Andreso

Andrej Bučka

okres Žilina
student VŠ

• 7.8.2017  15:21
    Geissenovi: Těžký život milionářů (TV seriál) (2011)

Ak toto príde niekomu zaujímavé, tak ďakujem pekne. A nie, nezávidím im.

• 7.8.2017  15:19
    Poldové v akci (TV seriál) (2016)

Hodnú chvíľu som rozmýšľal, či som videl niečo horšie. Nič ma nenapadlo.

• 12.9.2016  21:40
    Ostrov (TV pořad) (2016)

Farma/Vyvolení (resp.podobná ...) situovaná na ostrov v juhovýchodnej Ázií. Čo viac dodať.

• 5.9.2016  10:17
    Tvoja tvár znie povedome (TV pořad) (2016)

Prvá séria bola fajn, niektoré vystúpenia pobavili, avšak druhá séria začala zle a nemám dôvod dávať relácií ďalšiu šancu.

• 5.9.2016  10:10
    Koleso šťastia (TV pořad) (2016)

Dlho som rozmýšľal, prečo reinkarnovali túto neuveriteľne nudnú reláciu. Prichádzala do úvahy populárna (medzi dôchodcami) TV Šanca, ktorej formát je podobný, až na to d*bilné koleso. Moderátorská dvojica tragická, ale toto by nezachránilo nič. Tento formát mali nechať tak a neťahať ho znova na obrazovky.

• 28.12.2015  16:41
    Horná Dolná (TV seriál) (2015)

Pre mňa to je absolútne nezaujímavé, no chápem, že pre starších nad 40, ale aj pre niektorých mladých je to dobrý seriál.

• 28.12.2015  16:35
    Dvojčata (TV seriál) (2015)

Počiny, kde jeden herec hrá dve postavy, by už dávno mali byť iba históriou. Tento seriál to potvrdzuje.

• 28.12.2015  16:33
    Komando (1985)

Akčný film, ktorý ma vždy pobaví. Najlepší moment je jednoznačne zoskok z lietadla, ale dobre pobavia aj viaceré hlášky.

• 11.11.2015  13:50
    Od veci (TV pořad) (2015)

Vysielací čas je porovnateľný s humorom, ktorý je ozaj od veci. Ale zaspať sa pri tom dá celkom dobre.

• 19.10.2015  22:15
    Svět podle Evelyn (TV seriál) (2015)

Evelyn. Jej štýl humoru sa mi nikdy nejak extra nepáčil, no rešpektujem, že pre niekoho to vyznie humorne. No tento seriál? Tak to je fakt 0 bodov.

• 14.10.2015  21:28

Natočiť dokument o Meliškovi malo potenciál. Po prvých 20-tich minútach to už bola vyslovene tragédia. Preto dávam 1*

• 6.10.2015  21:34
    Jak ukrást Dagmaru (2001)

Ak by som mal zhrnúť všetko zlé zo série Byl jednou jeden polda, tak tento výplod by nedosahoval ani takú kvalitu. Nerozumiem, ako mohlo niekoho napadnúť natočiť takýto film.

• 6.10.2015  21:28

Piękna hrôza. Niečo pre nenáročnejšieho slovenského diváka- robenie si srandy z postihov druhých, ktorí chcú zažiť svojich 5 minút slávy a poprípade aj zarobiť pár euráčov do rozpočtu.

• 1.10.2015  21:15
    Domov, sladký domov (TV pořad) (2015)

Michal Hudák nikdy nebol mojím obľúbencom, no to nič nemení na tom, že tento formát je dosť zlý. Je to taký slabý súrodenec show Milujem Slovensko. Pár vtipných momentov- ale naozaj iba pár- to z biedy nevytrhne. 10%

• 17.9.2015  19:37
    Svatba Jiřího Káry (amatérský film) (2000)

A co jako voe?! Duranga voe! Zaujimavý snímok, pre undergroundových divákov ako stvorené.

• 11.6.2015  22:04
    Kolabs (TV seriál) (2015)

Najhorší sitkom, ktorý som kedy videl. A to nepreháňam... Naozaj neviem, kto sa na tom zasmeje.

• 25.5.2015  00:18
    Uprchlík (1993)

Jeden z tých filmov, ktoré ma bavia aj po viacerých videniach. Skvelá akcia, výborné herecké výkony... U mňa je to 100%

• 2.5.2015  11:37
    Srbský film (2010)

Rozporuplné pocity- Srpski film je aj pre mňa najodpornejší film, ktorý som kedy videl. Je tu ale jedno ALE- spôsob, akým sú zobrazené všetky temné stránky dnešnej spoločnosti- začína sa to ako inak peniazmi a pokračuje násilnosťami, detskou pornografiou, drogami, vraždami a záver je už iba taká ¨čerešnička zvrátenosti.¨ Určite neodporúčam pozerať slabším povahám.