Jayk19

Česko

2 body

<< předchozí 1 2 3 4
    • 11.8.2018  11:21

Perfektní satirka, nečekal jsem že tak pobaví. A rusové pijí vodku stále:D. Komu nevadí černobílé filmy z vojenského prostředí založených na dialozích tak doporučuji alespoň jedno podívání.

• 11.8.2018  11:02

+Je to podle hry +je tam dost postav ( i když většina je mi nesympatických) -efekty dle rozpočtu -nesympatické postavy -chybí i Lambert a vůbec většina se obměnila -dialogy!!! Dialogy psala pravděpodobně opice, které málo platili, přistihl jsem se že jsem si film pustil znova a zaměřil se přímo na ně. Doporučuji se nad tím pozastavit. Tak blbé dialogy jsem totiž neviděl nikde. On se jede turnaj po desetiletí, zlá strana musí desetkrát vyhrát, nevyhráli a mají utrum. No ale Shao Kahn prostě otevřel jen tak bránu. Klíčem k tomu je Sindel, proč? No proto, jen tak for fun. Na některé postavy asi nezbyly prachy, tak alespon o nich je zmínka že hned byli zabiti. Nechápu proč a systém odpovědí na otázku mi přípomíná rčení hluchý s blbým. Jediný rozhovor postav nemá hlavu ani patu. A ty silácké řeči jsou ryzí klišé bez nějakého významu. Víc než jednu hvězdu nemůžu dát.

• 11.8.2018  10:55

Typické béčko podle hry. Jednička ještě měla Lamberta a ne tak dementní dialogy jako dvojka. Dalo se na to koukat jako oddech. slabé tři hvězdy tomu dám

• 11.8.2018  10:44

Excelentní film, od výběru herců přes scénář až k mistru zvukaři. Viděl jsem jej až letos za to několikrát. Není co vytknout snad jen bych si přál u takových filmů delší stopáž.

• 2.4.2016  17:32
    Big Lebowski 2, The (2011)

Ubohost,nepovedený vtip na můj no:1 film.Tara by radši měla točit gangbangy s černochama,než takové zvěrstva..

• 31.10.2015  20:12
    Želvy Ninja (2014)

Zoofilie - tvrdý anální rape nebohých želv...Jako děcko jsem měl rád seriál a ty dva staré filmy.Ovšem co se předvádí zde je nehoráznost.Dávám jednu hvězdu za vzhled tří želv,Třísky a celkem fajnový příběh.Z trhače udělali super mega cyber cirkulárku kterou ovšem klidně malinká Megan probodne v pohodě nožem.On to není až takový protivník,protože mu někdo zřejmě odoperoval mozek,jinak si nedokážu vysvětlit postup "zbiju želvu a nechám ji ležet dokud se neprobere a půjdu zatím do prdele"...a udělám to 2x.Proč taky když si želvák všimne až za půlkou filmu a půlhodině střílení že má neprůstřelný krunýř.Pobavilo i poděkování Megan Fox že nikomu o želvách nepověděla,to proto že to řvala každému na potkání až ji opička whoopi vyhodila z práce.Klan foot vypadá jak banda teroristů a z Donatela je přihřátý geek.Teda pardon Donieho,jelikož kvůli ekšn scénám asi nebyl čas na mluvení celých jmen,tudíž místo italských umělců tu máme Mickeyho,Donieho,Leona .Asi nejhůře dopadla kamera u prvních bojů se záběry střídají tak rychle že jsem měl z telky stroboskop.Určitě za to může pan úchyl na lesk a 10 milisekundové záběry Michael Bay,kterému bych dal kamerou po hlavě..Nebýt brutálních nelogických kroků,špatné kamery na pár místech,znevážení celé TMNT klasiky a zbytečných gadgetů a udělátek které se tu prostě nehodí tak by to mohlo být fajn...1*

• 7.12.2014  21:00

Zhovadilost která má poukazovat na rozežranost panstva v fašistické Itálii.Leda houby,s fašismem to nemá nic společného a je to plné nechutných scén,proložených odpornými příběhy staré štětky.Na všem se snažím vždy najít něco pozitivního,ale tady si nebudu hrát na chytrého a nebudu hledat rádoby záměr v pojídání exkrementů,nuceným homosexuálním stykem a podobně.Tohle prostě muselo být natočeno z co největších prasečin aby to bylo zajímavé a slabomyslní si v něm něco chtěli najít...Kdyby to opravdu mělo ukazovat marnivost panstva šlo by to natočit jinak,lépe a pan Pasolini by jistě byl taky rád.Vzhledem zajímavostem..

