AndyDarcia

Ondřej Jurčík

okres Ostrava

3 body

• 6.4.2020  11:44
    Hříšnice - Cora (série) (2017)

Akorát mě štvala Jessica Biel, lterá hrála o 10/15 let mladší postavu, tak těch 15 let už mi přišlo moc.

• 14.1.2020  16:38
    Stopa (1985)

Většina komentátoru, kteří si tu stěžují, většinou na konec, si asi málo uvědomují, že to je adaptace deskové hry. V zásadě je to velmi podobný princip jako např. Jumanji. Já jsem se bavil královsky. krásné 4 hvězdy a kdyby tam v jednu chvíli nespadlo tempo, tak bych šel i o jednu výš.

• 5.11.2019  15:26
    Naše planeta (TV seriál) (2019)

Je to vynikající seriál, ale připadá mi, že za tím nejlepším od BBC přece jen mírně zaostává. Ale celkově je to samozřejmě nádhera.

• 3.11.2019  19:09
    Paddington (2014)

Jednu * jsem přidal za nadšení dcery, a vypadá to, že tento film uvidím opakovaně :)

• 20.5.2015  22:11

Guilty pleasure. Trojka je každopádně nejpovedenější z celé série. Vyšší rozpočet je rozhodně vidět, choreografie je super a mě to baví. Moc nechápu ten celospolečenský hate. Ano, scénář je pitomý a herecké výkony nic moc, ale v rámci žánru je to opravdu kvalitně zpracováno. Nedovedu si představit, jak by to šlo udělat pro danou cílovku lépe. Nejlepší číslo je rozhodně I Want It All.

• 15.8.2020  08:37
    Cricket Fever: Mumbai Indians (TV seriál) (2019)

Není to moc určeno lidem, kteří neznají kriket. Taky podle mě málo analyzují s hráči, co se děje, trenéři mluví málo a téměř vůbec k věci, tabulku nevidíme, klíč pro playoff neznáme, nejspíš to měla být reklama, ale nepovedenou sezónu se jim sdílet asi nechtělo. Dokument na to trpí. Celkově to klouže jen po povrchu,ale je to škoda, kriket by si zasloužil nějakou podobnou sérii.

• 21.2.2020  19:48
    Nový papež (TV seriál) (2020)

Mladého papeže miluju, nový se mi líbil jen občas.

• 15.11.2018  20:03
    Učitel - Série 1 (série) (2016)

Rozhodoval jsem se mezi 3 a 4*. Seriál má dobrou atomosféru, ale v mých očích jej sráží ne vždy logické chování hlavních i vedlejších postav a zklamal mě i konec. Ani ne tak označení konkrétního pachatele, i když to byl můj první tip, jako spíš způsob odhalení. Na principu Deux Ex Machina. Nicméně prostředí, atmosféra a některé herecké výkony byly velmi dobré, takže nakonec jsou z toho silné ***.

• 7.1.2016  10:54

Možná jsem měl přílišná očekávání, ale film mě zklamal. Příběh je pomalý a zdlouhavý a velmi jednoduchý. Přemýšel jsem na 2 hvězdami, nakonec jsem za hudbu 1 hvězdu přidal.

• 3.3.2020  09:46

Mě by to i bavilo, ale je to strašně přepálené, nerealistické, postavy se chovají idiotsky a nereálně.

• 27.1.2017  19:07
    Gamshijadeul (2013)

Scénář hrůza. Chování postav nelogické. Dialogy plytké. Děj prakticky žádný. Dlouho jsem neviděl zbytečnější film.

• 3.1.2017  11:45

První epizoda nemastná neslaná, jedna hvězda za vizuální stránku, druhá za Trojana. Jeřábek tu bude asi opět za debila, stejně jako v Raplovi. Dám tom ještě šanci, originální Life on Mars mě bavil.

• 13.9.2016  10:35

Kriminalisticky bídné zápletky jednotlivých případů mě iritují, a shazují jinak dobrou atmosféru a poměrně slušné herecké výkony. Hodina je na jeden případ + řešení celosériové zápletky málo.

• 9.8.2020  13:39
    Německo, zpívej! (TV pořad) (2020)

Proti španělské verzi je tohle fakt špatné, a to španělská verze není etalon kvalitního pořadu.

• 19.8.2019  16:18
    Dobrá Voda (TV seriál) (1982)

Všechny postavy se chovají strašně kreténsky, je to seriál víc o nelogicky uvažujících kreténech, kteří se k sobě navzájem chovají hrozně idiotsky a vůbec. Je to strašně špatný seriál, zlatý Okres na severu.