Seminář (2023)

Nuda, trapný pokus o krvavý horor. Figurka nudná.

Na křídlech lásky (2023)

Pěkný příběh, příjemná hudba, nádherné prostředí, laciný námět a několikrát ohrané téma,ale prostě mě se to líbilo.

Sestra II (2023)

Čekal jsme celkem dost, ale dostal jsme mega horor. Obrovská spokojenost, příběh, napětí, atmosféra, spojitost, herci, prostě skvělá podívaná. Musím sjet celou sérii chronologicky abych se vrátil do obrazu nejděsivější hororové atmosféry.

Dokonalá pohádka (2023) (seriál)

Krátký seriál, dlouhý film, romantická nečekaná záležitost. Já tyhle filmy mám rád tady byli úplně malé maličkosti co bych vytknul. Jinak po stránce příběhu a herců, skvělá podívaná.

Láska na první pohled (2023)

Zamilovaný smutný film, skvělý příběh, skvělý humor, slušný soundtrack, výborní herci, obrovská spokojenost.

Insidious: Červené dveře (2023)

Totálně díl o ničem, zbytečně natočené už poslední díl byl slabý a tenhle škoda filmového světla. Tady se prostě chtělo jen vidělat nějaké koruny ale totálně to vyhořelo. Strach bod nula, atmosféra bod nula, příběh bod katastrofy.

Štěstí pro začátečníky (2023)

Slabší filmem, špatná herečka bohužel, zábava super, zbytek týmu bomba, ale prostě herečka mi nesedla. Škoda mohla to být skvělá zábava v přírodě.

Narvik (2022)

Příběh co si zasloužil mnohem více akce a dramatu dostat, bylo celkem rychle a slabé. Což je vždycky škoda u těchhle příběhu někdy stačí nic a jste spokojeni a někdy prostě ten film musí mnohem více nabídnout. Norská zima nepřesvědčila.

V pasti: Barcelona (2023)

Nápad výborným, snaha na pokračování skvělá, ale prostě mi příběh nějak neseděl. Něco mi tam chybělo, škoda. I přesto všechno se na to dá koukat.

Ostrov (2023)

Och Češi, škoda herce, protože Langmajer je jediný důvod dokoukat film do konce.