togaf

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30
    • 19.7.2017  09:16
    Rocco (2016)

Dokument? Vážně? Osmnáctiletej kluk jen tak z hlavy vybalí emotivní řeč o tom, jak moc je pyšnej na svého otce - pornoherce? Mno...Roccova ženuška je taky číslo, nevadí ji, že v práci (muhehe) souloží s cizíma holkama ve věku jejich dětí, protože ví, kde její manže je. Pikantní na této zpovědi je fakt, že to Rocco o půl hodiny později popře prohlášením, že ví, že jeho práce je pro jeho ženu nepříjemná. Další člen rodiny, bratranec Gabriel, je taky něco, pan nedoceněný umělec, který zapomene sundat clonu z kamery a tak jsou záběry nepoužitelné. A ta britská MILFKa? Božínku, to je její filozofování o feminismu a análním sexu s 50 chlapi (tak to má paní moc ráda), je snad horší než to, co udělal Rocco po pohřbu své milované maminky :D Spíš než dokument je to komedie.

• 28.6.2017  08:04

Amandla Stenberg byla tak neskutečně krásná (ty vlasy!), že filmu odpouštím slabší místa. Olly a jeho život byli jen lehunce nastíněni, stejně tak vztah Olly+Maddy. Šokující závěr se dal předvídat a trpělivost Maddy byla až příliš velká. Ale film měl i světlé stránky (kromě krásné Amandly), textovky přenesené do papírového bistra, astronaut a ztvárnění Maddyiných fantazií se povedlo. Jen mě teda zaráží to neskutečné bohatství matky samoživitelky. Doktoři ve Státech mají asi sakra jiné příjmy. Shrnuto: milý film, ale spíš pro holky do dvaceti. Slabé tři hvězdičky (třetí je za...ano, za krásnou Amandlu).

• 23.6.2017  14:23
    Příběh služebnice (TV seriál) (2017)

Román Příběh služebnice jsem četla několikrát a mám ho moc ráda. Bohužel pro seriál. To, co v knize fungovalo, na obrazovce nefunguje, nebo tvůrci vůbec nepoužili. A naopak to, co si do seriálu přidali, bylo výborné. June/Offred hrála tak nesympatická holka, že jsem víc fandila paní Waterfordové. Nicméně poslední díl je perfektní. Dokonce tak moc, že jsem uvažovala o čtvrté hvězdě. Zda se podívám na druhou sérii, sama nevím.

• 20.4.2017  20:23
    Rabu šaffuru (TV seriál) (2009)

Všechny postavy byly tak sympatické a ty jejich trable jsem jim věřila. Moc se mi líbilo kamarádství čtyřky z 28. patra, jeji "to nemyslíš vážně Joe!" a jej panda a prostě...paráda. A představa Japonců o velkých ňadrech a svalech je lehce úsměvná. Výborný seriál a na japonskou provenienci i dost otevřený - gayové, nemanželské děti, dokonce i párkrát řeknou slovo sex a líbají se! No líbají, pusinkují, žádné tělesné tekutiny nebo tak, ale jak říkám na Japonce odvážné. Japan da!

• 5.4.2017  08:08

Tak tohle byla moc příjemná letní komedie. Neurazila mě, a to je u české komedie nebývalý úspěch. Petra Hřebíčková byla krásná a měla skvěle napsanou roli. Jen teda...byli autoři někdy na vesnici? Aspoň pár hodiny? Je to strašně nereálné. Milé, ale nereálné. Romantické, ale nemůžu tomu věřit. Byla to zábava, ale znovu to vidět nemusím.

• 5.4.2017  08:04
    Interande (2012)

Nápad je to výborný, ale ty balící hlášky jsou zlo. Jak kluk, tak slečna plácají strašidelné kraviny. A stačí se chovat jako hajzlík a je vaše (špatně poradit cestu, koukat na prsa)...Nevím koho to uráží víc, zda kluky, protože takhle trapně nebalí snad už nikdo, nebo holky, protože takhle arogantně se snad žádná nechová.

• 15.12.2016  08:17
    Neviditelní (TV seriál) (2014)

První půlkou seriálu jsem byla nadšená. Hravé odkrývání vodnického světa mě bavilo, bavila mě tupá pipina Báry Polákové, krásná vodnice Kristýna Boková-Lišková, jeziny a Jiří Langmajer. Pak odešla Johana, odhalilo se, kdo je Krysa a celé to začalo směřovat...kam vlastně? K politické satiře? A co ten neuzavřený konec?! Očekávaly se snad další série? I kdyby ano, stejně to bylo nekonzistentní. Škoda.

• 9.12.2016  10:27
    Wilsonov (2015)

Nemůžu si pomoct, ale jediný, kdo mě bavil, byl americký rasista v podání Jiřího Macháčka (moje právo na alkohol je zakotveno v Ústavě!). A to magické číslo Vojty Dyka se stejně nedozvíme...takže jen 2*.

