Ospalá díra (1999)

Depp + Burton?Z toho nemohlo vzniknout nic špatného.I když jde o lehkovážné dílko jak jsme zvyklí tak je je dobře natočené..

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Pěkně natočeno,ale už jsem to viděl jinde a dřív.Zápletka je hned jasná a Tim Robbins mě nepřesvědčil,alespoň Morgan Freeman září jako vždy.No dal bych čtyři ale když vidím že je film v topce a dle mého neprávem dám tři...pardon.

Bastardi (2010)

Nesympatický hrdina a celkově otřesné výkony krom vyložených stálých hvězd.Až do očí bijící je to moc hrané,absolutně nesmyslné reakce a dialogy podporují už tak blbý scénář.Dvě hvězdy alespoň za snahu a songy starého bengora,než se z Rytmáče stál "král"..

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

To že Sheen má v každém oku raracha víme i z reálu.Proto dokonale ztvárnil roli takřka sama sebe.kurvy,chlast a chlebíčky mu chutnají až běda.Co ale dělá tenhle seriál tak solidním je ničení už tak zničeného bratra - budižkničemu,skrblíka,trapáka bez kousku soudnosti a charisma.A Charlie to umí dost dobře na to aby mě bavil.V prvních seriích seděla dobře i naivita Jakea,v dalších to už není ono.Harperová se svou mánií po mládí a vztahy se syny taky dobře perlí a ani Berta nebyla na škodu.Když vezmu že je téměř v každém díle díky Charlieho promiskuity vidět nějaká kůstka,tak se u tohoto seriálu dá celkem dobře bavit.Není to můj top seriál ale rozhodně mě baví.Viděny pouze všechny díly se Sheenem

Vzhůru do oblak (2009)

Pro mě nejlepší animovaná podívaná,několik tříd nad Madagaskarem a dokonce dobou ledovou.Děda Fredricksen je jednoduše famozní a Rusell nebyl daleko pozadu.Trošku smutná scéna s paní Fredricksenovou tam trošku vadila,o to ale víc jsem držel dědouškovi palce.Pro mne nejlepší snímek svého žánru..

VALL-I (2008)

Skoro až nezdravě roztomilé,kreslené rodinné podívání o maličkém uklízecím robůtku podobnému Johnymu pětce.Osobně se mi líbil víc z těchto kreslených animáků už jen vzhůru do oblak.Rozhodně milé podívání pro všechny ročníky.

X-Men (2000)

Divím se sám sobě,ale tohle mě nějak nechytlo i když mi nevadil komixový batman,superman a svým způsobem Sin city.Tohle mi nějak moc degradovalo komixové příběhy.Ta atmosféra nebyla nějak cítit.Možná je to tím že předtím jsem o téhle partě neslyšel a nemám s nimi asi žádné pouto.Paradoxně jsem měl největší radost z Iana McKellena a jen proto že je to můj oblíbený herec..Jako určitě to není špatný film.spíše dobrý-3*

Sin City - město hříchu (2005)

Bombastická komixová podívaná dodržující pravidla.Excelentní noir atmosféra od začátku do konce ve všech čtyřech příbězích a stylizace která by nevadila ani marvellu.Takhle se měl točiti X-meni,hned by mi víc sedli

Výkupné (1996)

Trošku roztahané,kdežto geniální.Gibson sice zde nemá moc prostoru na hraní za to myšlenka udělat z únosce štvanou zvěř byla bombovní. Při prvním shlídnutí jsem si řekl "no jasně když už budu solit tak ať ten hajzl v klidu ani nesere".Miluju vynikající nápady a tímle mě tento film dostal,taková otočka zápletky se jen tak nevidí...