Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Horor

Recenze (8 253)

Ambulance (2022)

Michael mě zklamal, on dokáže dělat velkolepé filmy. Ale tohle bylo velké zklamání, příběh vůbec neohromil, nepřekvapil a ve směs jsem byl smutný. Obsazení skvěle akce celkem slušný film, ale bylo to takové prázdné bez většího nápadu a nádechu jeho tvorby co znám. Velká škoda těšil jsem se hodně. Příště snad zlepší svojí tvorbu.

Žhářka (2022)

Slušný film, slušný příběh a dobré obsazení. Jen je škoda že film s takovým námětem nedokázal že sebe dostat víc.

Zlouni (2022)

Síla a velká bomba, tomu říkám dobře provedené animace. Viděl jsem díky dětem už 4 a pořád baví, vtip nápad a příběh bomba. Žeru celou bandu tohle se prostě povedlo. A dabing cz je fantastický.

plakát

Ainbo: Hrdinka pralesa (2020)

Taková pohádka stylu disney channel a nebo něco lepšího, zmatené pocity, zajímavé pěkně ale zároveň mírně nudné a zvláštní.

La abuela (2021)

Bože už začal film a mě málem jeblo, což natočit takový zvláštní nudný humus je síla. Fakt blbost.

Po stopách vraha (2021)

Skvělý film se skvělým obsazením, úžasné místo já jsem si prostě užil, tohle totiž můžu. Jediná chybička zaver filmu škoda.

plakát

Salt-N-Pepa (2021) (TV film)

Ať už je to jakýkoliv úspěch tak jako příběh ve filmu se nepovedl. Na jeden song slabé, což je škoda.

plakát

Romantické útočiště (2019) (TV film)

Každý kdo viděl bezpočet těchhle filmu už po pár minutách má jasný konec, ale to vůbec nevadí protože někdy takový jednoduchý film je pěkný. Což tady to bylo hrozně nezajímavé.

plakát

Ostrov stínů (2020) (TV film)

Bože herečka alias rozšlapla ropucha, příběh nudný a slabý, obyčejný tv film na zabití nudy.

Maturitní ročník (2022)

Nápad dobrý, ale to provedení zábavy a příběhu už nebyl povedený. Vtip skoro žádný a ve směs jakoby tvůrci už nevěděli co točit protože to bylo hodně slabé. Taková komedie by dokázala hodně ukázat.