• 16.10.2014  18:05

Byl jsem varován přáteli,byl jsem varován hodnocením zde na CSFD.Přesto jsem tu dvojku musel vidět.Teď mám pouze dilema jak film hodnotit..mám být objektivní a brát tento film jakožto samotný subjekt a nebo ho mám přímo srovnat s prvním geniálním dílem?V prvním případě bych to bral jako prostě pokus o něco jako Bony klid v roce 2014.Jenže zde si Olmer dovolil použít právě názvu Bony a klid,navíc ta kampaň která mi třikrát přišla mailem ať se podívám jak dopadli aktéři mého oblíbeného filmu po 25ti letech...No asi tak na začátek nechápu hlavní postavu.Prachař tam se svýma brejlíčkama,básnička a demencí co dělat.Narozdíl od prvního dílu kde se "jedničkový Martin z MB" dostal k vekslákům protože jej okradli a jeho otec i přátele si mysleli že je okradl on.Zde si Prachař naseká dluhy,není schopný si najít práci ani v Praze a to jakoukoliv a klidně bez jakékoliv pohnutky vykrade byt.Zde si Olmer popletl naivitu s demencí a Prachař tam vážně hraje jen debílka.To tak na úvod,bohužel je to dál ještě horší.Buď mi něco uniklo (a je to možné jelikož film byl nudný až běda),ale nepochopil jsem jakýkoliv důvod aby zde byla postava nějaké Pamely a těch dvou noname skinheadů.Člověk by čekal že se vykulaná partička podvodníčků trošku zvedne a budou třeba ředit naftu a podobně,jenže někdo prostě chtěl jít až do korupce ve vysokých postech a těchto filmů tu máme plnou P...Zbytečně nafouknuté postavy které už nemají vůbec žádné charisma.Důkazem budiž role Slepejše který má ve filmu až na větu dvě jen citoslovce oslího hýkání.Přitom by stačilo trošku zmírnit a začlenit postavy do jiných rovin,ideálně třeba do podvodných podnikatelů po revoluci.To by hned byla jiná šupa.No dále jediné dobré záběry byly ty retro ukázky z jedničky.Taky stejné vtipy se tam ukazovat nemusely,i když ty nové rádoby vtípky jsou na úrovni kýblu se špinavou vodou.Krom toho že se nepovedl scénář a režie,tak aby toho nebylo málo a kameramanovi asi dali nějaké halucinogeny jinak si tu práci s kamerou a zbytečnými efekty s bublinou nedokážu představit.To samé si asi šlehnul Soukup,nové songy co do filmu zakomponoval se zde absolutně nehodí a ty staré pecky jsou u naprosto nehodících se scén.Prostě Olmer udělal ostudu vlastnímu výtvoru.Kdyby se to nejmenovalo Bony a klid dal bych za tři.Takhle jen za herce z jedničky a za to že zakomponoval Potměšilův handicap do filmu je to za jednu.Pokud se natočí třetí díl tak se mu vyhnu obloukem.Být panem režisérem tak se radši věnuji odteď paní Chytrové:)Je to kus:)

• 25.9.2014  13:43

Osobně pro mne lepší jak první sušší díl.Konečně je tam nějaká ta potvora a člověk alespoň trošku bojí.Jinak opět slabota. Pořád málo vytěženo z démonů.Příběh navazuje na první díl,a alespoň tu bylo větší kadence strašidelných situací.

• 25.9.2014  13:37
    Hellraiser (1987)

Celkově slabota.Pár let jsem si říkal co že na tom Pinheadovi je.Možná je to odstupem času,ale přišlo mi to jako nebetyčná slátanina.Pinhead a vlastně to hlavní přijde až na konec a ještě na dvě minuty.Škoda že démoni nedostali víc prostoru,zpracování bylo na dobu velmi dobré.

• 31.8.2014  02:10

Málo se to podaří,když je pokračováni lepší než originál.Zde je to ale výjimka potvrzující pravidlo.

• 31.8.2014  02:09

Kdybych nikdy nebyl dítětem,tak nedám ze pět.Takhle ale musím,přece jen to byl jeden z prvních "hororů" mých mladých let.I když dvojka byla o maličko lepší,na čtyři to nejde...:)

• 31.8.2014  02:05
    Avatar (2009)

Nádherné efekty,Sigourney,ale nic co bych neviděl několikrát například v Pocahontas.Předem jasná zápletka,kdy se vetřelec dostane do klanu určité rasy a pak se postaví vlastním aby je ochránil...Podívání pěkné,není to špatný film,ale pět bych dal,kdybych to neviděl před tím několikrát jinde

Vetřelci (1986)

Vetřelec ³ (1992)

Vetřelec (1979)

• 31.8.2014  01:54

Další Burtonova pecka.Tohle nemůže nikoho urazit navíc úvodní znělka je pecka.5*

• 31.8.2014  01:51

Konečně někdo natočil zajímavou pohádku..

