Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Horor

Recenze (7 965)

Karmouzská válka (2018)

Takový zvláštně divný film, prostředí slušný příběh nezajímavý a herci ne že špatní ale prostě to nebavilo.

Rodinné pouto (2013)

Film hned ze začátku poví o cem bude a jak dopadne, herečka nesympaticka pro tuhle roli, nudný příběh špatně provedené.

Děsivý dům (2020)

No horor vůbec, komedie jemně a to digi brejlovcovi, jinak taková jednoduchá podívaná. Duch slymaka v akci slabý a nezáživný.

Žena v okně (2021)

Takový zmatený film, šílená žena za oknem a její ne vidina, herečka se tam hodila, ale mě ten jeji život plný prášku dvakrát nebavil, i když konec nabral slušné otáčky tak to je pro mě nezajímavé.

plakát

No není to romantika? (2019)

Katastrofa, ani jsem nic vlastně nečekal, dobrá herečka v hodně špatném filmu, nuda, žádná zábava prostě natočený nesmysl.

plakát

Americká vražda: Rodina od vedle (2020)

Bože neskutečně bych mu ublížil, pořád a pořád dokola. Že existuje takové monstrum, hrozná situace, bolest v očích vidět takovou smutnou událost.

Vražedný dech (2012)

Už začátek ukázal že jde o sračky, bože to jsou moc špatné filmy.

Zlaté rybky (2019)

No nic moc nehoda a potom sami krypl, a snaha o zábavu a skvělou podívanou se nekoná, jednohubka.

Ženská na vrcholu (2019)

Bože, aspoň pěkný pohled na sníh, jinak nuda hrozný keci, příběh zbytečně natočený.

plakát

Grand Army (2020) (TV seriál)

No po první sérii, jsem čekal jiný konec, uvidíme jestli přijde pokračování. Trochu si za to mohla sama, ale na druhou stranu znrdy pověsit. Protlačil b,ch víc na pilu, vice příběhu nevadí, ale chyby tomu pořádná jiskra, uvidíme dál.