Ave, Caesar! (2016)

Coeni to sice umí i líp, ale Scarlett a její přízvuk, stepující Tatum a náboženská debata za shlédnutí stojí. Já se pobavila a kostými byly skvostné a celé to má pod dvě hodiny, což je dneska menší zázrak, takže za mě ANO.

Radši kluci než kytky (2009) (seriál)

Japonští herci mají lak na nehty, Korejci plastiky a u Ji Hooa se to fakt nepovedlo - ta pusa!!! Fuj. Ale jinak jsou chlapsi s F4 hezčí než jejich japonští předchůdci, takže jsem nakonec spokojená. Příběh je stejný, Jan Di je krapet ošklivější, ale stejně praštěná jako Makino, kluci jsou fajnoví, tak co víc si přát.

Servírka (2007)

Tak tohle byla hodně slabá limonáda. Nejlepší byl šílenec Earl a Jenna měla taky světlé chvilky, ale celkově to bylo dost nudné. Doufala, jsem že Nathan Fillion dostane víc prostoru, ale bohužel jeho role byla nudná, tak moc nudná. Ani ty koláče to nezachránily, podivné míchání chutí, brrr.

Cizinka (2014) (seriál)

Sam Heughan, Skotsko a skotský přízvuk většiny herců jsou důvody, proč jsem dokoukala první sérii. Bohužel nesnáším Claire, vzhledem k tomu, že jde o hlavní postavu, je to celkem velký problém. Navíc je to občas až moc červená knihovna, Black Jack je čím dál šílenější, až je na hranici karikatury a Claire...Claire je zase všudybylka, co všechno zná a umí a snaží se nám namluvit, že je jí osmadvacet, když vypadá na osmatřicet. No, francouzské dobrodružství si nechám ujít.

Jupiter vychází (2015)

Vizuálně je to krása, úžasné světy, kostýmy a triky. Příběh ale drhne a casting se taky moc nepovedl. Tatum prostě není herec do hlavní role a bohužel to tady platí i o Mile, ale na tu se dá aspoň koukat. Z úvodní vzdušné bitky mě boleli oči ještě půl hodiny, to 3D začínám opravdu nesnášet. Wachowští šláply vedle a mě to hodně mrzí, protože svět, který v Jupiteru představili, je úchvatný a plný možností.

Birdman (2014)

Tak nevím, ze všech stran slyším a čtu oslavné komentáře o přelomovém filmu a mě to nějak nechytlo. Film je to bizarní a dobře obsazení, má vtipná místa a natočený je taky dobře. Ale přelomový ani zásadní nebo novátorský pro mě teda nebyl. Pořád jsem čekala až TO přijde a pořád nic. Nelituju času stráveného u tohohle filmu, ale znovu ho vidět nemusím.

Teorie všeho (2014)

Fyzika i matika jdou mimo mě, takže pro mě byl film i napínavý - vydá tu knihu? najde odpovědi? Teda jasně, že znám Hawkinga - z vtipů o jeho robořeči. I když člověk ví, jak Stephen skončí, film nenudí. Oni ti herci totiž hrají tak dobře, že je radost ponořit se do filmu o géniovi, který má smysl pro humor (jeho ztvárnění Daleka bylo ohromné a rozesmálo mě nahlas).

Persuasion (1995)

Anotace k Persuasion z roku 1995 by togaf: Hnusní herci kteří neumějí hrát. Konec citace. Osobní hodnocení: Nechápu jak R. Michell mohl takhle hrozně zničit tak vděčnou adaptaci. Pan Eliot, který si potrpí na vzhled je hnusný a plešatí. Polibek uprostřed Bathu v 19. století mezi hrdiny z vyšší střední vrstvy? V tomhle filmu normální...nikdy víc a rychle zapomenout.

Na hraně zítřka (2014)

Nebýt tak zásadová, tak tenhle film po prvních pár minutách vypnu. Naštěstí se asi po půl hodině začne dít něco zajímavého. A to něco je hodně dobrý. Restartování dne a pomalé posuny dopředu jsou natočené skvěle a ani nezačne nudit opakování děje, protože tam téměř není. Jen sem tam pořád ta samá věta a záběr na Toma, který ji už slyší po sto osmé. Bála jsme se konce - přílišný happy end by zničil dlouho budovanou atmosféru, neúspěch by mě po dvou hodinách fandění zklamal. Ale bála jsem se zbytečně.

Přijde letos Ježíšek? (2013)

Jo jo, co by to bylo za Vánoce bez anglických koled. Příšerný film, vážně. Možná by to obstálo jako parodie Lásky nebeské, ale to by se ten "film" nesměl brát tak vážně. Ale pokud nemůžete otěhotnět, dostanete skvělou radu. A abyste nemuseli trpět u filmu, tak vám to prozradím: zkuste si zajet do zahraničí, podvést manžela a vrátíte se gravidní. A nebojte, příbuzní vás za to budou milovat a manžel to nikdy nezjistí. Ale jako sarkastická paralela k trojúhelníku Marie-Josef-Bůh, to docela sedí, že?