3 days of Condor nebo akcni revenge film jako Payback. Dej trosku pritazenej za vlasy (obzvlast to spiknuti), ale budiz. Nejvic zajimava je postava Raya Winstonea - Jadborough.

• 8.9.2010  13:28
    Okresní přebor (TV seriál) (2010)

Prvni dil pouze. Nic moc. Prijemne prekvapil Sobota. Zadnej extra humor to teda neni, cela tahanice s rozprasenim je dobra na polovicni stopaz a nejak me serou vsechny ty postavy.

• 23.7.2010  14:00
    Počátek (2010)

Pro zacatek 5*, ale rozhodne nutne videt jeste jednou. V soucasne dobe je to na 4. miste v top filmech, a to teda ani nahodou. Film je to zajimavej, vyzaduje soustredeni, ale az na detaily je v nem vice mene vse jasne. (az ucelove na zaver). Vytky: po cca 20 minutach je jasny, jakej bude posledni zaber; The Prestige byl rozhodne emocialnejsi, po skonceni si clovek rekne - hm, chytry -, ale nejak ho osud postav nezajima

• 13.3.2010  23:38

Zdlouhave, nudne. Pointa je jasna nejpozdeji v polovine - aspirin, cigara.

• 8.9.2010  13:31
    Příběhy bez scénáře (TV seriál) (2010)

Zlati hosi 1: V podstate jsem to cekal horsi, i kdyz teda otec tri chlapcu je hovado non plus ultra a maminka snad jeste vetsi, ze to trpi. Je to trosku zmanipulovany strihem, ale zase na normalni sceny by nikoho nebavilo se koukat. Po druhym dile jdu dolu ze 3* na 1*. Nova opet pekne manipuluje, asi to nebylo zas az tak zajimavy, tak udelame z rodiny naprosty debily. Off topic poznamka - jako nejvetsi curak se ovsem ukazuje Vlada Ruzicka, ktery na zaklade prvniho dilu odvolal trenera mladeze Cumpelika.

• 6.10.2010  10:02

Videno v 3D. Je to objektivne strasna kravina, plna zpomalenejch nudnejch zaberu, ktery jsou tam jen proto, aby to 3D bylo wow. Navic Milla viditelne starne, bohuzel. Na druhou stranu me to fakt bavilo, ale to bylo asi tim panakem pred projekci. Je to ale urcite horsi nez prvni dil, 2 a 3 jsem zatim nevidel. Tezky rozhodovani mezi 3* a 4*, protoze scenaristicky je to tragedie (zbavena superschopnosti prezije pad letadla bez skrabnuti atd), nicmene za ten dobrej pocit po odchodu z kina tomu preci jen davam ctvrtou *.

• 23.8.2010  13:48
    Salt (2010)

Az do vrazdy ruskyho prezidenta slusna spionazka, pak des bes. Jsem s vama / jsem s nima - opakuj asi 10x. Trailer napinavejsi filmu, potencial to melo, bohuzel scenar je totalne dokurvenej. Dve * to nema jen za Angelinu, ktera je fakt dobra. Obzvlast jako major Vlcek :)

• 17.10.2010  17:34

no ja nevim. Plno peknejch napadu, dobra hudba, na osmibitech jsem se neco nahral, ale tohle me proste nechytlo...

• 30.7.2011  21:18

Je to vyborny, perfektne to odsejpa, rezie je skvela, ale chybi mi tam neco, co by me opravdu chytlo. Proste moc chladne. Asi nutne druhe shlednuti.

• 31.7.2010  19:18

Tak konecne Toy Story za 5*. Nejlepsi dil, peknej dojak kombinovanej s thrillerem a utekarskym filmem. Uz uvodni scena zachrany vlaku ze sparu Dr. Cunete, pak Ken & Barbie, spanelstina a asi nejsilneji pusobici spalovna. Proste parada.

• 1.9.2011  11:45

Moc dlouhy, nudny. Aneb jak ucitelskej moc koukal na Prison Break.

• 16.10.2010  19:56

Hrozna nuda. Navic to vlastne vubec neni o Gekkovi. A ten zaver - ach jo.

• 10.8.2010  09:38

Blah blah blah, perpetum mobile, blah blah blah, stridani lokaci, blah blah. Hodne hloupy film, jehoz nejlepsi a nejvtipnejsi sceny byli uz v traileru. Urcite to melo potencial, ale scenar to totalne zazdil. Jediny plus za moji oblibenkyni Cameron D, ktera se neboji vypadat normalne na svuj vek. Cruise sucks.

• 1.1.2011  11:48

Neni to spatny, styl stejnej jako Bourne (aby ne - Greengrass), ale - od zacatku se vi, jak to skonci, protoze je to zalozene na realite. Jak moc to odpovida skutecnosti by me docela zajimalo.

• 2.5.2011  15:06

Nutno videt jeste jednou, v klidu, a v originale. Ma to urcite neco do sebe, jen v tom bordelu doma nevim co.

• 30.5.2011  15:17
    Box (2009)

Plusy: prvnich cca 30 minut, retro, tempo. Minusy: zapletka po zmacknuti tlacitka a finale...

<< předchozí 1 2 3 4 6 7