CRYPT

homepage

Skype: mrmoon448

<< předchozí 1 2 3 4
    • 9.11.2017  22:23

Naprosty souhlas s Verbalem, jeho komentar shrnul vse jak to citim i ja. Jen bych dodal, ze ten opicackej reziser muze byt rad, ze Dalibor neni nejak nasilne povahy, protoze za ten vyskakovaci opici konec toho reziserskeho trageda by mel dostat minimalne tak, aby se probral v nemocnici. A za druhe, Dalibor pusobi jako fain clovek i s nazory jake ma. Na pivo s nim bych klidne zasel

• 5.2.2017  13:59

Kdyby tam nehraly ty pekne japonky, ani bych se na takovou zhovadilost nedokoukal. A ta ruska no to je humus.

• 1.2.2017  20:07
    Pět vlků (1974)

Krasna Reiko + scena kdy *SPOILER* rozhodne za hvezdicku, Hlavni hrdina, opravdu sympatak druha hvezdicka, hudebni doprovod na tu dobu take hvezdicka a celkove pribeh, ve kterem jsemse opravdu ztracel, vlastne uz ani nvm kdo proti komu bojoval, taktaky hvezdicka. Rozhodne na dobu, kdy snimek byl natocen, si myslim, ze latka byla nasazena hodne vysoko. Fakt pekny film

• 31.1.2017  00:55

No po dlouhe dobe skutecne kvalitni HORROR snimek, vicemenne se klepu jeste ted. Hlavne ten prvopocatek snimku, kdy probihala samotna autopsy, ten skutecne mrazil. Je skoda, ze tomu nebylo dano vice, preci jen ta zvlastni nalezy apod, mohlo se to probrat trochu vice. Jinak druha polovina, byla jiz takova vylozene typicka pro horrorove snimky, takze mne to ani moc nenadchlo. Kazdopadne, ale jinak super

• 11.1.2017  19:34

Pro mne jedna z nejlepsich a nebo mozna bych si dovolil tvrdit ze i NEJLEPSI filmova pohadka, co kdy byla natocena. Nadherny hudebni doprovod, nadherne princezny, fnatasticke zlo i dobro. Vse co ma spravna pohadka mit.

• 22.12.2016  20:17
    Americký táta (TV seriál) (2005)

Ja tu Francine miluji! Boze to je fantasticka zenska xD akorat kdyby nebyla takova slapota nekdy

• 24.3.2016  22:02

Jako nechci bejt sprostej, ale co toto KU*VA bylo?????? Pocitam se za fanouska Star Wars, jsem priznivcem Imperia a nesnasim homopubliku a ty jejich radoby homo odboje. To ze se z Imperia dela banda kokotu jsem si uz zvykl, to ze Storm Troopers jsou banda neschopnych sasku, co jsou jen panaci na odstrel, kteri nemaji tendenci se kryt, o taktice, aimu apod ani nemluve. Ale co udelali s Temnou Stranou Sily to je fakt k placi. To jako byla parodie na Star Wars? The First Order zastoupen vlasatym dementem *SPOILER ALERT* synem Hanka Solovskeho */SPOILER ALERT*, ktery si nejenze musel jako C*rak sundavat nekolikrat masku, bychom videli jeko bujny vlas, ale nejenze ma byt nastupcem Darth Vadera, kteremu nesaha ani k palci u nohy, ale on je navic mamlas, neschopny, nesympaticky a nvm co jeste. Navic je panem Prvniho Radu To jako fakt? lol Naprosto nechapu, jak si zaslouzil lightsaber, kdyz musi svadet buhvijakdlouhou bitvu s cernochem, ktery zradil imperium - jmeno nema cenu ani znat a pipkou, ktera s v sobe cirou nahodou po x letech c*rakovani na Jakku objevila force power a ziskala *SPOILER ALERT* Homolukovo svetelne paratko */SPOILER ALERT* Ja jak jsem nabrousenej, tak nedokazi psat vse co mi prichazi na mysl, ale jako TRAGEDIE. 2 hvezdy za pekne efekty a za novej typ lightsaberu. Jinak o hovne!!!

