ARI50

okres Olomouc
Filmový Maniak Hororový Nadšenec

<< předchozí 1 2 3 4 65 129 192 256
    • 2.6.2020  21:29

Odvyprávěne příběhy nemusím, romantika slabá, herecky slabí, místo jemně působivé, klasický jednoduchý film.

• 1.6.2020  20:49
    Newness (2017)

Podle mě zbytečně dlouhy, krásna žena, slušný příběh o poznáni, seznámeni a touhy, ale nedokazal bavit, jednohubka.

• 31.5.2020  21:28
    Control Z (TV seriál) (2020)

No tak tady hacker byl dost psycho človíček, všechno do sebe pěkně zapadlo, sice hlavní herečka se mi vůbec nelíbila, jako celkem se na svoji roli hodila ale nenašel jsem si k ní cestu. Příběh super, zajímavý s napínavý, spokojenost těším se na další sérii má totiž co nabídnout.

• 26.5.2020  15:12
    Ach, Ramono! (2019)

Slušná komedie, zábavní herci v pohodě příběh, bavil jsem se a celkem i zasmál. Okatý borec to neměl vůbec jednoduché.

• 23.5.2020  10:31
    Hra s ohněm (TV seriál) (2019)

Fabrizio podepsal smlouvu s ďáblem, Hold neodolal krásným ženám, hodně dobrý seriál, který skončil rychlým koncem, chtělo by to dvojku na hlubší rozbor. Kávové plantáže bohaté manželky, neúprosný souboj lásky a moci, telenovela u které jsem se bavil, napětí, akce a láska, lži hodně povedené.

• 20.5.2020  22:11
    White Lines (TV seriál) (2020)

Začátek seriálu byl takový jednoduchý a nezáživný, ale postupem dílů se z toho stala závislost, Boxer největší borec z největším srdcem, Axel šílený blázen a král hudby a celkové všichni herci velmi příjemní. Příběh se pomalu rozjíždí ale je parádní a už teď se těším až se na Ibizu vrátíme z novu, hodně věcí ještě čeká na vysvětlení, skvělá párty, plná zvratů a pravdy.

• 19.5.2020  22:55
    Ta druhá (2020)

Po dlouhé době jsem se zasmál a bavil u v klidu jednoduché komedie, skvělá zábava a nádherné místo. Šílené ženská obrovských rozměrů, zábavná ale zároveň utíkej co to jde.

• 16.5.2020  11:44
    Řád (TV seriál) (2019)

Moc jsem od toho nečekal a tak to i dopadlo, borec nic moc jeho blonďatá slečna nepříjemná, prostě celkově tenhle řád vlků nezaujal. Herecky slabé a příběh plný krve se dvakrát nepovedl. Ani co se týče kouzel to nepřekvapilo, slabé a jednoduché.

• 14.5.2020  15:49
    Keizerky (TV seriál) (2019)

Nejhorší herečka Lulu a Bibi, hrozný, ale jinak v klidu seriál ale bohužel měl hodně nedostatků, málo erotiky a žen, málo války mezi mafiány, příběh nebyl špatný dalo se na to dívat ale mohlo se to přeci díl co díl vylepšit, škoda přesto zapůsobilo, na více nedostatků.

• 10.5.2020  11:45
    The I-Land (TV seriál) (2019)

Snaha o ztracené? Ne vážně všichni na ostrově bez paměti, a nuda kde co a jak podivná žena má ve všem štěstí a nakonec vyleze pravda kdo je zač, to se dalo celkem čekat, no herecky v pohodě ale i tak slabá a nezáživná podívaná.

• 10.5.2020  11:43
    My jsme Vlna (TV seriál) (2019)

Což kurňa toto bylo, první díl zapůsobil kriminálním klukem který že slabých udělal silnější, ale potom ty jejich boje za všechny možné věci mě nakonec docela začaly nudit. Hudba se nepovedla a příběh jsem čekal jiný, no herečky budiž, pro mě slabé nezáživné.

• 9.5.2020  08:43
    Outer Banks (TV seriál) (2020)

Sarah ou tak to byla šíleně dokonalá herečka, nádherná a skvělá, nová tvář, tenhle seriál se vryl tak hluboko že jsem ho na jednu ránu sjel celý. Příběh nervy drásající, prostředí nádherné a fascinující, ostatní herci skvělý, výborní. TOP zaslouženě, druhá série aby už klepala na dveře. Od prvních sekund to bylo rychlé tempo příběhu a pomalé tempo času, tahle spravedlnost a honba za pokladem byla úchvatná, nebezpečná, prostě to je seriál.

• 8.5.2020  20:09
    Čertí brko (2018)

Mohla to být fakt pěkná pohádka ale místo pro natáčení se mi vůbec nelíbilo, příběh slabší ale herečky super, a opět jak už u většině filmu bývá hudba hodně zlá, dlouho jsem to odkládal, no možná jsem to měl ještě odkládat.

• 8.5.2020  17:45

Bože to zas byla hrozná blbost, někdy fakt nevím kde chodí na ty nepochopitelné nápady na film, prostě hrozný.

