rozbris

rozbris

Tomáš Rozbroj

okres Nový Jičín
v pracovním procesu...

14 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Mr. & Mrs. Smith (2005)

  Rád tento film o rodince "nájemných vrahů" zkouknu znovu a znovu...Brad a Angelina se velmi dobře doplňovali a vůbec se nedivím, že spolu skončili i v osobním životě:-) Dobře Dougu jen tak dál.

 • poster

  Troja (2004)

  Tak takové filmy já žeru a ještě s takovým hereckým obsazením, no to je bomba. Filmy o válečných výpravách omotaných nějakou legendou....no řekněte sami není to to nejlepší co může být?!

 • poster

  Spider-Man (2002)

  Jednou jsi tak jdete na exkurzi, něco Vás kousne a ráno se probudíte jako namakaný pavoučí muž (bez jakkých koliv činek a hodin v posilovně). A po smrti Vašeho nejbližšího (strýce) se rozhodnete zachraňovat lidi z nebezpečí.

 • poster

  King Kong (2005)

  Tak na tomhle jsem byl v kině v Palác cinema s uživatelem farsem a museli jsme trošku dříve odejít, abych stihl vlak a tak to byli 4*. Pak jsem se znovu na to podíval doma na DVD a u hodnocení 4* jsem zůstal, trošku moc roztahané, mohlo být mnohem více akcí s touto velkou opicí.

 • poster

  Lovci myšlenek (2004)

  No abych pravdu řekl, tak takovou zápletku jsem nečekal, pokud to vidíte poprvý docela vás to dostane, podruhý už tak moc ne:-). To už si i všimnete jak daní nejlepší v uvozovkách agenti i podle toho co se naučili jednají velmi tupě:-). Ale jinak se mi velice líbil rozhodně po prvním shlednutí dávám z fleku 5 hvězdiček.

 • poster

  Underworld: Evolution (2006)

  Několikanásobně lepší než jednička, konečně se i hýbala a torchu kroutila a ne jen střílela a vždy se trefila:-) Rozhodně si počkám na pokračování...

 • poster

  Smrtonosná past 4.0 (2007)

  Ty voe lidi já nemám slov, tohle je nejlepší z nejlepších filmů co jsem za poslední dobu viděl. Plno dobrý a nakopaný akce, Bruce je drsňák každým koulem s velice vtipnými a ne moc výstředními hláškami. Po zhlednutí tohoto filmu se už nebojím kulek z pistole, ale svýho kompu, už na něj budu hodný ať ve zdraví přežiju:-) Dávám bez jakéhokoliv přemýšlení a úvah jednoznačných 5*, škoda že nejde více:-D

 • poster

  Oko bere (2008)

  Po přečtení různých recenzí a komentářů od uživatelů CSFD a jiných filmových serverů jsem si myslel, že bude tento film slabým průměrem amerického filmu, ale po zhlednutí jsem názor docela změnil. Film se mi velice líbil a nápad natořit o Casinech něco takového byl skvělý nápad. Škoda že nejsem taky tak dobrý na matiku, měl jsme dávat ve škole větší pozor:-). "Winner winner, chicken dinner" to určitě použiju až se jednou dostanu do Vegas.

 • poster

  Obchodník se smrtí (2005)

  Ani nemusíte číst recenze, stačí shlédnout úvodní video o výrobě kulce a chcete, co chcete, musíte tento film a ilegálních obchodech se zbraněmi vidět. Po shlednutí tohoto filmu, jsem si musel změnit můj zěbříček svých nejoblíbenějších filmů. Ikdyž Yuri Orlov (Nicolas Cage) není zrovna kladná postava, ale určitě i Vám, až tohle shlédnete, přiroste k srdci. Stačí mít nápad, ambice, odhodlání a špetku talentu a žijete si jako v ráji, kde z Vás mají všichni respekt, dovolíte si všechno a splníte si svůj sen - žít s ženou svých snů. Vlastně by se dalo říct, že žijete jeden takový velký sen, co by nejeden z nás chtěl taky zažít. Možná někdy v příštím životě....