Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Animovaný
  • Horor

plakát

Svět podle Daliborka (2017)

Naprosty souhlas s Verbalem, jeho komentar shrnul vse jak to citim i ja. Jen bych dodal, ze ten opicackej reziser muze byt rad, ze Dalibor neni nejak nasilne povahy, protoze za ten vyskakovaci opici konec toho reziserskeho trageda by mel dostat minimalne tak, aby se probral v nemocnici. A za druhe, Dalibor pusobi jako fain clovek i s nazory jake ma. Na pivo s nim bych klidne zasel

Terra Formars (2016)

Kdyby tam nehraly ty pekne japonky, ani bych se na takovou zhovadilost nedokoukal. A ta ruska no to je humus.

Pět vlků (1974)

Krasna Reiko + scena kdy *SPOILER* rozhodne za hvezdicku, Hlavni hrdina, opravdu sympatak druha hvezdicka, hudebni doprovod na tu dobu take hvezdicka a celkove pribeh, ve kterem jsemse opravdu ztracel, vlastne uz ani nvm kdo proti komu bojoval, taktaky hvezdicka. Rozhodne na dobu, kdy snimek byl natocen, si myslim, ze latka byla nasazena hodne vysoko. Fakt pekny film

plakát

Tajemství smrti slečny Neznámé (2016)

No po dlouhe dobe skutecne kvalitni HORROR snimek, vicemenne se klepu jeste ted. Hlavne ten prvopocatek snimku, kdy probihala samotna autopsy, ten skutecne mrazil. Je skoda, ze tomu nebylo dano vice, preci jen ta zvlastni nalezy apod, mohlo se to probrat trochu vice. Jinak druha polovina, byla jiz takova vylozene typicka pro horrorove snimky, takze mne to ani moc nenadchlo. Kazdopadne, ale jinak super

plakát

S čerty nejsou žerty (1984)

Pro mne jedna z nejlepsich a nebo mozna bych si dovolil tvrdit ze i NEJLEPSI filmova pohadka, co kdy byla natocena. Nadherny hudebni doprovod, nadherne princezny, fnatasticke zlo i dobro. Vse co ma spravna pohadka mit.

plakát

Americký táta (2005) (TV seriál)

Ja tu Francine miluji! Boze to je fantasticka zenska xD akorat kdyby nebyla takova slapota nekdy

plakát

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Jako nechci bejt sprostej, ale co toto KU*VA bylo?????? Pocitam se za fanouska Star Wars, jsem priznivcem Imperia a nesnasim homopubliku a ty jejich radoby homo odboje. To ze se z Imperia dela banda kokotu jsem si uz zvykl, to ze Storm Troopers jsou banda neschopnych sasku, co jsou jen panaci na odstrel, kteri nemaji tendenci se kryt, o taktice, aimu apod ani nemluve. Ale co udelali s Temnou Stranou Sily to je fakt k placi. To jako byla parodie na Star Wars? The First Order zastoupen vlasatym dementem *SPOILER ALERT* synem Hanka Solovskeho */SPOILER ALERT*, ktery si nejenze musel jako C*rak sundavat nekolikrat masku, bychom videli jeko bujny vlas, ale nejenze ma byt nastupcem Darth Vadera, kteremu nesaha ani k palci u nohy, ale on je navic mamlas, neschopny, nesympaticky a nvm co jeste. Navic je panem Prvniho Radu To jako fakt? lol Naprosto nechapu, jak si zaslouzil lightsaber, kdyz musi svadet buhvijakdlouhou bitvu s cernochem, ktery zradil imperium - jmeno nema cenu ani znat a pipkou, ktera s v sobe cirou nahodou po x letech c*rakovani na Jakku objevila force power a ziskala *SPOILER ALERT* Homolukovo svetelne paratko */SPOILER ALERT* Ja jak jsem nabrousenej, tak nedokazi psat vse co mi prichazi na mysl, ale jako TRAGEDIE. 2 hvezdy za pekne efekty a za novej typ lightsaberu. Jinak o hovne!!!

plakát

Dinosaurek Dink (1989) (TV seriál)

NOSTALGIE. Spickova pohadka, nebo spis serial, ktery jsem jako mladej hrozne zral a do te "Pankerky" byl zamilovan. Ach to detstvi

Rok jedna (2009)

Poprve kdyz jsem to videl, tak jsem se parkrat zasmal a rekl ok no. Kdyz jsem Year One videl podruhe, tak jsem se moc nesmal, ale zato film mne uplne spravil naladu. Po treti kdyz jsem se na snimek dival, tak jsem si jej skutecne uzil atd... Snimek jsem videl asi 5krat a proste si nemohu pomoci, ale ma to takove kouzlo, humor a celkove nalada snimku je takova ze mi sedne do noty. Oddechovka, Hlavne Kain je borec a pekny zensky

plakát

Pikovaja dama: Čjornyj obrjad (2015)

Jako nebylo to spatny. Sice jsem se musel dokopavat k tomu, abych neco z ruske produkce shlednul, protoze mam averzi vuci tomuo narodu, ale snimek vcelku potesil. Navic ty mama blondynka, ta byla tezce k pomilovani. Herecke vykony nebyly nejhorsi a celkove na tu bidu co je v posledni dobe s horrory, se snimek vcelku vydaril