JUX

Jan U

Česko

• 17.11.2010  22:13
    Dinosaurus (2000)

So boooooring. Jak se k tomu dostal James Newton Howard mi je zahadou...

• 13.11.2010  16:59

Zabili jste mi pejska, hajzlove, tak si vymodlim Preachera a ten vam da do drzky. Nejdriv ale predvede scenu jak z Mrazika. Asi nejhorsi Eastwooduv western. Je to velka skoda, protoze namet, prestoze neni originalni, ma mnohem navic. Strasna postava Richarda Kiela, jejiz vyvoj je presna kopie vyvoje Jawse.

• 5.11.2010  10:10

Neni to nejslabsi z trojice, je to trosku jinej humor. Od parodie posun k vice gagum. Jen skoda, ze si to latku nasazenou uvodni scenou (Potemkin/Untouchables) neudrzi po celej film, pak by to bylo urcite za 5.

• 1.11.2010  10:12

Trosku horsi nez prvni dil, ale porad uchazejici parodie na vsechno mozne

• 31.10.2010  10:34

10/2010 zvednuto hodnoceni ze 3 na 4. Airplane! je sice lepsi, ale tohleto urcite ma neco do sebe.

• 29.10.2010  10:00
    Cobra (1986)

Sly, prekvapive hezka Brigitte, sirka v hube, Pepsi, Reagan, you're the disease... I'm the cure, dementni (tezce) zaver - kde se ti padousi furt berou? Bejt to natoceny dneska, tak se jednak zblaznej ochranci lidskejch prav, druhak to strasne propadne a dostane to ode men odpad. Je to hrozna dementni picovina, ALE - ono me to bavilo.

• 24.10.2010  12:26

Nejlepsi z dolarove trilogie. Naprosta parada. Navic je to extremne vtipny. 'Jsou dva druhy lidi. Ti, co maji nabito a ti, co kopou. Tak kopej'.

• 24.10.2010  12:23

Videna vetsina z treti rady. Az na poreklamni neustale opakovani parada. Prvni dil o pristani pilota na rece Houston za 5*!

• 22.10.2010  10:50

Z dolarove trilogie nejhorsi, hlavne diky scenari. Naopak velky plus jsou hudba (jako vzdycky u Morriconeho) a Gian Maria Volonte v roli psychopata India.

• 19.10.2010  11:35

10/2010 videno asi popate, avsak poprve po cca 10 letech. Furt vyborny. Sice je to na zacatku trosku natahovany, ale jak se to rozjede, tak to stoji za to. Prisel, zmasakroval, odesel. Priprav si tri rakve!

• 17.10.2010  17:36

Mela to bejt komedie, nebo satirickej 'sleh', nebo neco vaznyho protivalecnyho? Kazdopadne to byl na 90 minutach promrhanej genialni napad se skvostnym obsazenim. Nejlepsi scenky byly uz v traileru a asi se hodne strihalo. Velka skoda

• 17.10.2010  17:34

no ja nevim. Plno peknejch napadu, dobra hudba, na osmibitech jsem se neco nahral, ale tohle me proste nechytlo...

• 16.10.2010  19:56

Hrozna nuda. Navic to vlastne vubec neni o Gekkovi. A ten zaver - ach jo.

• 16.10.2010  19:43
    Karate Kid (1984)

Pekna kopie Rockyho pro deti, vcetne rezisera a autora hudby. Na me to funguje, prestoze to ma 2 hodiny, tak nenudi a Pat Morita je proste dokonalej.

• 12.10.2010  18:51
    Zoufalé manželky (TV seriál) (2004)

Prvni serie 5*, druha az pata 4*

• 8.10.2010  11:10

Dobry. Akorat se to melo utnout pred poslednim zvratem. Kdyby to koncilo se smyslu 'jak dva buzeranti ke stesti dosli', bylo by to mnohem lepsi, posledni twist celej pribeh akorat rozesere a udela z nej hodne deravou historku. (Ono by teda stacilo, kdyby to koncilo po soudu a prvnim twistu, ale budiz). Bill Murray vybornej, threesome taky good, Neve a Denise v bazenu dtto. Jo, a malem bych zapomnel na pero Kevina Bacona. Not so good.

