ARI50

Filmový Maniak Hororový Nadšenec

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 31 41
    • 9.6.2018  22:00
    Crazy Lake (2016)

Slabé nebylo nic co by zaujalo ani ženy ani vraždy jediné snad prostředi.

• 9.6.2018  18:30
    Čertoviny (2017)

Překvapilo.

• 6.6.2018  21:41

Tohle už mě nenadchlo což je velká škoda, pokuď vás film nepohltil hned a nedal vam ani jiskru na šanci to ještě nekdy pustit je to škoda.

• 6.6.2018  20:45
    Tomb Raider (2018)

Bomba nějaká akce, nějaký hlavolam, trocha pastiček malinkatý souboj ale přesto nádherná podívaná doufám že pokračování na sobě nenechá dlouho čekat velice spokojený se vším až překvapivě.

• 5.6.2018  22:01

Ze začátku velmi přijemná podívaná hudba a strach všude kolem vás ale pak to jelo pořád dokola a celkem ničím nepřekvapilo což je velká škoda budovalo si to dobrou atmosféru hned od začátku.

• 5.6.2018  15:15

Někdy stačí vidět trailer a už víte že samotný film bude bomba pro oči tenhle 3 hodinový snímek ( trošičku zkrátit ale nevadí ) byl uchvatně zpracovaný příběh, neuprosné bitvy v lese za jakéhokoliv počasí. Parádní atmosféra po celý film výborní herci, soundtrack výborný jediné co bych asi připomněl byla delší odmlka akce které je od samého začátku.

• 2.6.2018  12:18

Liam je kvalitní herec a v tomhle filmu to opět ukázal. Napinavé od začátku až do konce z výborným koncem, parádně zamotaný film.

• 27.5.2018  09:17

Mně se dvojka líbila o něco víc jak jednička je pravda že tam to bylo napínavější a možná i děsivější ale tohle se mi líbilo strašně na nic se nečekalo a šlo se do akce nějaký mord pro mě spokojenost obrovská.

• 18.5.2018  20:29

Dokonalost, nádherné misto výborně natočený dokument.

• 3.5.2018  18:12

Tenhle typ filmu mám rád a proč ne hned od začátku se pouštíme do akce bomba herci a do toho přerostle zvířátka zmutované co ničí svět to já můžu za mě spokojenost.

• 1.5.2018  09:41

Já se náramně bavil jak u jedničky tak i druhého dílu, vidím ale že jsem jeden z mála ale tisíc lidí tisíc chutí bohužel pro mě spokojenost.

• 1.5.2018  09:33

Zajímavý nápad. Některé momenty super některé jsem kroutil hlavou viz konec.

• 1.5.2018  09:29

Poslední finální díl na který se čekalo o něco déle. A dostalo se mi i o něco méne přesto určitě spokojený. Konec suprový jak má byt.

• 28.4.2018  19:29

The end of the best.

• 24.4.2018  19:49
    Bajkeři (2017)

Já dám 4 a to jsem chtěl dát 3 ale záběry na přírodu a okolí nádhera, film i poukazuje na dnešní špatnou dobu závislost nudu a podobně a jen hrstka ví jaké to bylo to pravé v dětství, herci mohli být jiní i herečky ale dalo se nebudu říkat tisíc špatných slov. Určitě příběh neurazí a snaha o srandu byla ale malá soundtrack dobrý a rozhodně jiný název.

• 21.4.2018  20:11
    12 Strong (2018)

Další super válečný film z pohledu zkutečného příběhu od druhé půlky filmu se člověk vůbec nemůže nudit první půlka je zajímavá ale zdlouhavá, pro mě soundtrack na takové střední cestě, herecké obsazení super.

• 20.4.2018  17:18

Tak mám za sebou i snad poslední díl je určitě zajímavý tajemny ale víc vám nenabídne pořád dokola jedeme svoje i když příběh je svým zpusobem zajímavý a herci opět rádo se na ně dívá, tak nevěřím že by tahle dobrá série dokázala ještě něco nabídnou ale vždycky ta šance tady je.

• 20.4.2018  17:12

Tímhle bych to zakončil protože už není co nabídnou slabší chvíle tam jsou někdy dojde na humor ale ve směs vše známe což je škoda.

• 17.2.2018  22:30
    The Ritual (2017)

Celkem nepříjemný horor a zajímavý.

• 13.2.2018  18:34

Je to sice delší ale celkem slušně provedené a neurazí.

• 12.2.2018  16:48

Pořád zábavné jen o kapku slabší než jednička.

• 11.2.2018  21:17

Nudná a nezáživná podívaná která při skončení se vymaže z vaší paměti.

• 11.2.2018  20:18
    Coco (2017)

Krásná pohádka o tom není pochybu ale to je asi vše není nic co by mě donutilo jít víš a zase se na to rád podívat. Začátek se mi líbil ale v momentě světa mrtvých sem se bohužel začal nudit. Mexico kostlivci nepřesvědčily.

• 11.2.2018  17:38

Začátek nepříjemný poté si to drželo svojí danou úlohu konec překvapil.

• 10.2.2018  21:53

Dám 4 hvězdy i když jsem hodně nad tím přemýšlel po cestě jelikož začátek filmu dobrý super ale pak minimálně hodinu pro mě nuda nic nového nic co by mě nějak nadchlo vše co znám sem viděl zas. Pak to trošku vzalo jiné otáčky ale pořád mi to přišlo slabé o proti dokonalé dvojky, myslím si že rejža už nevěděl jak natočit finále a asi se s tím trošku i pral. Soundtrack až na dvě skladby hodně slabý a dost nepovedený, konec po titulkách a opakováni celé trilogie super, na dvě nečekané udalosti slabší koukáni zakončení super ale mohlo být víc roztáhle. Podle mě se trojka měla více dát do akce když už se tam cpala víc jet na drama romanticku atd. Slabší 4.

• 9.2.2018  19:12
    Mafija (2016)

Nevím teda co nám chtěl Sarik ukázat rozhodně umí natočit lepší kousky než blechtani.

• 9.2.2018  18:24

Toto nemá chybu.

• 7.2.2018  22:06

Nejlepší je se netěšit a nic neočekávat a pak dostanete uplnou bombu třeba. Jo je to pěkný film ale začátek raz dva tři a všechno je hotovo až moc urychlené, soundtrack slabý a herci zahráli taky dost slabě .

• 5.2.2018  21:41

Ruský katastrofický film mě dohnal k slzám klobouk dolu, tak výborně propracovaný film o přežití rodině naději soundtrack který je filmu hodně nebezpečně znát, začátek jako s konce světa poté dojemné chvíle rozhodně si zaslouží být v TOP neměl nikde chybu. Žádná armada a pomoc ale vše závisí na nás lidech, no tohle bylo hodně velké překvapení. Efekty povedené mě se zalíbil film na tolik že názory druhých neřeším ja v tom vidím víc. Smutný film založen na skutečnosti.

• 4.2.2018  22:46

Dojemný a smutný film, oheň je důležitou součástí ale zároveň nebezpečný, film je ideálně dlouhý s výbornými herci nebezpečnou práci. TOP zaslouženě. Celou dobu jste zariti v sedačce a film prožíváte naplno. Konec mě dostal nejvíc i k slzám došlo. Dokonalý soundtrack. Film podle skutečné události a zároveň hodně silný člověk si nedokáže představit okamžiky co rodinná prožívala v onou chvíli. ( Akce - Filmové Rande )

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 31 41