wohna

wohna

Tomáš Vohnický

okres Praha
Filmy a seriály? Jo to by šlo.

homepage

Twitter: vohna10

23 bodů

Můj deníček

 • 14.1.2013 v 14:59

  70th Annual Golden Globes

  Tak jsem se koukal na předávání Zlatých Globů. Musím říct, že se mi to líbilo. Tina Fey a Amy Poehler to uváděly skvěle. Byla radost se na ně dívat. Ale co samé výsledky Globů? To bylo překvapení vedle překvapení. Například nejlepší drama Argo, nebo režie pro Bena Afflecka. Sice jsem Argo neviděl, ale myslím, že vítěz měl být někde jinde. To, že nevyhrál Jim Parsons ale Don Cheadle, to jsem valil oči. Asi se podívám na House of Lies, abych mohl porovnat. To samé seriál Girls a Lena Dunham. O tom seriálu jsem nikdy neslyšel, a on dostane Globus? Tady je něco špatně :) Co mě ale potěšilo? Výhra Jessicy Chastain a Jennifer Lawrence. Dále i úspěch Homelandu, který so to určitě zasloužil. Přál bych si více Globů pro Quentina a jeho Django, ale bohužel. To, že vyhrál Christopher Waltz, to byla snad povinnost mu to dát. Děkujeme Quentinovi, že nám našel herce jako je on. To by asi bylo vše.

  Závěrem bych jsem rád přidal fotku Jennifer Lawrence, které to neskutečně slušelo a dále Adele a její Skyfall. 

  70th Annual Golden Globes
 • 20.12.2012 v 18:45

  Chelsea a Sparta

  Dnes se losovala Evropská liga. Měl jsem neskutečně štěstí, že Spartě nalosovali mojí milovanou londýnskou Chelsea. 

  Už se těším! KTBFFH.

  Chelsea a Sparta
 • 12.12.2012 v 02:27

  Dexter S07 - season finale

  Opravdu? Opravdu?? Ne, nemůžu být víc napjatý, než jsem teď!! Odpočítávám dny, hodiny, minuty.. Ať už je to tady!

  Tohle bude opravdu skvělý, vynikající, neskutečný, dokonalý, perfektní. Víc výrazů snad ani neznám. 

   

 • 11.11.2012 v 12:15

  Kinoden

  V Cinema City dnes filmy za 50 korun? Skvěle. To bude zas den strávený v kině. Nebo aspoň půl dne.

  Tyhle akce mě dost baví. Sice by to chtělo zpět Filmovou noc, ale i tohle není špatný.

  Kinoden
 • 4.11.2012 v 01:18

  Rock'N'Rolla

  Tak jsem po dlouhý době viděl jeden z mých nejoblíbenějších filmů a byl jsem znovu nadšen.

  Pokud mohu nějaký film vidět několikrát, je to tenhle :)

  Pořád doufám, že se dočkáme dvojky. 

  In a 2011 interview, promoting Sherlock Holmes: A Game of Shadows, when asked about a possible RocknRolla sequel, Ritchie said "You know, I’ve spent a lot of time thinking about it! I’ve written a script, I think it’s a great script, and Joel Silver wants to pay for me to do it. But up until now we haven’t had the time to do it. It’s sitting there and we’d all like to do it, it’s just a question of when we’re going to fit it in. So we’ll wait and see."

  Rock'N'Rolla
 • 28.10.2012 v 00:12

  James Bond.

  Tak. Až dodnes jsem se styděl. Opravdu moc styděl. Pokud by někdo při konverzaci navrhl téma: James Bond, já bych pouze seděl a poslouchal. Jakto? Neviděl jsem ani jeden z 23 dílů. Je to dost smutné. Ale dnes jsem to napravil. Zítra jdu do kina na Skyfall a tak jsem si řekl: "Jak můžeš jít do kina na něco, o čem nic nevíš a nikdy jsi neviděl díly předtím?" A měl jsem tak trochu pravdu. Tak jsem okamžitě vyštrachal dvd a pustil si po pořadě dva nové díly Jamese Bonda s Danielem Craigem s podtituly Casino Royale a Quantum of Solace. A musím říci, že nechápu, na co jsem tak dlouho čekal. Oba díly jsou fantastický! Nemohu se dočkat zítřka (vlastně už dneška), až usednu v kině a budu čekat na úvodní titulky filmu Skyfall.. 

  s pozdravem wohna

  James Bond.
 • 22.10.2012 v 19:27

  Profil

  Tak jsem se asi po třech letech odhodlal a upravil si svůj profil.. Postupně budu přidělávat, zkrášlovat, jen musí přijít nápady :)

 • 12.10.2012 v 20:56

  South Park

  Všichni říkají, jak s přibývajícími díly jde South Park víc dolů a dolů.

  Já si myslím, že to není pravda! 
  Poslední díl S16E10 The Insecurity nám ukázal, že pokud Tray a Matt maj nápad, tak ho skvěle využijí!
  Pro mě jeden z nejlepších dílů vůbec.

   

 • 6.10.2011 v 00:04

  První příspěvek :)

  Tak se sem po dlouhé době kouknu a vidím tu novou věc. Holt to asi začnu používat, čas od času. Co sem ale napíšu dnes? Jo už vím! Včera jsem viděl Dexter S06E01. Panečku. To bude zas něco. Dlouho jsem tenhle seriál ignoroval a poté  se mi zaryl pod kůži. Během měsíce jsem viděl všech pět řad a teď jsem čekal na šestou jako na boží smilování. A přišlo to. A já u toho byl. A líbilo se mi to. A moc! Já Dextera žeru. 

  Dexter v S06E01: ‎"Je zázrak, že jsem vůbec odmaturoval, aniž bych někoho zabil." 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace