Tryskomyš

Tryskomyš

okres Brno

31 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Zoufalé manželky (TV seriál) (2004)

  Tak tohle je absolutně můj neoblíbenější seriál. Je to prostě vzrušující, skvělý a ze života.

 • poster

  Batesův motel (TV seriál) (2013)

  Úžasně nastartované po prvním dílu. Jsem celá natěšená, jak to bude dál !!! Nejlepší seriál dnešní doby. Nakonec to bylo pěkně a přesně řečeno v páté sérii - ,,Někdy matku vidím, i když tam ve skutečnosti není. A někdy se jí i stanu.´´ A scénáristy to bylo dovedeno téměř k naprosté dokonalosti - a to sice, když se lidé v okolí chovali k Normanovi, jako by byl skutečně Norma, a to ve chvíli, kdy my ho vidíme jako Normana. Ke konci 3. série to začínalo být čímdáltím zajímavější. ,,Budeme navždy spolu. Bude to krása"...

 • poster

  Gilmorova děvčata (TV seriál) (2000)

  ,,Proč je tu všude tolik tenisáků?" Seriál kolem mě vždycky jenom proběhl a i tak se mi líbil. Teď jsem ho konečně začala sledovat od začátku a hrozně mě baví. Je to lepší, než jsem kdy čekala. Nejvíc mě dostal z 2. série díl 17. Pohřeb na přání. Jak se nakonec přišli všichni rozloučit s Lukovým strýcem Luiem, i když původně nechtěli.

 • poster

  Beverly Hills 90210 (TV seriál) (1990)

  V každé epizodě se řeší nějaké ožehavé téma současné mladé generace. Navíc je v něm spousta lásky, přátelství, rodinných hodnot. Doporučovala bych ho všem teenagerům. I já jsem ho viděla tak asi v teenagerovském věku. Je to zkrátka kultovní seriál teenagerovské generace z let devadesátých.

 • poster

  Historie jedné lásky (TV seriál) (1995)

  Tenhle seriál jsem sledovala někdy kolem roku 1997. Hodně se mi líbil, avšak už po letech si přesný děj moc nepamatuju.

 • poster

  Přátelé (TV seriál) (1994)

  Jeden z nejlepších seriálů všech dob. Úžasně zábavný, romantický i dramatický. A objevili se v něm v jednotlivých epizodách snad všichni známí herci. Dnes už je naprosto kultovní.

 • poster

  Městečko Twin Peaks (TV seriál) (1990)

  Tak na tohle Lynchovo dílko ani 5 bodů nestačí.

 • poster

  Dallas (TV seriál) (2012)

  Bombastické zakončení druhé řady. Dokonce jsem si, a nestydím se za to, u tohoto závěru pobrečela. Ukázalo se, že ten po celou dobu hrozný JR, měl také srdce a nade vše miloval nejen Sue Ellen, ale také svého syna a bratra Bobbyho. A také se ukázalo, že John Ross je jeho syn se vším všudy. Trochu mě překvapilo, že seriál má víc procent než původní Dallas. Ruku na srdce, sledovali jsme ho všichni. A nejen z důvodu, že v té době u nás televize nenabízela celkem nic moc jiného. Přijde mi, jako by na to všichni zapomněli a teď se tvářili, že je to vlastně vůbec nebavilo.

 • poster

  Příběh služebnice (TV seriál) (2017)

  Je to docela husté. Dobrý nápad. A hlavně doufám, že se něčeho takového nikdy nedočkáme. Děsivá představa. Elisabeth Moss není klasicky hezká, ale je rozhodně zajímavá. A ty záběry zblízka, myslím, dokonale umocňují atmosféru celého příběhu. Druhá série se mi líbila ještě víc než první. Konec mě ale trochu zklamal.

 • poster

  Comeback (TV seriál) (2008)

  Absolutní vrchol českého Sitcomu. Absolutně nejstylovější je Ozzák, pak Lexa, Saša a Tomi Paci. Je to moje srdcovka, neboť, věřte nebo ne, můj brácha byl celý Ozzák. Bohužel již není mezi námi.