Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Animovaný
  • Horor

Machete (2010)

To byla taková zhovadilost!!!! Původně jsem chtěl dát 2 hvězdy, ale za ty "hrdinsky sadomaso výkony" těch hereček jednoznačně 1. Vzal jsem si ale ponaučení - už nikdy se na takovou zhovadilost nepodívám

plakát

Batbabe: The Dark Nightie (2009)

Když pominu scény ve kterých se souloží (není přímo vidět) a naprosto fascinující scénu přelet makety vrtulníku nad New Yorkem :-DDDD Tak řeknu toto - u Jokera jsem se vždy zasmál :-))

plakát

Bláznivý příběh Robina Hooda (1993)

Pro mne raritní snímek. Je to už velice dlouho, kdy jsem měl možnost tento film shlédnout až do dneška, kdy jsem si opět vzpomněl na svá mladá léta. Jedna z nejzdařilejších parodií, které kdy vznikly.

Producenti (2005)

Řekl bych že se jedná o první a zároveň i zatím můj poslední filmový snímek co se týče muzikálového charakteru. I když vlastně i pomáda je muzikálový snímek. Ale to jen tak mimo okraj. Kdysi dávno jsem na youtube shlédl část z tohoto filmu a to písničku SpringTime for Hitler. Tehdá mne opravdu uchvátila. Proto jsem považoval za povinnost zakoupit a shlédnout celý film. A byl jsem skutečně překvapen! Tyto filmy jdou mimo můj okruh, ale u tohoto filmu jsem se skutečně nenudil. Skvěle zpracované kulisy, nadherna choreografie a hlavně hudba pro mne pro tento film mne přinutili dát 5 hvězdiček. Nathan Lane a Matthew Broderick naprosto parádně sedli do svých rolí a samozřejmě další známé tváře jakbysmet.

plakát

Neporazitelný II: Poslední zůstává (2006)

Jedna věc mi zde chyběla - BRAVO ze 3ky ,-) . Vezmu to od začátku. První film v této zatím trilogii jsem viděl 3ku. Uri Boyko jako sympatický málomluvný hrdina mne uchvátil a to nejen bojovými prvky, ale i vizáží. Upřímně na jinak docela průměrném snímku dokázal vnést novou vlnu proč se na film pořádně dokoukat. Ovšem po shlédnutí 2ky si myslím že 3ka byla pouze slabý odvar. Uri Boyka jako neporazitelný šampión, který si dokáže hlídat své vydobyté místo tvrdě narazí. Předsudky proti němu nemám ani nejmenší, spíše namyšlený americký kmán si až moc vyskakuje v ruské věznici. Vlastně se Urimu docela divím že s nervy vydržel tak dlouho. Každopádně zpracovaní filmu, střih a docela zajímavý příběh je jistě lepší než u 3ky. Jak se říká všechno dobré jednou musí skončit, tak i Uri Boyko narazil. Bohužel nebo bohudík? No jak pro koho. Jedinou výhradu co bych měl je asi nepříliš povedené PC zpracování zlomené nohy Boyky, ale člověk nemůže chtít vše. Film jednoznačně doporučuji těm, kteří mají rádi snímky z vězení a slušný boj. Pro mne 5 hvězdiček