Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Horor

Recenze (7 965)

plakát

Americká vražda: Rodina od vedle (2020)

Bože neskutečně bych mu ublížil, pořád a pořád dokola. Že existuje takové monstrum, hrozná situace, bolest v očích vidět takovou smutnou událost.

Duše (2020)

Tenhle klavírista mě bavil, skvělý příběh, skvělá a hlavně zajímavá animace, úžasně jsem se bavil. Po dlouhé době se něco fakt povedlo.

Raya a drak (2021)

Krásná pohádka, pěkná animace, pěkný úvodní příběh se promění v boj, pěkně se dívalo na tohle dobrodružství. Top prostě, slzy úžasně nádherná podívaná.

Za čárou (2021)

To byla bomba, bum, bum a sama akce, skvělý herci, super příběh. Tohle já prostě můžu hlava nehlava se házejí věci do vzduchu, skvělý akční film. Harper byl sice ocas ale nakonec se mu to povedlo, skvělý film.

plakát

Greenland: Poslední úkryt (2020)

Nervy drásající podívaná, herci byly skvělý, pohledy a scény přežívání skvěle. Stačí málo k velmi dobrému filmu, a i když jsem celkem postrádal konečnou scénu kde budou 300 metrové vlny tak to přežiju, silné rodinné momenty mi to vynahradily. Úžasný příběh který mě držel u obrazovky a ve směs jsem dýchal za ně. Tohle prostě nechce nikdo nikdy zažít ale ono to stejně přijde, jak se říká bůh s nami.

Godzilla vs. Kong (2021)

Nadměrná spokojenost, i když Godzilla vydržela strašně moc, Kong když už dostal šlo to poznat. Příběh byl skvělý, efekty krásně, koukalo se velmi dobře na finální bitvu, sice asi umřelo miliony lidí ale to nevadí.

Torden (2020)

No třeba se dočkáme dvojky, to je tak když naserete boha. Skvělý příběh Norsko má co nabízet, dobře se dívalo na skvělý film.

Nejvyšší pocta (2019)

Pěkný zpracovány příběh, dojemné vyprávění, jemné obrazy války smrti. Celé to bylo slušně natočené a na herce se dobře koukalo. Každá válka nese bolestivé příběhy.

October Baby (2011)

Skutečnost je na filmu nejkrásnější, bolestivý film je zároveň krásný. I slzy jsou někdy důležité, jednoduchý ale krásný film, slušní herci, a nejvíc prostě opět dokonaly soundtrack který udělal film strašně dramatický. Příběh je hrozně pěkně podány, obrovská spokojenost a po delší době opět skvělý film. Život je děvče dostalo je zázrakem samo o sobě, úžasný moment.

plakát

Zootropolis: Město zvířat (2016)

Pohádka která udělá radost i těm nejstarším, strážnice hopkava a lišák byla skvělá dvojka, nádherný příběh, skvěla hudba, úžasná animace. Každá postava byla něčím zajímavá a i vtipná, hrozně dobře se kouká na dobře provedenou práci.