• 10.3.2016  11:03
    Dinosaurek Dink (TV seriál) (1989)

NOSTALGIE. Spickova pohadka, nebo spis serial, ktery jsem jako mladej hrozne zral a do te "Pankerky" byl zamilovan. Ach to detstvi

• 26.1.2016  16:46
    Rok jedna (2009)

Poprve kdyz jsem to videl, tak jsem se parkrat zasmal a rekl ok no. Kdyz jsem Year One videl podruhe, tak jsem se moc nesmal, ale zato film mne uplne spravil naladu. Po treti kdyz jsem se na snimek dival, tak jsem si jej skutecne uzil atd... Snimek jsem videl asi 5krat a proste si nemohu pomoci, ale ma to takove kouzlo, humor a celkove nalada snimku je takova ze mi sedne do noty. Oddechovka, Hlavne Kain je borec a pekny zensky

• 17.1.2016  20:11

Jako nebylo to spatny. Sice jsem se musel dokopavat k tomu, abych neco z ruske produkce shlednul, protoze mam averzi vuci tomuo narodu, ale snimek vcelku potesil. Navic ty mama blondynka, ta byla tezce k pomilovani. Herecke vykony nebyly nejhorsi a celkove na tu bidu co je v posledni dobe s horrory, se snimek vcelku vydaril

• 24.2.2014  07:41

Asi muj nejoblibenejsi dil z trilogie kocoura v botach. Sakra jako malej jsem byl neskutecne vytriskanej z neceho takoveho, kdy kocou a jeho lidksy pritel zachranuji cele mesto pred padouchy, zachranuji krasnou mladou divku. Proste to co v mem veku jakozto fanouska westernu dostalo.

• 6.2.2014  21:39
    Stalingrad (2013)

Tak takto zprznit valecny film, to snad umi jen rusove. Za prve pet rusaku tam jede po jedne rusce, ktera neni ani sympaticka ani pekna ani nic. Na druhou stranu sympatak Thomas Kretschman sjizdi nadhernou modrookou blondatou rusku Masu (bohuzel nevim ani jak se herecka jmenuje), ktera skonci blede, coz je pro mne sok, protoze jsem se na film vicemene dodival jen kvuli ni. Ale abych neprehanel efekty byly moc pekne a kdyz si odmyslim stupiditu, az absurditu v chovani nemeckych vojaku, lepe receno dustojniku, zpomalovani zaberu kazde 3 minuty a radoby hrdinskeho chovani ruskych vojaku, tak to byl snimek s jistym potencialem. No kazdopadne mohu rici ze jedno vim jiste. Uz se na to nepodivam

• 21.8.2013  19:29

Úplně obyčejný tuctový film, který ale vyloženě nenudil, ale ani nezabavil. To bych dal na dvě hvězdy, ale herecký výkon a poutavě napsaný scénář pro Noomi Rapace, ohromnou sympaťačku, si zasloužilo ocenění o hvězdičku zvýšit. Toto být v reálu a ja být na místě Colina Farrella, tak jsem ji už dávno objímal a projevoval jí lásku, protože ona si to zasloužila.

• 15.8.2013  21:13

Hudba, Meckie Messer, Druhá polovina, vyvražďovačka s hudbou Meckieho Messera a jinak docela nuda... Jako horror tak to ani v nejmenším. Ale jestli bude pokračování, tak bych se i mrknul.

• 31.7.2013  17:48

The LAST SAMURAI patří do kategorie snímků, které jsem již viděl více než 8x. Je mi velice blízké co se týče kodexu cti a za to staří Japonci měli můj respekt. Film je úžasně podán, ačkoliv je pravda že některé scény jsou až přehnaná. Pár výtek bych měl, ale pokud vezmu hodnocení uceleného celku plnou palbu si snímek zaslouží. Navíc Hans Zimmer opět jako vždy dokázal že patří TOP skladatelům filmové hudby, protože tak fantasticky zpracované scény díky jeho kompoziím získaly úplně nový rozměr.

