Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Horor

Recenze (7 965)

SheChotic (2018) odpad!

Horor v žádnem případě, telenovela hovno. Prdelačka po znásilnění trpí a je mimo realitu a snaží se s tím vyrovnat jakože po zlém, žádne napětí ani krev nic prostě chujovina obrovského rozměru.

Final Girl (2015)

Krásna Abigail která byla neodolatelná ale pozor tahle kočka není k mání a tak chlapci kteří vymysleli krvavou zábavu narazily na ostrou kočičku. Co mi vadilo bylo to že film ve směs nepřinesl žádně brutální akční krve prolití a to přitom jeho nápad je skvěly a herecky dobře vybraný ale ve směs se moc neděje což je největší škoda filmu.

plakát

The Whore of Wall Street (2014) (TV seriál)

Nic moc průměrná snaha a dobrý erotický počin, dalo se koukat ale někdy to je prostě děs ty herečky.

plakát

Návrat živé smrti 3 (1993)

No pro mě celkem škoda filmu, nebyl zlý ale u předchozích jsem se aspoň bavil a dalo se slušně koukat ale tady jsem celkem dost postrádal, slabší pokračování. Rozhodně po stránce zombie se povedlo hodně.

plakát

Návrat oživlých mrtvol 2 (1988)

Dvojka mě bavila stejně jako předchozí zmrdi, zapůsobila a to je hlavní. Zombie v komedialním provedeni super.

Nevinnost (2011)

No divný film nudil a tím bych to uzavřel.

plakát

Tajemství kruhu (2011) (TV seriál)

Seriál který si měl zasloužit víc sérii a ne jen jednu, herci jsou super a kouzla taky ale všeho je málo což je škoda. Přesto mám seriál rád.

plakát

Zlatá sedmdesátá (1998) (TV seriál)

Zlatá pecka a zlatá banda a hlavně zlatá zábava dělo seriál prostě nejde ho nemít rád. Herci bomba, humor super a hudba very good.