• 16.11.2016  19:44

Film o tom, jak si jeden ošklivej Francouz chtěl vrznout a pak potkal Catherine Denevue, která jako jediná neukázala prsa. Nuda.

• 14.11.2016  21:53
    Netvor (2011)

Vanessa Hudgensová je povýšená káča, ale přitom měla být obyčejná milá holka. Alex Pettyfer měl být krásnej a charismatickej a přitom byl divnej a tupej. Petera Krause je tamm zatraceně málo a celá story krásky a zvířete je prostě nuda. Ani klasické závěrečné drama nevyvolá napětí, protože není! No tak tohle byla vážně ztráta času.

• 27.10.2016  15:25
    Až tam nezbyl žádný (TV seriál) (2015)

Skvělé zpracování, skvělý herci (známí i neznámí), úžasné prostředí a tajemná atmosféra...jen teda "deset malých vojáčků" už je i na mě příliš politicky korektní.

• 21.10.2016  13:17
    Lydia Bennet!!, The (TV seriál) (2012)

Lydia je kouzelná, vtipná a bezprostřední. A krásná. Její videoblog je sice jen střípek z toho sestřina (Lizzie Bennet Diary), ale to vůbec nevadí. Oproti knižní předloze je blogová Lydia propracovanější, není to jen naivní, hloupá a sebestředná holka. A to, že se nechala okouzlit Wichamem...no viděli jste díl s "bez trička" na Lizzie Bennet Diary? To vysvětluje všechno.

• 13.9.2016  13:33

Tak tohle bylo krásné pokračování Pýchy a předsudku. Jenna Coleman je skvělá Lydia - krásná a nesnesitelná. To Anna Maxwell Martin je na Lízu moc stará, vypadala dokonce o pár let starší nez M. Rhys (Darcy)! Škoda. A Wickham! Och ano, tomu bych to svádění neviňátek věřila. Krásná kamera, příroda, Pemberley...adaptace se moc povedla.

• 10.7.2016  11:58
    Arrow (TV seriál) (2012)

Spatlanina většiny superhrdinů se všemi klišé, které se k tomu vážou. Zrada v rodině, smrt rodiče, těžká minulost, milostný trojúhelník, úhlavní nepřítel a trapně sentimentální hlášky o Dobru a Zlu. Prostě všechno to zlé, co si lze představit pod názvem "americký seriál". Jedna hvězdička je za Olivera a jeho posilování, ten chlap je prostě krásnej. Druhá je za...ani nevím, asi že jsem zvládla dokoukat celou první sérii. A přirovnávat Arrow ke Ztraceným? To jako vážně? Jen proto, že je Oliver pět let na ostrově? Kde se všechno vysvětlí? To je teda úlet...

• 6.7.2016  16:21

Jediné dobré na tomto "filmu" je jeho stopáž.

• 30.4.2016  18:46

Konečně reálné vysvětlení Christianova bohatství...a Anastazie ehm Hannah byla chytřejší než její předobraz. A to přesto, že si přivřela ve výtahu hlavu. Opakovaně.

• 1.3.2016  10:16
    Ave, Caesar! (2016)

Coeni to sice umí i líp, ale Scarlett a její přízvuk, stepující Tatum a náboženská debata za shlédnutí stojí. Já se pobavila a kostými byly skvostné a celé to má pod dvě hodiny, což je dneska menší zázrak, takže za mě ANO.

• 19.9.2015  09:14
    Kgotboda namja (TV seriál) (2009)

Japonští herci mají lak na nehty, Korejci plastiky a u Ji Hooa se to fakt nepovedlo - ta pusa!!! Fuj. Ale jinak jsou chlapsi s F4 hezčí než jejich japonští předchůdci, takže jsem nakonec spokojená. Příběh je stejný, Jan Di je krapet ošklivější, ale stejně praštěná jako Makino, kluci jsou fajnoví, tak co víc si přát.

• 21.7.2015  10:33
    Servírka (2007)

Tak tohle byla hodně slabá limonáda. Nejlepší byl šílenec Earl a Jenna měla taky světlé chvilky, ale celkově to bylo dost nudné. Doufala, jsem že Nathan Fillion dostane víc prostoru, ale bohužel jeho role byla nudná, tak moc nudná. Ani ty koláče to nezachránily, podivné míchání chutí, brrr.

• 10.6.2015  10:46
    Cizinka (TV seriál) (2014)

Sam Heughan, Skotsko a skotský přízvuk většiny herců jsou důvody, proč jsem dokoukala první sérii. Bohužel nesnáším Claire, vzhledem k tomu, že jde o hlavní postavu, je to celkem velký problém. Navíc je to občas až moc červená knihovna, Black Jack je čím dál šílenější, až je na hranici karikatury a Claire...Claire je zase všudybylka, co všechno zná a umí a snaží se nám namluvit, že je jí osmadvacet, když vypadá na osmatřicet. No, francouzské dobrodružství si nechám ujít.