• 30.7.2013  18:36
    Lesní duch (2013)

Líbí se mi komentář POMOa, s kterým mohu víceméně souhlasit. Je škoda že potenciál byl tak skvělý, ale zpracování nedomyšlené, až nedotažené. Gore je naprosto fantastický - toto bylo jednoznačně plus. Zvolená hudba, obvzlášť ten horrorový chorus byl fantastický, ale nesmrtelnost některých našich hrdinnů byla až zarážející obvzlášť když někteří zase nevydrželi nic. Až moc řekl bych patrný versus. Dále se mi absolutně nelíbilo zapracování jako záblesk slunečních paprsků ještě v noci, nesmyslné chování hrdinnů obvzlášť volba ze tří možných způsobů eliminace zla... Těšil jsem se velice na tento snímek, ale myslím si že za pár dnů už o něm nebudu vědět... A je to škoda

• 23.7.2013  11:19

Na ten film se může člověk dívat a dívat do nekonečna. Jedna z nejlepších perel světové filmové filmografie. Skvělé herecké obsazení, skvělý scénář, režie a hudba. BOMBA

• 14.7.2013  22:46
    Dva a půl chlapa (TV seriál) (2003)

Nedá mi to, tak přispěji komentem. Sakra ja ten sitcom žeru. Prostě nezapomenutelné, vtipné, povzbuzující a na spravení nálady ten nejlepší lektvar (kromě skutečného sexu a bourbonu). Všechny postavy byly skvělé, akorat od toho Jackea jsem tomu nevěřil, ale člověk se zasmál Charlie obdivuhodná role, Alana obdivuhodná role. Fantazie. Je mi líto že byla ukončena spolupráce s Charliem, protože jeho postava měla nejvíce trefných a nejvtipnějších narážek. Co jsem zatím viděl pár dílu z 9té série, mno prostě ačkoliv se párkrát i zasměji, tak pořád Ashton Kutcher nedosahuje adekvátní náhrady legendární postavy Charlieho.... Možná změním názor až doukukám i zbývající díly. tak uvidíme

• 11.5.2013  18:36
    Where the Hell is Matt? (hudební videoklip) (2012)

Otřesná hudba, choreografie take není žádný zázrak a navíc nechápu k čemu toto jako pořád ještě slouží....

• 17.4.2013  17:52

Jedna z nejkrásnějších pohádek české filmografie. alespoň pro mne. Snad jedinný snímek, kdy se mi neskutečně moc Libuška Šafránková líbila, jako nádherná velkooká večernice s překrásnými třpitivými černými vlasy.

• 16.2.2013  15:11

No, po počáteční skepsi, jsem byl vcelku mile překvapen. Osobně se považuji za fanouška Mass Effect série a obvzláště commandera Sheparda, ale i ten Vega zde příjemně překvapil. Počáteční bitva proti Blood kroganům byla zajímavá, pak mne to nebavilo a nakonec poslední 20 minutovka byla skvělá. Jako ze skutečného herního Mass Effectu (dále jen ME). Co bych vytkl - tak případy jak píší kolegové o pár příspěvků níže - neoodpovídající data v souvislosti s ME. Dále ty naprosto otřesné japonské anime a celková grafika - humus. Navíc v kombinaci s pc animací lodí atd to činí neskutečný kedr. Hudba byla vcelku příjemná, ale tak malinko jsem doufal, že se zde použijí osvědčené nádherné tóny z ME. Ale když toto opomenu, nemohu říci, že bych se tu hodinu a půl nudil, zamrzelo že zde nebyli kvariané a nebo ještě lépe Tali'Zorah nar Rayya

• 12.2.2013  19:54
    Sinister (2012)

Sakra, ještě teď se klepu... Nějak mne v poslední době ty horrorory začínaj lekat. Musím říci, že 70% filmu dělala hudba, z té jsem fakt uchcával a pak herecký výkon Ethana Hawkeho byl velice slušný. Líbilo se mi to.

