Sněžné bratrstvo (2023)

Nejde nikdy vyjádřit ani popsat situaci, chvíle bolesti napětí smrti, smutný příběh plný emoci.

Black Adam (2022)

Hrozně slabý, žádný vtip, příběh skoro až nezáživný, The Rock není špatný ale tohle mi vůbec nesedlo.

Krásná katastrofa (2023)

Jako jo, dobře něco to do sebe mělo, herecky se celkem slušně vybralo. Zajímavý příběh a způsob natočení filmu. Spojitost s podobnými filmy se tam našla. Uvidíme jestli nás druhý díl překvapí.

See You on Venus (2023)

Pěkný příběh, celkem pěkný film, zajímavý zapeklitý pohled na svět. Bavil jsem se a užil si to. Herci potěšili.

Dívka a astronaut (2023) (seriál)

Nesnáším takovou moderní technologií ve filmu, doufám že to nikdy nedojde protože je to hnus. A teď k filmu, celkem jsme čekal že aspoň poslední díl mi dá radost a úspěch, příběh zajímavý ale ty herečky všechny otřesné, herci byly zajímavý ale jako samotný příběh to má potenciál ale totálně nevyužitý, škoda příběhu.

Nic není, jak se zdá (2023)

Jsou typy filmu co vás dostanou, hudbou záběrem nebo hereckým výkonem, tady celou dobu nudné ticho nezáživné.

Vlna veder (2022)

Zbožňují filmy kde nejde nic vidět, snaha o nějaký zajímavý příběh bez úspěchu.

Pusu, pusu! (2022)

Nuda, nuda a opět nezáživný příběh, bez špetky zábavy, vlastně všeho.

Ďábelské alibi (2023)

Zajímavý dokument, po chvíli člověk co viděl conjuring 3 je prostě doma. Autentické záběry se mi jenom líbily. Pro mě doplněk příběhu.

Happy Ending (2023)

Nudný filmy a ještě nudnější trojka, to fakt točil panic a nebo člověk co nemá ani páru o tomhle.