• 31.8.2014  01:50

Depp + Burton?Z toho nemohlo vzniknout nic špatného.I když jde o lehkovážné dílko jak jsme zvyklí tak je je dobře natočené..

• 31.8.2014  01:43

Pěkně natočeno,ale už jsem to viděl jinde a dřív.Zápletka je hned jasná a Tim Robbins mě nepřesvědčil,alespoň Morgan Freeman září jako vždy.No dal bych čtyři ale když vidím že je film v topce a dle mého neprávem dám tři...pardon.

• 24.8.2014  15:45
    Bastardi (2010)

Nesympatický hrdina a celkově otřesné výkony krom vyložených stálých hvězd.Až do očí bijící je to moc hrané,absolutně nesmyslné reakce a dialogy podporují už tak blbý scénář.Dvě hvězdy alespoň za snahu a songy starého bengora,než se z Rytmáče stál "král"..

• 24.8.2014  05:48
    Dva a půl chlapa (TV seriál) (2003)

To že Sheen má v každém oku raracha víme i z reálu.Proto dokonale ztvárnil roli takřka sama sebe.kurvy,chlast a chlebíčky mu chutnají až běda.Co ale dělá tenhle seriál tak solidním je ničení už tak zničeného bratra - budižkničemu,skrblíka,trapáka bez kousku soudnosti a charisma.A Charlie to umí dost dobře na to aby mě bavil.V prvních seriích seděla dobře i naivita Jakea,v dalších to už není ono.Harperová se svou mánií po mládí a vztahy se syny taky dobře perlí a ani Berta nebyla na škodu.Když vezmu že je téměř v každém díle díky Charlieho promiskuity vidět nějaká kůstka,tak se u tohoto seriálu dá celkem dobře bavit.Není to můj top seriál ale rozhodně mě baví.Viděny pouze všechny díly se Sheenem

• 24.8.2014  05:40

Pro mě nejlepší animovaná podívaná,několik tříd nad Madagaskarem a dokonce dobou ledovou.Děda Fredricksen je jednoduše famozní a Rusell nebyl daleko pozadu.Trošku smutná scéna s paní Fredricksenovou tam trošku vadila,o to ale víc jsem držel dědouškovi palce.Pro mne nejlepší snímek svého žánru..

• 24.8.2014  05:36
    VALL-I (2008)

Skoro až nezdravě roztomilé,kreslené rodinné podívání o maličkém uklízecím robůtku podobnému Johnymu pětce.Osobně se mi líbil víc z těchto kreslených animáků už jen vzhůru do oblak.Rozhodně milé podívání pro všechny ročníky.

• 24.8.2014  05:29
    X-Men (2000)

Divím se sám sobě,ale tohle mě nějak nechytlo i když mi nevadil komixový batman,superman a svým způsobem Sin city.Tohle mi nějak moc degradovalo komixové příběhy.Ta atmosféra nebyla nějak cítit.Možná je to tím že předtím jsem o téhle partě neslyšel a nemám s nimi asi žádné pouto.Paradoxně jsem měl největší radost z Iana McKellena a jen proto že je to můj oblíbený herec..Jako určitě to není špatný film.spíše dobrý-3*

• 24.8.2014  05:23

Bombastická komixová podívaná dodržující pravidla.Excelentní noir atmosféra od začátku do konce ve všech čtyřech příbězích a stylizace která by nevadila ani marvellu.Takhle se měl točiti X-meni,hned by mi víc sedli

• 24.8.2014  04:43
    Výkupné (1996)

Trošku roztahané,kdežto geniální.Gibson sice zde nemá moc prostoru na hraní za to myšlenka udělat z únosce štvanou zvěř byla bombovní. Při prvním shlídnutí jsem si řekl "no jasně když už budu solit tak ať ten hajzl v klidu ani nesere".Miluju vynikající nápady a tímle mě tento film dostal,taková otočka zápletky se jen tak nevidí...

• 24.8.2014  04:38

Jednoznačně nejlepší z válečných dramat svých parametrů,charismatická postava nadherce Gibsona,zápletka a styl natočení,k tomu zajímavé Skotské prostředí si nezaslouží než poctu nejvyšší,a to jasnou petihvězdičkovou

• 24.8.2014  04:34
    Gladiátor (2000)

Další klon statečného srdce.jiná doba,stejná motivace se smrtí na konci.Rozhodně to není špatný film ale u statečného srdce bych musel dát šest hvězd,kdybych zde dal maximum..4,5*

• 24.8.2014  04:32
    Patriot (2000)

Takový klon statečného srdce i když s jiným záměrem porážet nepřítele,stále ale koukatelné a myslím že pod čtyři hvězdy to není.Vzhledem k tomu co je nám servírováno z obrazovek.

<< předchozí 1 2 3 4