• 11.2.2013  19:25

Když už se na filmové zpracování podívat, tak snad jen na tento díl. A když už se dívat na tento díl, tak hlavně kvůli neodolatelné Monice Belluci. Setsakramentsky nažhavená číča.

• 27.1.2013  11:51

John Travolta, Halle Berry, super příběh, krásné ženy, kapka saxuálního vzrušení a hax. Báječná kombinace a já dávám 4 hvězdy. Super movie

• 23.1.2013  17:25

Ach jo.... Po dokonalé jedničce, která mimochodem mohla bát klidně i 2 hodinová, přišla do kin konečně 2ka. Po 6ti letém čekání byla nejen má prosba vyslyšena a ja konečně měl možnost shlédnout snímek. A jsem velice zklamán. Aspekty, které mne zaujaly v 1ním díle jako Sean Bean - můj top herec - nedostal zde možnost k využití svého hereckého potenciálu a hraje zde v podstatě křoví. Slabé, nezáživné a nevýrazné. Hudba - kromě začátku filmu, jsem hudbu nevnímal, ctrl + c, ctrl + v, nic víc nic míň - takže zklamání. Radha Mitchell - jedinná 30ti sekundová scéna, přitom ona byla neodmyslitelnou pevnou a poutavou částí 1ního dílu... Pyramida Man a Sestřičky - na toto říkám WTF? Film jako takový bych shrnul do těchto aspektů - první třetina byla vyloženě hovadská, druhá třetina byla vcelku uspokojující a třetí třetina s finišem byla epická. Ehm, epická sračka. Film je brutálně sestříhán, ze všech akcí, horrorových scén (kterých je skutku poskrovnu) se stává thriller až téměř nezařaditelné drama a nakonec užásný trouba Kit Harington, který si odskočil od mávání mečem v Hře o trůny k natáčení parodie na Silent Hill 1. Je to škoda, na tento brak jsem nemusel čekat tak dlouho, snímek by šlo udělat za půl roku.... U hry Silent Hill se vždy sázelo na dynamické paranormálno a představivost kombinovanou s aspekty snění s nádhernými horrorovými prvky, které dělaly z hry jako celek neodmyslitelnou součást horrorového žánru. Film, je skutečná parodie a druhý díl dopadl, pokud lze toto srovnat, stejně jako hra vs filmy od Resident Evil. Prostě komedie...

• 22.1.2013  21:27
    Záhada hlavolamu (TV seriál) (1969)

Jako to, že se to téměř nedrží knižní předlohy a uzpůsobuje si snímek sám celou dějovou linku ze dvou dílů trilogie o stínadlech bych ještě překousl, to že minisérie působí strašně lacinným dojmem také, ale vyloženě držky "Rychlých Šípů" lépe řečeno Rychlých hňupů už ne. Naprosto odporné postavy, ale skutečně odporné, Mirek Dušín vypadá jako degen, který o ctnosti, síle a odvaze slyšel snad jen při vyhulování cigaret od kámošů, Jarka Metelka, který vypadá jako ubrečené vystrašené děcko, Jindra Hojer, který se svou odpornou vizáží korunoval no říkám potěš koště. Zato červenáček nebyl špatný a rychlonožku jsem si představoval kapku jinak, ale také se dal. Výprava byla nudná, vzhledem k tomu že se vše natáčelo v Barrandově a vše byly kulisy a stálo to 2 mega, tak jako paskvil. Jestli nebylo lepší natáčet přímo v částech starého města, případně v jiném městě. Hudba nebyla špatná. Se sebezapřením dávám 2 hvězdy a to za nepovedený pokus navodit atmosféru, kterou mistr Foglar dokázal skvěle vybarvit a za ježka v kleci... Jinak brak

• 19.1.2013  17:39

Já ten film prostě žeru. Viděl jsem ten snímek už 10x a pořád mne nepřestane bavit. Al Pacino sympaťák, pěkný ženský, yeyo a viditelnost všudypřítomného luxusu a bohatství. Co více si přát. Mužnost se dokazuje tvrdou výdrží a potlačeným svědomím a samozřejmě konečná scéna patří mezi legendy ve filmovém průmyslu I am Tony fuckin' Montana - The political prisoner from Cuba

• 6.1.2013  10:14
    Bratrstvo neohrožených (TV seriál) (2001)

Miluji válečné filmy, ale na tento jsem se podíval až teď, nějak jsem se ke shlédnutí nemohl přinutit. Jedním slovem nádhera. Fantastické zpracování, záživnost a množství efetktů. Žádný Béčkový seriál, ale dovolím si tvrdit že 10ti (bohužel jen) film. Sympatické postavy, bravůrní herecké výkony, jak jsem již zmiňoval efekty a skvělá hudba. Co víc si přát.

• 16.12.2012  16:30

Od ODPADU zachránilo tuto "filmovou sračku" snad jen zpracování s ohledem že to je Béčko (podle naprosto neuvěřitelně zmršeného scénáře) Éčko... Toto neuvěřitelně zprasené dílo o rádoby tvrdém hrdinovy bez bicáků tricáků, případně jiného alespoň trochu vyvinutého svalstva, jak má správný hrdina-bojovník mít a kopě retardovaných playmates s delšími vlasy je důkazem se na toto nedívat. Většinou nejsem tak kritický, ale po shlédnutí mi to nedalo si nenapsat svůj názor. Scénář a celková výprava je neuvěřitelný paskvil, přičemž na to, že film má téměř 2 hodiny, tam potenciál na využití byl fakt slušný. Vezmu to ale od začátku. Z nějaké vesmírné xy díry přiletí nesympaťák Caviezel, které dle všeho má být voják, valečník, žoldák případně jiná intergalaktická entita v boji proti emzákům (v našem případě pekelným býkům, kteří asi sežrali fosfor, případně jinou světelkující směs). V první bojové scéně je hrdina knockoutován koněm, ztratí svou "pušku" a 3 dny leží v kómatu. Poté se probere, dále napálí ženské, pak spolu se svými "vikingskými" skoro-bratry uloví mědvěda a vikingská patriotka Freya se do něj zamiluje. Srdceryvné scény, které jsou tak odporně předvídatelné, ostatně jako úplně všechny zápletky mi neskutečně lezly na nervy. Klouček co zatrtil rodiče mu dal kousek chleba a buch Caviezel je už mu velkým vzorem, dokonce tak velkým, že kluk si ošmiká vlasy. Hudební doprovod je sice slušný, ale "hero" tóny jsou 109 minut z celkové délky, takže se to člověku zají a už se modlí aby alespoň chvíli bylo ticho, případně s cudnějšími podtóny. Co se týče kostýmů, no čistotnější vikingské kolonizátory bych snad hledal možná v kanceláři při sřizování bankovního účtu. No celkově neměl jsem sílu dokoukat to, takže možná by ten odpad nebyl tak marný, ale jak jsem již říkal zpracování na béčko ušlo.

• 15.11.2012  21:21
    Tisíc římských koster (TV film) (2009)

Dokument o nálezu kosterních pozůstatku pod ulicemi Říma. Na tom by nebylo nic tak zvláštního, kdyby se nejednalo o to, že kosterní pozůstatky byly objeveny v samostatných zděných prostorách, přičemž pár metrů dál prostupovaly katakomby z dob ranného křesťanství. Je to pěkné, dokonce mne překvapilo že mne cca 49 minut nenudilo, akorát bych vytknul dvě věci. Vypraveč pořád upozorňuje, že se nalezly zlatá vlákna z oděvů - přičemž jeden z poznatků bylo, že archeologové sami neví jestli to bylo skutečně z oděvů, nebo například z pokrývek, která mohla halit těla. No a druhá je že konec byl useknut, nevysvětlen, jelikož výzkum nadále pokračoval(je). Přitom to bylo tak krásně nakousnuto tím vědním oborem, který i z neuvěřitelně starého zubu , po podelném rozřezání a extratování pozůstalé krve, který nám dokáže říci, jaké virové onemocnění dokázala daného člověka usmrit.

<< předchozí 1 2 3 4