blahblah12

okres Brno

3 body

<< předchozí 1 2 3
    • 12.7.2014  20:14

2 ** za sovu co vypadala jak medvěd a za haha-húú.

• 8.11.2013  14:05
    Beyoncé: Život je jen sen (TV film) (2013)

Beyonce tímto dokumentem ukazuje, že jako jedna z mála celebrit má něco v hlavě a že je slavná díky svému talentu, ne proto, že by měla slavné rodiče, nebo že by se přihlašovala do trapných televizních soutěží.

• 9.7.2013  17:57

A odjely si štastně domů s milionovým autem. Přišlo mě to příliš naivní a také moc dlouhý (i když to má jen hodinu a půl). Příliš zbytečných scén, které mohli nahradit něčím zajímavějším. Příliš moc nahých scén, drog, chlastu, ale to k "teenagerskému" filmu přece patří. A ten konec to bylo z celého filmu nejhorší (už vidím jak by dvě holky, který nikdy předtím neviděly pistole, odkrouhly nějaký mafiány).

• 19.6.2013  18:47

"Singing in the rain, just singing in the rain" myslím, že tuhle písničku zná opravdu každý. Stejně jako "Good morning". V tomhle muzikálu mě hlavně zaujal talent Gena Kellyho a Donalda O'Connora, ty jejich tanečky byly prostě dokonalé. Stejně úžasná byla i Jean Hagen, která musela celý film mluvit tím jejím upištěným hláskem, i když má krásně hluboký hlas. Samozřejmě i příběh byl dokonalý, docela mě překvapilo, jaký může být rozdíl mezi němými a mluvenými filmy a jak herci na to nebyli připraveni.

• 19.6.2013  17:21

Jediné, co mě strašně mrzí je to, proč jsem nežila v tý době. Vím jistě, že bych alespoň jednou navštívila "Ziegfeld Follies". Tohle už jen tak na vlastní oči neuvidíte a je úžasné, že tohle někdy existovalo, protože když to srovnáte s touhle dobou, je to až neuvěřitelné. Úžasné taneční čísla (hlavně se mě líbila dvojice Gene Kelly a Fred Astaire), skvělý zpěv, úžasné vtipné historky. Myslím, že něco lepšího už nikdy neuvidím. Nejvíce z těchto show se mi líbilo "Number Please", "Pay the Two Dollars", "The Babbitt and The Bromide","A Sweepstakes Ticket" s úžasnou Fanny Brice (která tam nesměla chybět samozřejmě) a "When Television Comes".

• 15.6.2013  17:27

Tenhle remake je mnohem lepší než originál. Má to alespoň trochu lepší děj a myslím, že i logika postav je lepší než v originálu. Žádné zbytečné řvaní, raději utíkání. I když zvědavost je furt stejná. No, ale to by jinak nebyl horor.

• 15.6.2013  17:21

Hodnocení herečky: řev za 1, skákání z oken za 2, utíkání za 4 a logika za 5. Té krávě asi nedošlo, že řev jí v záchraně nepomůže. Nechápu jak jsem se na to vůbec mohla dodívat do konce. 2* dávám za začátek a za příběh, který vytvořili pro natočení mnohem lepší verze.

• 12.6.2013  12:33

Když si vezmu, že tohle je jeden z prvních velkých filmů Audrey Hepburn, opravdu se nedivím, že toho Oscara získala. Myslím,že ať už by tam obsadili jakoukoliv zkušenou herečku, nikdo by to nezahrál tak jak ona. Ano, je to sice taková pohádka, ale liší se tím, že nemá šťastný konec. A to se mi právě na tom líbilo nejvíc. Film se mi hodně líbil i z toho důvodu, že byl natáčen přímo v Říme a samozřejmě také kvůli Gregory Peckovi.

• 12.6.2013  12:07
    Strašení (1963)

Příběh dobrý, na tu dobu celkem strašidelný. Ale jediný co mě tak moc štvalo byly ty kecy hlavní hrdinky. Opravdu jsem měla někdy sto chutí to vypnout, když byla příliš hysterická nebo zbytečně vyšilovala. Jinak musím říct, že je to jeden z těch lepších hororů.

• 31.8.2012  14:38

Mám ráda spíš starší horory, přindou mi víc strašidelnější, ale musím říct, že tenhle byl fakt dobrej. Hodně strašidelných věcí, duchů, lekaček i vražd a tak to má být. Akorát trochu mi tam neseděl Daniel Radcliffe, protože ho pořád vidím jako Harryho Pottera a přišlo mi trochu divný, že měl už syna. Ale jinak moc dobrej film.

• 31.8.2012  14:33

Zvláštní je, že mobily měli tak z roku 2008, myspace se taky používalo tak v roce 08 nebo 09, styl taky nějak tak, ale notebooky a operační systém měli normálně z týhle doby. Byl to obyčejnej americkej nudnej horor, kde nechybělo násilí, krev a kozy. Jen mě trochu překvapilo, že hlavní hrdinka umřela, což většinou v těhlech hororech není běžný a taky, že se to nijak nevyřešilo. Doufám, že tím nechcou naznačit, že bude dvojka.

