Poslední samuraj (2003)

The LAST SAMURAI patří do kategorie snímků, které jsem již viděl více než 8x. Je mi velice blízké co se týče kodexu cti a za to staří Japonci měli můj respekt. Film je úžasně podán, ačkoliv je pravda že některé scény jsou až přehnaná. Pár výtek bych měl, ale pokud vezmu hodnocení uceleného celku plnou palbu si snímek zaslouží. Navíc Hans Zimmer opět jako vždy dokázal že patří TOP skladatelům filmové hudby, protože tak fantasticky zpracované scény díky jeho kompoziím získaly úplně nový rozměr.

Lesní duch (2013)

Líbí se mi komentář POMOa, s kterým mohu víceméně souhlasit. Je škoda že potenciál byl tak skvělý, ale zpracování nedomyšlené, až nedotažené. Gore je naprosto fantastický - toto bylo jednoznačně plus. Zvolená hudba, obvzlášť ten horrorový chorus byl fantastický, ale nesmrtelnost některých našich hrdinnů byla až zarážející obvzlášť když někteří zase nevydrželi nic. Až moc řekl bych patrný versus. Dále se mi absolutně nelíbilo zapracování jako záblesk slunečních paprsků ještě v noci, nesmyslné chování hrdinnů obvzlášť volba ze tří možných způsobů eliminace zla... Těšil jsem se velice na tento snímek, ale myslím si že za pár dnů už o něm nebudu vědět... A je to škoda

Sedm statečných (1960)

Na ten film se může člověk dívat a dívat do nekonečna. Jedna z nejlepších perel světové filmové filmografie. Skvělé herecké obsazení, skvělý scénář, režie a hudba. BOMBA

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Nedá mi to, tak přispěji komentem. Sakra ja ten sitcom žeru. Prostě nezapomenutelné, vtipné, povzbuzující a na spravení nálady ten nejlepší lektvar (kromě skutečného sexu a bourbonu). Všechny postavy byly skvělé, akorat od toho Jackea jsem tomu nevěřil, ale člověk se zasmál Charlie obdivuhodná role, Alana obdivuhodná role. Fantazie. Je mi líto že byla ukončena spolupráce s Charliem, protože jeho postava měla nejvíce trefných a nejvtipnějších narážek. Co jsem zatím viděl pár dílu z 9té série, mno prostě ačkoliv se párkrát i zasměji, tak pořád Ashton Kutcher nedosahuje adekvátní náhrady legendární postavy Charlieho.... Možná změním názor až doukukám i zbývající díly. tak uvidíme

Where the Hell is Matt? (2012) (hudební videoklip)

Otřesná hudba, choreografie take není žádný zázrak a navíc nechápu k čemu toto jako pořád ještě slouží....

Princ a Večernice (1978)

Jedna z nejkrásnějších pohádek české filmografie. alespoň pro mne. Snad jedinný snímek, kdy se mi neskutečně moc Libuška Šafránková líbila, jako nádherná velkooká večernice s překrásnými třpitivými černými vlasy.

Mass Effect: Ushinawareta Paragon (2012)

No, po počáteční skepsi, jsem byl vcelku mile překvapen. Osobně se považuji za fanouška Mass Effect série a obvzláště commandera Sheparda, ale i ten Vega zde příjemně překvapil. Počáteční bitva proti Blood kroganům byla zajímavá, pak mne to nebavilo a nakonec poslední 20 minutovka byla skvělá. Jako ze skutečného herního Mass Effectu (dále jen ME). Co bych vytkl - tak případy jak píší kolegové o pár příspěvků níže - neoodpovídající data v souvislosti s ME. Dále ty naprosto otřesné japonské anime a celková grafika - humus. Navíc v kombinaci s pc animací lodí atd to činí neskutečný kedr. Hudba byla vcelku příjemná, ale tak malinko jsem doufal, že se zde použijí osvědčené nádherné tóny z ME. Ale když toto opomenu, nemohu říci, že bych se tu hodinu a půl nudil, zamrzelo že zde nebyli kvariané a nebo ještě lépe Tali'Zorah nar Rayya

Sinister (2012)

Sakra, ještě teď se klepu... Nějak mne v poslední době ty horrorory začínaj lekat. Musím říci, že 70% filmu dělala hudba, z té jsem fakt uchcával a pak herecký výkon Ethana Hawkeho byl velice slušný. Líbilo se mi to.

Asterix a Obelix: Mise Kleopatra (2002)

Když už se na filmové zpracování podívat, tak snad jen na tento díl. A když už se dívat na tento díl, tak hlavně kvůli neodolatelné Monice Belluci. Setsakramentsky nažhavená číča.

Swordfish: Operace Hacker (2001)

John Travolta, Halle Berry, super příběh, krásné ženy, kapka saxuálního vzrušení a hax. Báječná kombinace a já dávám 4 hvězdy. Super movie