• 8.5.2020  17:09

Zábavný slušný prostě zajímavý šok na pohled mezi dvě rozdílné velikosti lásky.

• 8.5.2020  17:05

Krásná pohádka a sladkém dinosaurovi, stojí za to se podívat. Krásná animace skvělý příběh hodně povedené.

• 8.5.2020  17:04

O něco slabší, každý vztah nese svoje mouchy a překážky, herci opět v pohodě, příběh slabší ale dalo se na něho dívat třeba se dočkáme i třetí části knihy a uvidíme.

• 7.5.2020  23:16

Akční film který splňuje vše ke svojí dokonalosti, až opět na jednu důležitou zásadní věc, soundtrack tady byl v pohodě ale byly scény kdy si zasloužíš svoje emoce na plno projevit ale tady prostě hudba špatná v mnoha scénách, škoda. Příběh akce a herci a vše okolo špička, skvěle místo vybrané na tuhle špinavou akci.

• 6.5.2020  23:36
    Ragnarök – Konec světa (TV seriál) (2020)

Síla, už od prvních sekund dokázal tenhle seriál získat mojí pozornost, aby tady byla už druhá série. Soundtrack výborný, Norské město pastva pro oči, herci dokonale vybraní, prostě hltal jsem pár dílů hned po sobě a chci další dávku. Nejde najít chybu, nic to musí člověk vidět. Každá síla nese břemeno a zlo ale taky výhody.

• 5.5.2020  21:17
    Letní seznam (TV seriál) (2018)

Hodně špatný seriál, jako herci se vybraly v celku v pohodě ale herečky na bodu mrazu, kdo to vybíral? Příběh hloupý dětský a nudný, i když jsem čekal ostrov skvělé zábavy a že se to snad třeba v půlce rozjede tak nic, hodně slabý a jednoduchý ale nejvíc prostě pokazili herečky.

• 5.5.2020  20:17
    Narrows (2008)

Kdo by nespal s takovými krasavice mi, ale chlapec hold žil ve špatném stylu a to se mohl mít dobře. Jednoduché nenápadné drama, neurazí ani nepotěší.

• 4.5.2020  23:33
    Lidská společnost (TV seriál) (2019)

Na jednu stránku bys to bral takový život na druhou ne, každým dílem napětí a nervy ve mě drásají, a konec šílený, vše co vypadá dobře není, skvělý herci výborný příběh. Nemůžu se dočkat další série, nemělo chybu v ničem tohle je hodně povedené, vláda moc a chaos, strach co bude prostě nechceš.

• 1.5.2020  17:11
    Girls Incarcerated (TV seriál) (2018)

Upřímně jsem čekal něco jiného než jsem dostal, drama akce vzpoury, nepříčetné holky, ono vůbec nic. První série o nápravě slečen či žen, druhé série už nás chtěla zavést hlouběji ale taky slabší podívaná, někdo se napraví znění někdo bohužel ne.

• 26.4.2020  22:43
    The Haunting (TV seriál) (2018)

Skvělý příběh, herecké obsazení super, přepínání součastnosti a minulosti bombové, hororová atmosféra přímo skvělá, tohle se hodně povedlo. Napínavé, zajímavé, děsivé skvělé prostě.

• 22.4.2020  17:08
    Zámek a klíč (TV seriál) (2020)

Emilia krásné dospívající žena, příběh super, kdo by nechtěl vlastnit tyhle klíče? Nesou strach i zábavu a tajemství, první série výborná, už se nemůžu dočkat další série, konec byl výborně uzavřen.

• 19.4.2020  21:23
    Pod vlivem (2019)

To byl horor roku teda, dům starý neděsí vy, babička v kómatu a pořád se nic a nic neděje, příběh nudný. Atmosféra nudná.

• 19.4.2020  10:36
    Too Hot to Handle (TV pořad) (2020)

Skvěle jsem se bavil kočičky sice bez mozku ale bomba pohled, tenhle nápad se mi zamlouval, zajímavé, lidí se měnily bylo to prostě super podívaná. Francesca žena plná intriku ale neobyčejně krásná, Chloé Mladá a dutá ale nádherná, prostě každá měla něco do sebe a něco zase vůbec, chlapci super.

• 19.4.2020  00:42

Prvních pár minut mi přišlo super a hlavně to vypadalo na zajímavý horor, pak to šlo všechno do hoven. Atmosféra totálně mimo, herci se totálně nepředvedly a celý příběh černých oči se totálně zkazil.

• 16.4.2020  22:29
    Tatort - Fegefeuer (TV film) (2015)

Til je skvělý herec a ve směs tuhle sérii drží nad vodou, škoda jen že se to nese v slabším duchu, díl co díl.

• 16.4.2020  22:28
    Tatort - Der große Schmerz (TV film) (2015)

No další pokračování je opět že slabšího momentu, i když se snaží příběhově pokračovat chtělo by to přidat otáčky.

<< předchozí 1 2 3 4 65 129 192 256