• 26.1.2011  19:07
    Za kačku svlíkačku (TV pořad) (2009)

Pro ty co se v noci nudí je to dobrý.

• 14.1.2011  08:18
    Death Ship (1980)

Myslela jsem si, že Loď duchů je remakem od Death Ship a tak jsem si řekla, že se podívám na orignál z roku 1980. Začátek vypadal celkem slibně a když vylezli na tu loď myslela jsem si, že teď se teprve začne něco dít. Ale omyl. Byla to nuda od začátku až do konce. Žádný lekačky ani nic strašidelnýho. Většinou mě baví spíš starší horory než ty nové, ale tento mě oravdu sklamal. A to i herci, jejich výkon nebyl zas tak úžasný.

• 7.12.2010  14:03

Gwen by mohla trochu víc tancovat místo toho poskakování sem a tam a mávání rukama. Kostýmy měla moc pěkný, tanečníci taky skvělý a Gwen zpívá moc pěkně. Tento koncert se mi líbil víc než The Sweet Escape tour. Patří to k těm lepším tour.

• 23.11.2010  17:58
    2010 American Music Awards (TV pořad) (2010)

Dvouhodinová show, která stála za to, hodně známých celebrit, pěkné show, akorát tam chybělo narozdíl od ostatních awards trochu vtipu. Jinak dobrá podívaná, líbilo se mi hlavně úvodní vystoupení Rihanny, která ukázala, že umí dobře tancovat nebo se ukázala pěkně i Katy Perry a po dlouhé době sem viděla zpívat Christinu a taky viděla Avril. A také největší překvapení byla Taylor s rovnými vlasy a ofinkou. Asi nejkrásnější z celýho večera :)

• 13.10.2010  21:02
    Noční show Davida Lettermana (TV pořad) (1993)

Letterman je stokrát lepší než Kraus. Už i tato show je mnohem lepší hlavně díky zahraničním celebritám.

• 29.9.2010  15:49

Podle názvu a podle toho co je o tom napsaný bych čekala větší kravinu.Ale mě to moc pobavilo,bylo to zábavný a vtipný a samzřejmě s dobrým koncem.

• 6.9.2010  19:46

Můj Bože, můj Bože, můj Bože....Já ani vlastně nevím o co v tom filmu šlo. Jenom nějakej japonec se tam furt točil a jinak? Myslím, že hodně odkoukali od bojového umění a udělali z toho jako že čarujou vodu,oheň atd. To si nemohi vymyslet něco svého? Stejně jak s tím Avatarem, ještě se ta jejich země mohla jmenovat Pandora ne? Už když ten film začal hned sem věděla co tomu dám. Vlastně ani nevím proč sem na to šla.

• 24.8.2010  09:56

Začátek by celkem ušel,ale od té doby jak spadli z vodopádu to šlo....někam.

• 24.8.2010  09:54
    Dost (2002)

Nechápu,proč neodešla hned,když se dozvěděla,že jí podvádí...To vážně musela čekat,až to zajde tak daleko a bude muset utíkat? Samozřejmě..o čem by potom byl celý film? Jinak se mi zdálo,že uměla boxovat celkem dobře,což pochybuju,že by se za měsíc naučila...A že by přemohla chlapa? to se mi zdá taky divný..Jinak mě to celkem bavilo..

• 23.8.2010  11:41

Bylo v tom něco z Nenávisti,Zmeškaného hovoru,Poslední premiéry,Panenky Chucky,ale i zombie.Ten konec se mi zdál už jako kravina, a proč nakonci jí to toho blázince dala tu pannu sem taky nepochopila.Asi jsou všechny japonské horory na jedno brdo.I herci nestáli za nic.

• 16.8.2010  18:45
    Starý mlýn (1937)

Vtipné a rozkošné.

• 13.8.2010  12:23

Opravdu nevím co k tomuto filmu napsat.Došly slova.

• 13.8.2010  12:22
    Mamma Mia! (2008)

Jeden z nejlepších muzikálů pro mě.Hlavně díky písním od ABBA a skvělým hercům.Jinak je to prostě komedie,nemůžete brát tento film vážně :)

• 12.8.2010  12:27

Bylo to až moc naivní,dala bych tři hvězdičky,ale za Taylor Swift a Lautnera dávám o hvězdičku navíc.

• 11.8.2010  13:56
    The Teen Choice Awards 2010 (TV pořad) (2010)

Dávám tři hvězdičky a to hlavně za Katy Perry,která to uváděla.Jinak si myslím,že Teen Choice 2009 byl lepší.

• 9.8.2010  11:29

To je snad první starý český film,který mě bavil.

• 27.7.2010  11:54
    Čepel smrti (2009)

Co to jako mělo být???!!! :D

• 24.7.2010  12:33

Moje nejoblíbenější kriminálka na kterou se vždy těším.

• 15.7.2010  12:55
    Krysař (1985)

Zvláštní film,který skončí špatně a zároveň i dobře.

<< předchozí 1 2 3