Pozlátko (2023) (seriál)

Skvělá podívaná, trošku mi to připomínalo outer Banks ale vůbec nevadí. Skvěle herecké obsazení, napínavý dramatický příběh. Bohatí a chudí nešlo nikdy dohromady.

Láska přes okno 3: Z očí do očí (2024)

Pro mě celá série hrozně dobrá podívaná, hudba příběh a herci skvělý. Náramně sem si užil poslední napínavý díl.

Skyfire (2019)

Slušný, ne katastrofa ale pořád to neni vyloženě dělobuch.

Klíč k sexu (2022)

Katastrofa, ani kapka v tipu, prohozeni paru na sex a chovaji se jak .... nuda katastrofa.

Avatar: The Way of Water (2022)

Žádnou chybu jsem nenašel, a i kdybych našel tak mlčím. Úžasný příběh, úžasné efekty, dokonalé barvy, málo drama a slabší dech berouci hudba, nedostatek co prostě musím napsat.

After: Odloučení (2023)

Poslední a za mě nejlepší díl, ukončení rychle ale za to cely film byl skvělý. Soundtrack dělo, cela série se hodně povedla,sem tam nějaká chybička ale povedena knižní série. Herci prostě byli skvělí.

Kostlivec (2023)

Atmosféra byla skvělá, příběh byl super, bubak byl hodně povedený, užil sem si po dlouhé době skvělý horor.

Asterix a Obelix: Říše středu (2023)

Není to zlý ale už to není co bejvávalo, ještě určitě natočí několik dílů ale to nikdo nezmění. Asterix jako samostatné pohádka, film nebo čtení popřípadě hra, cokoli je samo o sobě velká pecka jen už záleží jak se daný díl prostě povede.