wohna

wohna

Tomáš Vohnický

okres Praha
Filmy a seriály? Jo to by šlo.

homepage

Twitter: vohna10

22 bodů

Moje biografie

od nejnovějšíchpodle abecedy
  • 1.3.2014
  Evan Goldberg
  (scenárista)

  Evan Goldberg se narodil roku 1982 v kanadském městě Vancouver. Je režisér, scénárista a producent. Byl vychován v židovské rodině a vyrůstal ve městě Marpole. Studoval na střední škole Point Grey a na McGillově univerzitě.

  Goldberg začal svojí spisovatelskou kariéru, když se přidal ke štábu, který měl na starost Da Ali G… (více)

  • 23.2.2014
  Nick Robinson
  (herec)

  Nick Robinson se narodil 22. března 1995. Vyrůstal s matkou, otcem a šesti sourozenci. Už ve dvou letech rozvíjel svůj cit pro klasiku, když mezi jeho oblíbené filmy patřily 20,000 mil pod mořem a Davy Crockett.

  Když mu jeho divadelní kamarád zařídil setkání a konkurz u slavného hledače talentů Matta Casella, on a jeho rodina… (více)

  • 18.2.2013
  Nick Offerman
  (herec)

  Nick Offerman se narodil 26. června 1970 ve městě Minooka, ve státě Illinois. Povoláním je herec a spisovatel, ale i tesař. Vyrůstal v Minooce. Jeho otec, Ric, vyučoval sociální studie na střední škole v nedalekém Channahon. Dostal bakalářský titul z výtvarných umění na Univerzitě Illionois roku 1993. Tento rok, on a skupina… (více)

  • 26.12.2012
  Helena Mattsson
  (herečka)

  Helena Mattsson se narodila a vyrůstala ve švédském Stockholmu. Má dvě sestry. V mladistvém věku byla objevena jednou z největších modelingových agentur ve Švédsku. Po absolvování vysoké školy umělecké ve Stockholmu, Helena odcestovala do Londýna a New Yorku, aby i nadále mohla studovat herectví. Velký zlom přišel v 19 letech,… (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace