Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Horor

Recenze (7 965)

plakát

(J)elita ze střídačky (2006)

Holubář nejvíc pobaví protože je to blbá komedie se vším špatným na scéně a tak svojí blbosti překvapila.

(Ne)obyčejný kluk (2017)

Krásny dojemný film se skvělým chlapcem Augustem v čele, jsem rád že to má více příběhu které se točí okolo zvláštního chlapce, celý příběh je kouzelný celou dobu jsem si film náramně užil. Hudba skvělá a herci super až na jednu výjimku Julia, prostě mi tam neseděla a dvakrát ji nemusím no ale budiž. Prostě krásně natočený film.

plakát

...a jitra jsou zde tichá (2015)

Ženy ve válce to prostě neklape i když byly statečné, rusové dokážou natočit velmi slibný snímek a tady se málem povedlo válečná akce průměrná akorát trošku stranou okolní příběh a nechat jen řezbu .

1 Mile to You (2017)

Nebýt neustálého vrácení k minulosti a k osudné nehodě ( která byla dost lacině natočená ) tak by to mohl být super sportovní zážitek, ani Liana to nezachránila.

10 000 př. n. l. (2008)

Ponoříme se hluboko zpátky a vychutnáme si nádherného Tygra který dostal málo prostoru ale čeká nás mnohem více dobrodružství.

plakát

10 skvostů architektury (2016) (TV seriál)

Šílené co dnes je a bude ještě lepší na tohle se kouká dost dobře protože je to zajímavé aspoň pro mě.