• 6.10.2010  10:02

Videno v 3D. Je to objektivne strasna kravina, plna zpomalenejch nudnejch zaberu, ktery jsou tam jen proto, aby to 3D bylo wow. Navic Milla viditelne starne, bohuzel. Na druhou stranu me to fakt bavilo, ale to bylo asi tim panakem pred projekci. Je to ale urcite horsi nez prvni dil, 2 a 3 jsem zatim nevidel. Tezky rozhodovani mezi 3* a 4*, protoze scenaristicky je to tragedie (zbavena superschopnosti prezije pad letadla bez skrabnuti atd), nicmene za ten dobrej pocit po odchodu z kina tomu preci jen davam ctvrtou *.

• 5.10.2010  10:38
    Predátor 2 (1990)

Nekdy je to tak blby, az to bavi. Kazdopadne je to nebetycna nuda s silene prehravajicim Gloverem (kteryho v Lethal Weapon zboznuju).

• 3.10.2010  16:48

v kine s dabingem, 2D. Jako predfilm Road Runner (kterej je lepsi, nez tohle). Pres plno odkazu na bondovky, MI, Mlceni jehnatek a dalsi je to hrozna nuda. Nejlepsi je asi ten kocici Hannibal Lecter...

• 3.10.2010  16:46

Co rict? Bych mohl psat pul dne, od zazitku v detstvi, kdy se shanela piratska kopie po vsech certech, pres nejoblibenejsi sceny k tomu, co ve mne tenhle film nechal. Nicmene po shlednuti nyni (10/2010) je jasny, ze to pravy je, az kdyz se na scene objevi Connery. Neni divu, ze o nataceni tohohle filmu tvrdi, ze to bylo jeho nejlepsi... Ta chemie je uzasna. 2 sceny za vse - kdyz Indy spadne s tankem a Jones sr si mysli, ze je po nem, obzvlaste pak Forduv pohled do hlubin a pak 'Indiana.... Indiana.... Let it go.'

• 29.9.2010  23:23
    Třetí muž (1949)

je mi to lito, ale jen 4*. neco mi tam proste chybi.

• 20.9.2010  17:31

Lepsi nez prvni dil. Je sice zahadou, jak se ze surovyho idiota stal romantickej gangster (ze by proto, ze prvni dil vychazi z Mesrinovy autobiografie a druhej ne?), ale budiz. Vincent Cassel naprosto uzasnej.

• 17.9.2010  16:12

Zivotopis 'nejslavnejsiho' francouzskeho zlocince, scenar napsan podle zlocincovy knihy. V podstate jen profesionalne natoceny sled udalosti, skakajici od 50. do konce 60. let. Prestoze se hned ve druhe scene snazi vysvetlit Mesrinovy motivace, moc jasny neni, proc se z nej stalo takovy hovado a pro me tezce nesympaticka postava. Uvidime, co 2. dil

• 15.9.2010  09:05
    Provaz (1948)

Skvele. Je uzasny, jak ty starsi filmy, ve kterych se temer nic nedelo co se tyce fyzicke akce, byli napinave hlavne dialogy. James Stewart perfektni. Kazdy zaber ma cca 10 minut (delka tehdejsi civky), takze cely film se sklada z cca 8-10 zaberu.

• 15.9.2010  08:59
    Key Largo (1948)

Skvelej film-noir - skupinka lidi v uzavrenem prostoru hotelu behem hurikanu, terorizovana gangstery. Skoro to vypada, jako by tohle pouzil Fleming, kdyz psal novelu The Spy Who Loved Me. Lauren je luxusni a Edward Robinson jako Johnny Rocco je spravnej hnusak.

• 15.9.2010  08:57

Je lepsi tohle, nebo The Big Sleep? Peter Lorre je luxusni zaporak

• 15.9.2010  08:56
    Casablanca (1942)

Moc pekny, ALE - zas dokonalej film to neni. Bogart ma ve sve filmografii mnohem lepsi kousky...

• 14.9.2010  11:53
    Wall Street (1987)

Jak to (asi) funguje ve svete velkejch hracu. Levicaka Stone nesnasim, ale tohleto bylo dobry. Jen mi tam vadila Daryl Hannah a Sheen byl dost prkennej. Oproti domu Douglas skvelej.

• 13.9.2010  13:00

Zadnej extra zazrak to neni, ale je to slusna akcni blbinka, ve ktery se clovek diky roztreseny kamere neztraci a ktera je sem tam vtipna. Jako ze starejch dobrejch casu. (Ale Rambo 4 je o hodne vejs). Nejlepsi scena v kostele - Wills, Sly a Arnie.

• 13.9.2010  12:58

09/2010 - druhe shlednuti a furt dobry. Je to teda samozrejme hovadinka, ale celou hodinu a pul me to opet bavilo. Milla rulez.