• 5.2.2015  08:02

Vizuálně je to krása, úžasné světy, kostýmy a triky. Příběh ale drhne a casting se taky moc nepovedl. Tatum prostě není herec do hlavní role a bohužel to tady platí i o Mile, ale na tu se dá aspoň koukat. Z úvodní vzdušné bitky mě boleli oči ještě půl hodiny, to 3D začínám opravdu nesnášet. Wachowští šláply vedle a mě to hodně mrzí, protože svět, který v Jupiteru představili, je úchvatný a plný možností.

• 21.1.2015  11:33
    Birdman (2014)

Tak nevím, ze všech stran slyším a čtu oslavné komentáře o přelomovém filmu a mě to nějak nechytlo. Film je to bizarní a dobře obsazení, má vtipná místa a natočený je taky dobře. Ale přelomový ani zásadní nebo novátorský pro mě teda nebyl. Pořád jsem čekala až TO přijde a pořád nic. Nelituju času stráveného u tohohle filmu, ale znovu ho vidět nemusím.

• 21.1.2015  11:31

Fyzika i matika jdou mimo mě, takže pro mě byl film i napínavý - vydá tu knihu? najde odpovědi? Teda jasně, že znám Hawkinga - z vtipů o jeho robořeči. I když člověk ví, jak Stephen skončí, film nenudí. Oni ti herci totiž hrají tak dobře, že je radost ponořit se do filmu o géniovi, který má smysl pro humor (jeho ztvárnění Daleka bylo ohromné a rozesmálo mě nahlas).

• 21.1.2015  11:28
    Persuasion (1995)

Anotace k Persuasion z roku 1995 by togaf: Hnusní herci kteří neumějí hrát. Konec citace. Osobní hodnocení: Nechápu jak R. Michell mohl takhle hrozně zničit tak vděčnou adaptaci. Pan Eliot, který si potrpí na vzhled je hnusný a plešatí. Polibek uprostřed Bathu v 19. století mezi hrdiny z vyšší střední vrstvy? V tomhle filmu normální...nikdy víc a rychle zapomenout.

• 21.1.2015  11:25

Nebýt tak zásadová, tak tenhle film po prvních pár minutách vypnu. Naštěstí se asi po půl hodině začne dít něco zajímavého. A to něco je hodně dobrý. Restartování dne a pomalé posuny dopředu jsou natočené skvěle a ani nezačne nudit opakování děje, protože tam téměř není. Jen sem tam pořád ta samá věta a záběr na Toma, který ji už slyší po sto osmé. Bála jsme se konce - přílišný happy end by zničil dlouho budovanou atmosféru, neúspěch by mě po dvou hodinách fandění zklamal. Ale bála jsem se zbytečně.

• 21.1.2015  10:25

Jo jo, co by to bylo za Vánoce bez anglických koled. Příšerný film, vážně. Možná by to obstálo jako parodie Lásky nebeské, ale to by se ten "film" nesměl brát tak vážně. Ale pokud nemůžete otěhotnět, dostanete skvělou radu. A abyste nemuseli trpět u filmu, tak vám to prozradím: zkuste si zajet do zahraničí, podvést manžela a vrátíte se gravidní. A nebojte, příbuzní vás za to budou milovat a manžel to nikdy nezjistí. Ale jako sarkastická paralela k trojúhelníku Marie-Josef-Bůh, to docela sedí, že?

• 9.1.2015  10:31

Film o blondýnce natočený s nadsázkou, neobvyklé... Navíc pojmenovat čivavu nějakým super drsňáckým jménem se stalo kultem. A Reese je dobrá herečka - její Elle je milá holka, které zkrátka musíte držet palce.

• 9.1.2015  10:28
    Diana (2013)

Jejdamane, ta princezna byla ale blbka. Nebo spíš její ztvárnění ve filmu. Nezajímavé, nudné zpracování, které k tématu neřekne absolutně nic nového a bylo naprosto zbytečné ho točit. Kam se filmová Diana hrabe na filmovou Královnu.

• 9.1.2015  10:26

Film by byl mnohem lepší, kdyby hlavní hrdina dokázal hrát se zavřenými ústy. Tím nemyslím, že by dialogy byly špatné, jen má prostě Sweeney i v mlčících scénách pootevřenou pusu. A to je iritující. Ale i tak to byla netrapná romantická komedie, což oceňuji, v tomto žánru je absence trapnosti ne příliš častý jev. Bohužel.

• 9.1.2015  10:23
    Interview (2014)

Taková vtipná blbůstka, která by prošla kinosály (a jinými médii) takřka bez povšimnutí, kdyby si jeden psychopat neřekl, že ho to vlastně uráží. No jo, když se někdo chová absurdně na světové úrovni, musí počítat s tím, že si z něj někdo udělá legraci. A pokud je to film s Jamesem Francem, měl by být spíš hrdý. Taky to mohl být Eddie Murphy.

<< předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30