Generácia na prelome (2010) (TV film)

Už sa teším na ďalšie dve generácie od pani režisérky.

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

...sú mojím najobľúbenejším seriálom, pretože ich môžem pozerať kedykoľvek.

Glee (2009) (seriál)

Seriál ma veľmi nezaujal, hoci mám školské prostredie vo filmoch aj v seriáloch rada. Bude to asi tým, že sa mi nepáči americký štýl spevu a tak všeobecne ma žiadna z postáv nezaujala. Jedna scéna, kde spievali Imagine bola v pohode, ale ten nános pátosu a gýču, je príliš veľký. V jednom diely bola navyše taká hrozne umelá herečka...A hrozné karaoke spievala.

Hannah Montana (2009)

Mne sa to páči, je to super podľa mňa. Inak odporúčam aj Bandslam a Nikdy to nevzdávaj.

Hannah Montana (2006) (seriál)

Film je lepší. Ale občas ráno brácho pozerá seriál a nie je to až také zlé. Iba trochu.

Harold a Maude (1971)

Mne sa hudba Cata Stevensa páčila, aj keď znie gýčovo.Z filmu spravila na niektorých miestach až hudobný videoklip. http://www.youtube.com/watch?v=NDq36YD1ESM Film má však aj úžasný príbeh, Perfektnych hercov. Vtipno-smutný - pre také mám slabosť. Tá optimistická hudba v spojení s optimistickým príbehom popretkávaným neznesiteľnou brutalitou, ktorej je však život až preplnený, to bol jednoducho zážitok. Mám rada ľudí, ako je Maud. Nechodila so svojimi problémami vytetovanými na čele - hoci si toho prežila toľko, čo si nikto z nás nevie ani predstaviť. A Harold, ten bol celý úžasný - čo záber, to úžas. Harolda som si hneď obľúbila! On bol stratená existencialistická duša a bol úplne nadpozemský. Chcem ho vidieť znova!

Hellraiser (1987)

Exploatačný slasher.

Hluboký spánek (1946)

Som hlboko popletená všetkým, čo sa v tomto filme dialo. Veľa implicitného v ňom bolo - rozhovor o dostihových koňoch napríklad. Ale aj každá indícia, ktorá sa kde začala naskytovať, nakoniec skončila v slepej uličke a ja s ňou. A že sa tam riešilo až šesť vrážd som sa dozvedela, až keď som už bola doma z kina a v pokoji som si čítala recenziu. Napriek tomu ma tento film úplne pohltil, svojou atmosférou a nedalo sa ani na chvíľu prejsť mysľou niekam do teplých krajín, lebo neustále ma bombardovali dialógy, plné irónie - až som to brala ako dobrú školu, že čo príhodné odpovedať, ak sa naskytne podobná chvíľa, kedy treba byť pohotový...V recenzií bolo, že hlavná postava je muž bez zbytočných slov - no vo filme mu často vyčítali iné postavy, že priveľa rozpráva. Akcie ten film veľa nemá, za to má dialógy a krásnu špinavú daždivú atmosféru. A má aj super herca so super charizmou a super krásne herečky - čo ženská postava, to vysoká štíhla žena, s módnym navlneným účesom. Najlepšie bolo hľadanie knihy s tlačovou chybou na 116 strane - na to nikdy nezabudnem.