JUX

• 17.1.2011  15:02

Zkracena verze na TV NOVA

• 17.1.2011  11:53
    Cliffhanger (1993)

Po zhlednuti v 01/2011 dolu na 3*. Klasicka akcarna ala 80. a zacatek 90. let, hrdina s traumatem, ktereho se samozrejme zbavi diky akci, ve ktere vlastne ani nechtel bejt. Prvni pulka je dobra, ale druha uz je nechtena komedie. Skvelej John Lithgow (Trinity z Dextera). Kazdopadne az do Rockyho Balboy posledni dobrej Slyuv film.

• 14.1.2011  16:26

Volne podle skutecne udalosti. Ti tri opravdu utekli a opravdu pouzili modely hlav do posteli. Jak to s nimi dopadlo se dodnes nevi. Z tohohle filmu si toho vzali Stephen King a Fran Darabont fakt hodne pro (Rita Hayworth and) The Shawshank Redemption a The Green Mile. Perfektne natoceno (Don Siegel - Dirty Harry), jen mi vadi ta glorifikace utekaru, preci jen vsichni ti vezni byli zrovna na Alcatrazu z nejakeho duvodu, takze v podstate dobre jim tak.

• 12.1.2011  15:26

Velke pozitivni prekvapeni. Uz dlouho jsem se nesmal tak, jako u tohohle filmu.

• 12.1.2011  15:14

Proc zrovna tohle si vyslouzilo x dalsich pokracovani? V podstate nudna pohadka, ktera dnes nicim neprekvapi. Ale detem se to libi! Videno s CZ dabingem.

• 9.1.2011  22:37

Trosku horsi nez jednicka, ale zadna tragedie (v kontextu jednicky). Mozna dokonce vtipnejsi. Dej sucks, ale to neprekvapi... Turner je hezci nez v prvnim dile!

• 7.1.2011  16:46

Velka ostuda - poprve videno az v 01/11. Takze jsem sokovan tim, ze to vlastne neni thriller, ale komedie :). Klady: Stewart, Kelly, skvele postavicky najemniku, dialogy, humor. Zapory: je to o trosku delsi, nez by melo byt a pak zaver, kterej je naopak moc rychlej, resp se to vsechno moc rychle vyresi.

• 3.1.2011  13:49

Vyrazne slabsi nez prvni dil. Prestoze to ma pres dve hodiny, je to nuda. Akcni sceny jsou spatne natoceny, utek z hrobu je velke wtf a hlavni zaporaci, darmo mluvit (Renard - he feels no pain! :) )

• 1.1.2011  11:48

Neni to spatny, styl stejnej jako Bourne (aby ne - Greengrass), ale - od zacatku se vi, jak to skonci, protoze je to zalozene na realite. Jak moc to odpovida skutecnosti by me docela zajimalo.

• 27.12.2010  19:11
    Princové jsou na draka (TV film) (1980)

No docela to jde. Plusem jsou songy, minusem prolnuti s realitou.

• 26.12.2010  17:51

Tohle Zemeckis nezvladl. V mladi jsem to nevidel a ted jsem nepochopil, proc to byl takovy hit. Dejove nuda, humor spatnej, chemie mezi Douglasem a Turner nulova...

• 26.12.2010  17:49

trosku lepsi nez Madagaskar 2. Jelimanoce. (TV, CZ dabing)

• 26.12.2010  17:47

Tak od prvniho dilu peknej pokles dolu. Zachranujou to snad jen tucnaci.

• 23.12.2010  10:14

I ceskej film muze bejt dobrej. Je to obcas dobova agitka, ale porad roztomily.

• 22.12.2010  16:14

K nepreziti. Silena nuda s trapnejma forama. A to to pry ma jen hodinu a ctvrt?!?! Me to pripadalo, jako dve. (CZ dabing.)

