Kyslík (2021)

Aja úspešne pokračuje vo svojej ceste nadol. Námet síce žiadna hitparáda ale dať to do rúk niekomu šikovnému v rámci seriálu Black Mirror je šanca že by sa to dalo upraviť na niečo pozerateľné. Toto prinieslo len kopec nelogiky, nudy a absurdných situácií.

Cesta krokodýlů (2013)

Sračka to určite je, to bez debaty. Jednu hviezdu si to ale dokázalo vybojovať. Pri záverečnej scéne a zo dva krát aj počas tohto skvostu som sa zasmial. U takýchto sračiek sa to počíta.

Halloween zabíjí (2021)

Slušný bodycount a dobre spracované gore. Čo však z toho keď všetko okolo je totálny prepadák. Nuda, trápnosť a debiné chovanie postáv. Raz stačilo.

Chalífát (2020) (seriál)

Zhliadnuté na jeden záťah skoro bez dychu. Naprostá bomba. Doslova.

V pasti: Barcelona (2023)

Škoda každého centu čo do tejto trápnej zbytočnosti vrazili. Radšej za to mohli natočiť peknú reklamu na toaletný papier.

Pod vodou (2020)

Fakt obdivujem ľudí čo v tomto neprehľadnom pokuse o votrelca pod vodou s otrasným vizuálom videli veci hodné troch a viac hviezd.

Na prahu temnot (1987)

Tak trochu iné road movie. Ťažko tomu niečo vytknúť.

Co žere Gilberta Grapea (1993)

Ono sa tu síce toho zas tak veľa nestane ale skoro z každého jedného záberu  sálajú emócie.

Zvrácenost strachu (2020)

Jedna hviezda navyše za naozaj vydarenú záverečnú scénu ktorá narozdiel od všetkého pred ňou zaujala, mala akú takú logiku a dalo by sa na ňu pozrieť znova.

25 let neviny (2020)

Extrémne hustá dráma na základe svinsky skutočnej udalosti z Poľska.