Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Horor

Recenze (7 965)

Asi se zblázním (2021)

Taková smutná cesta příběhu o lásce, příjemný film, herci super, slušný humor, příjemný hudba. Užil jsem si pohled na slušně skvělý film.

Chytla nás vlna (2021)

Slušný příběh, smutná první láska, život je prostě někdy hodně nespravedlivý a zlý. Herci byly slušní a zajímavý, příběh byl hodně v pohodě, soundtrack mohl mít větší nářez a drama tak, mohlo být více k slzám.

plakát

Co jsme viděli, co jsme slyšeli (2021)

Zajímavý a jemný horor, mělo to dobrý příběh, škoda krásné ženy. Konec mě naštval ale obrázek bible jasně ukázal co se stane, spokojenost je, krásný místo na téhle jemně napínavý horor.

Godzilla vs. Kong (2021)

Nadměrná spokojenost, i když Godzilla vydržela strašně moc, Kong když už dostal šlo to poznat. Příběh byl skvělý, efekty krásně, koukalo se velmi dobře na finální bitvu, sice asi umřelo miliony lidí ale to nevadí.

Letní kemp (2021)

Nemusím muzikál a opět se mi to potvrdilo, čekám nějaký slušný film A jdu do toho a narazím na herce děcka a špatný zpěv, snad příště.

Láska na kvadrát (2021)

Dvě krásné osobnosti v jednom, slušný film, Poláci překvapily nečekaně, prijemninherci, slušný příběh, oddychovka.

Raya a drak (2021)

Krásná pohádka, pěkná animace, pěkný úvodní příběh se promění v boj, pěkně se dívalo na tohle dobrodružství. Top prostě, slzy úžasně nádherná podívaná.

plakát

Srdce z ledu (2021) (TV seriál)

Ja jsem hodně spokojený, hokej je nejlepší sport, krasobruslení bylo super. Příběh očekávaných zvratů byl super. Herci byly skvělý a já si je oblíbil. Je to takový jednoduchý ledový příběh ale já jsem si ho užil a doufám že se na led vrátíme slušná ledova akce.

plakát

Všem klukům: Navždy s láskou (2021)

Tak trojka je za námi, a celkem podle očekávání, bylo to v pohodě, už jen čekám jaká bude kniha. Skvělé a očekávané ukončení. Za mě povedené. Nic extra, ale zapůsobí to hereckým obsazením a hodně slušným příběhem.

Wrong Turn (2021)

Jak se může změnit život kvůli špatně pochopené situaci, lidé z hor mají své zákony, bohužel pro turisty hodně blbý být někde poblíž. Masakr celkem slušný, pasti zajímavé, konec bohužel jemně očekávám, snad se dočkáme pokračování. Název neznamená vždycky film který jsme čekali, tohle práci bylo jen jiné a zajímavé, já jsem hodně spokojený, tyhle zvířecí potvory byly prostě výborně provedené.