• 13.12.2010  12:51
    Extrémní vlaky (TV seriál) (2008)

Videno cca 6 dilu z 8. Premise je zajimava, bohuzel se to casto moc soustredi na technicke detaily, ma to klasickej problem americkej dokumentu - poreklamni recap kazdych 10 minut, a ten narrator je proste buranskej blb :) (CZ dabing, TV)

• 13.12.2010  12:49
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Season 1 ****, Season 2 ***, Season 3 ****. Na Friends to nema ani omylem, chybi tam jakykoli vyvoj postav, ale za ty narazky na Star Trek a geek pop kulturu to stoji. Bazinga! Season 4 ***, uz to tolik nebavi, zaver spatnej...

• 13.12.2010  12:45
    Sherlock Holmes v New Yorku (TV film) (1976)

Asi nejhorsi Holmes, co jsem kdy videl. Chvili to vypada jako komedie/parodie, chvili je to hrozne vazny. Moore je jako SH strasnej. A ten potomek Ireny - Doyle se v hrobe obraci... (CZ dabing v TV)

• 7.12.2010  17:20

tak po druhem zhlednuti na 4*. Je to prijemny, pekne natoceny, divak se zlehka pochechtava, ale jednak je to moc dlouhy, druhak tomu chybi vic genialnich vtipu, jako je smena kralicka...

• 4.12.2010  20:25

Nick Rivers vs East Germany. Tohle je trosku slabsi. Je tam az neuveritelne moc vybornejch vtipu, ale cely to je takovy nemastny, neslany...

• 4.12.2010  10:59

Boze to je tak blby. Veskery zvraty predvidatelny, vtipny to neni ani trochu (a WonderLand to nezachrani). Ta jedna hvezdicka je za to, ze je to remeslne docela ok (az na tragicky triky pri scene na Spideru) a za Judge Reinholda, kterej je vipnejsi nez Eddie. A to cameo dokazuje, ze Lucas se zblaznil jeste pred natocenim Episode I

• 2.12.2010  11:46

Spatne spatne spatne spatne. Nuda, blba akce, sem tam to zaskripe co se tyce propojenosti s X-Men 1-3 (Sabretooth nezna Wolverina, nikdo z osvobozenych mutantu, ani Cyclops, ho taky nezna, Project X je pry trosku jinej nez v X-Men II atd). Videno na HBO s ceskym dabingem.

• 1.12.2010  11:21

Nemastny neslany. Je tam plno temat, ktere by staly za to rozvest, ale tak nejak vysumej. Plno silnych scen, jako poprava sesti chlapku, ktery jsou vystridany slabotama, kvalita strasne osciluje. Eastwood, kdyz se tvari nasrane, dost casto vypada v obliceji jako Schwarzenegger.

• 29.11.2010  16:52
    Robin Hood (TV seriál) (2006)

prvni cca 4 dily. nuda velka

• 29.11.2010  16:41
    Robin Hood (TV seriál) (1984)

Season 1 4*: Robin Hood and the Sorcerer 4* - viz samostatne hodnoceni na csfd. The Witch of Elsdon 3* - nuda. Seven Poor Knights from Acre 5* - krizaci jsou docela strasidelny. Alan a Dale 3* - nuda. The King's Fool 5* - John Rhys-Davies jako Lionheart vynikajici, i namet velice slusnej.

• 29.11.2010  16:37

Vubec si to nepamatuje, ale kdyz mi bylo 10, odchazel jsem z kina nadsenej :)

• 26.11.2010  10:50

Hodne prijemna vec, a relativne vazne tema. Skoda tech par vtipku, ktery uz byly pres miru a posouvali to do trapnosti. Drew vyborna, skvely soundtrack.

• 23.11.2010  23:23
    Domino (2005)

My name is Domino Harvey. I am a bounty hunter. Uzasna hovadina, dvouhodinovy reklamni klip

• 23.11.2010  23:22

Prestoze je vic akce a vice vtipu, je to horsi nez prvni dil, a to hlavne kvuli scenari/nametu. Presne mezi 3 a 4 *. Nejlepsi je Judge Reinhold jako obdivovatel Stalloneho Billy.

• 22.11.2010  11:22

Prijemny. I po tech 26 letech. Murphy jeste nebyl uplnej trouba a zajimavej je supporting cast. Co dre, je rezie akcnich scen, ktera je dost spatna (neni divu, Brest reziroval i Midnight Run a tam je to v blede modrem). A nejlepsi je trik s late supper ;-)