Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Animovaný
  • Komedie
  • Akční
  • Horor

Recenze (8 438)

plakát

Sestra II (2023) 

Čekal jsme celkem dost, ale dostal jsme mega horor. Obrovská spokojenost, příběh, napětí, atmosféra, spojitost, herci, prostě skvělá podívaná. Musím sjet celou sérii chronologicky abych se vrátil do obrazu nejděsivější hororové atmosféry.

plakát

Dokonalá pohádka (2023) (seriál) 

Krátký seriál, dlouhý film, romantická nečekaná záležitost. Já tyhle filmy mám rád tady byli úplně malé maličkosti co bych vytknul. Jinak po stránce příběhu a herců, skvělá podívaná.

plakát

Láska na první pohled (2023) 

Zamilovaný smutný film, skvělý příběh, skvělý humor, slušný soundtrack, výborní herci, obrovská spokojenost.

plakát

Insidious: Červené dveře (2023) 

Totálně díl o ničem, zbytečně natočené už poslední díl byl slabý a tenhle škoda filmového světla. Tady se prostě chtělo jen vidělat nějaké koruny ale totálně to vyhořelo. Strach bod nula, atmosféra bod nula, příběh bod katastrofy.

plakát

Štěstí pro začátečníky (2023) 

Slabší filmem, špatná herečka bohužel, zábava super, zbytek týmu bomba, ale prostě herečka mi nesedla. Škoda mohla to být skvělá zábava v přírodě.

plakát

Narvik (2022) 

Příběh co si zasloužil mnohem více akce a dramatu dostat, bylo celkem rychle a slabé. Což je vždycky škoda u těchhle příběhu někdy stačí nic a jste spokojeni a někdy prostě ten film musí mnohem více nabídnout. Norská zima nepřesvědčila.

plakát

V pasti: Barcelona (2023) 

Nápad výborným, snaha na pokračování skvělá, ale prostě mi příběh nějak neseděl. Něco mi tam chybělo, škoda. I přesto všechno se na to dá koukat.

plakát

Ostrov (2023) 

Och Češi, škoda herce, protože Langmajer je jediný důvod dokoukat film do konce.

plakát

Bastardi: Reparát (2023) 

Úplně zbytečně natočené pokračování, totální blbost. Předchozí díly měli něco do sebe a byly super ale tohle byla nudná sračka. A ještě ukončené debilně.