ARI50

ARI50

Aleš K.

okres Olomouc
Filmový Maniak Hororový Nadšenec


47 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Titanic (1997)

  Nejlepší katastrofický velkofilm všech dob. Leonardo a Kate odvedli nejlepší práci jakou mohli a daly tomu filmu maximum a dokonalou romantiku kde slzy nemůžou chybět. Titanic je do dneška pro mě Nejúchvatnější loď, dokonalá nebezpečná obrovská která si svoje tajemství vzala na dno oceánu. Po celou dobu filmu obdivujete velkolepost lodi a její nádheru. Užasný příběh s nejdokonalejším soundtrackem. Takový film nedokáže nikdy omrzet to prostě nejde, dech se vám v některých momentech zastaví, herci vás ohromí, a celý příběh překvapí. James Cameron vytvořil něco co už nikdo nikdy nepřekoná a myslím si že se ani nepřiplíží k dokonalosti tohohle filmu.

 • poster

  Hokejový zázrak (2004)

  Každý hokejový fanoušek by měl tenhle snímek mít rád, a taky proč ne, založeno na skutečné události, kdy se stál zázrak který nikdo nečekal a ještě k tomu na Olympijských Hrách. Kurt roli trenéra zahrál tak dokonale že je, jen škoda že samotný trenér který byl součásti skutečného prožitku se toho už nedožil, i když film byl o něm. Nebezpečné tréninky, vypjaté emoce, obavy a strach a šílené překvapení nesmí chybět v dokonalém filmu. Samozřejmě herci užasní, soundtrack dokonalý. Z Ruských mašin jde strach pořád.

 • poster

  The First Time (2012)

  Dokonalost dvou lidí, dokonalost lásky, užasný pocit poznávaní, na to snad nejde ani napsat správné slovo jak tenhle romantický snímek nemá chybu.

 • poster

  The Choice (2016)

  Nicholas Sparks má neuvěřitelně užasne knihy ,a filmové zpracováni je neskutečně užasne nejde slovy vyjádřit jak jsem se všemi filmy spokojen a doufám že tímhle filmem to nekonči , a dočkáme se dalšího čerpáni z jeho knih s užasnými příběhy které budou doufám z filmovány. Výborní herci pokaždé, nemam co vytknout někdy maličkost ale to se stává. Benjamin a Teresa zahráli pro mě až moc reálně ( a to je jen dobře ) tenhle romantický příběh, s dokonalým místem, se skvělým humorem a nesmí chybět nádherný soundtrack.

 • poster

  Teď a tady (2012)

  Málo kdy se stane že mě film nějak ze startu neosloví a na konec se z něho vyklube romantická a smutná bomba. Začátek je normální a seznamuje vás s příběhem, ale potom vás vtáhne tak moc hluboko že už máte jen oči pro pláč a otevřená usta. Sympaticky všichni herci se smutným ale krásným příběhem, a samozřejmě nesmí chybět dokonalý soundtrack.

 • poster

  Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny (2016)

  Cinemas Dolby Atmos neskutečný zážitek , srdce rvoucí příběh, užasna brutálně propracovaná řezba která byla nebezpečně dlouhá ve filmu bych neoznačil nic za chybu jen to že byl až moc krátký pro mě, ještě bych ho natáhl , skutečně užasna hudba, spokojenost. Člověka to chytne za srdce od příběhu ,po lásku po skutečný příběh po výborný humor po vše.

 • poster

  Predestination (2014)

  Dlouho jsem přemýšlel nad dokonalosti téhle top BOMBY. Film je strašně přitažlivě nebezpečný, pohltí vás svojím zamotaným dějem. Strašně se mi líbilo jak film se pěkně skládá jako puzzle jak dokáže ohromit zaujmout oslnit prostě jsem ani nevěděl do čeho jdu a už od prvních minut se vám zpomalí dech a srdce buší jako o závod, protože jsem si užíval téhle krásy. Suprové zpracovaní, herecky výborné a hudební podklad strhující prostě musím to chválit protože to žeru fascinuje mě tvorba téhle BOMBY.

 • poster

  Odpojit (2012)

  Neskutečně výborný film co víc dodat.

 • poster

  Slzy slunce (2003)

  Výborný film kdy vojáci mají srdce a snaží se zachránit hrstku lidi v nebezpečné džungli. Stojí proti ním nemalý ukol, horda rebelů která je odhodlaná za každou cenu je zabít. Celý film má skvěly až nebezpečně dobrý soundtrack, herci jsou dokonalý, a co se týče samotného příběhu je vynikající. Film vás v táhne strašně hluboko do děje, kdy minuty prožíváte pořad s nimi vojáci vám neustále dýchají na záda a minuty utíkají strašně rychle kdy na odpočinek není čas. Na každém kroku čeká nebezpečí, zrada, vyčerpaní vojáci, unavení a vystrašení vesničani. Konečná bitva je ohromující dokonala emočně vypjatá.

 • poster

  Med v hlavě (2014)

  Užasný příběh, o rodinně pomoci pochopení, a Alzheimerovou chorobou, něco nádherného na to nejdou ani snad najít lepší slova, škoda že nás děda opustil protože byl užasný, i jeho vnučka, která byla užasna statečná a měla velké srdce, film který ve vás zanechá neskutečně moc, slzy v očích se jenom vytváří a celou dobu film provází neskutečný soundtrack, výborný humor ve filmu, prostě skvěle natočeno, hodně smutné ale zaroven krásné.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace