Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Animovaný
  • Horor

plakát

Kocour v botách na divokém západě (1972)

Asi muj nejoblibenejsi dil z trilogie kocoura v botach. Sakra jako malej jsem byl neskutecne vytriskanej z neceho takoveho, kdy kocou a jeho lidksy pritel zachranuji cele mesto pred padouchy, zachranuji krasnou mladou divku. Proste to co v mem veku jakozto fanouska westernu dostalo.

Stalingrad (2013)

Tak takto zprznit valecny film, to snad umi jen rusove. Za prve pet rusaku tam jede po jedne rusce, ktera neni ani sympaticka ani pekna ani nic. Na druhou stranu sympatak Thomas Kretschman sjizdi nadhernou modrookou blondatou rusku Masu (bohuzel nevim ani jak se herecka jmenuje), ktera skonci blede, coz je pro mne sok, protoze jsem se na film vicemene dodival jen kvuli ni. Ale abych neprehanel efekty byly moc pekne a kdyz si odmyslim stupiditu, az absurditu v chovani nemeckych vojaku, lepe receno dustojniku, zpomalovani zaberu kazde 3 minuty a radoby hrdinskeho chovani ruskych vojaku, tak to byl snimek s jistym potencialem. No kazdopadne mohu rici ze jedno vim jiste. Uz se na to nepodivam

plakát

Pomsta mrtvého muže (2013)

Úplně obyčejný tuctový film, který ale vyloženě nenudil, ale ani nezabavil. To bych dal na dvě hvězdy, ale herecký výkon a poutavě napsaný scénář pro Noomi Rapace, ohromnou sympaťačku, si zasloužilo ocenění o hvězdičku zvýšit. Toto být v reálu a ja být na místě Colina Farrella, tak jsem ji už dávno objímal a projevoval jí lásku, protože ona si to zasloužila.

Aku no kjóten (2012)

Hudba, Meckie Messer, Druhá polovina, vyvražďovačka s hudbou Meckieho Messera a jinak docela nuda... Jako horror tak to ani v nejmenším. Ale jestli bude pokračování, tak bych se i mrknul.

Poslední samuraj (2003)

The LAST SAMURAI patří do kategorie snímků, které jsem již viděl více než 8x. Je mi velice blízké co se týče kodexu cti a za to staří Japonci měli můj respekt. Film je úžasně podán, ačkoliv je pravda že některé scény jsou až přehnaná. Pár výtek bych měl, ale pokud vezmu hodnocení uceleného celku plnou palbu si snímek zaslouží. Navíc Hans Zimmer opět jako vždy dokázal že patří TOP skladatelům filmové hudby, protože tak fantasticky zpracované scény díky jeho kompoziím získaly úplně nový rozměr.

Lesní duch (2013)

Líbí se mi komentář POMOa, s kterým mohu víceméně souhlasit. Je škoda že potenciál byl tak skvělý, ale zpracování nedomyšlené, až nedotažené. Gore je naprosto fantastický - toto bylo jednoznačně plus. Zvolená hudba, obvzlášť ten horrorový chorus byl fantastický, ale nesmrtelnost některých našich hrdinnů byla až zarážející obvzlášť když někteří zase nevydrželi nic. Až moc řekl bych patrný versus. Dále se mi absolutně nelíbilo zapracování jako záblesk slunečních paprsků ještě v noci, nesmyslné chování hrdinnů obvzlášť volba ze tří možných způsobů eliminace zla... Těšil jsem se velice na tento snímek, ale myslím si že za pár dnů už o něm nebudu vědět... A je to škoda

Sedm statečných (1960)

Na ten film se může člověk dívat a dívat do nekonečna. Jedna z nejlepších perel světové filmové filmografie. Skvělé herecké obsazení, skvělý scénář, režie a hudba. BOMBA

plakát

Dva a půl chlapa (2003) (TV seriál)

Nedá mi to, tak přispěji komentem. Sakra ja ten sitcom žeru. Prostě nezapomenutelné, vtipné, povzbuzující a na spravení nálady ten nejlepší lektvar (kromě skutečného sexu a bourbonu). Všechny postavy byly skvělé, akorat od toho Jackea jsem tomu nevěřil, ale člověk se zasmál Charlie obdivuhodná role, Alana obdivuhodná role. Fantazie. Je mi líto že byla ukončena spolupráce s Charliem, protože jeho postava měla nejvíce trefných a nejvtipnějších narážek. Co jsem zatím viděl pár dílu z 9té série, mno prostě ačkoliv se párkrát i zasměji, tak pořád Ashton Kutcher nedosahuje adekvátní náhrady legendární postavy Charlieho.... Možná změním názor až doukukám i zbývající díly. tak uvidíme

plakát

Where the Hell is Matt? (2012) (hudební videoklip)

Otřesná hudba, choreografie take není žádný zázrak a navíc nechápu k čemu toto jako pořád ještě slouží....

Princ a Večernice (1978)

Jedna z nejkrásnějších pohádek české filmografie. alespoň pro mne. Snad jedinný snímek, kdy se mi neskutečně moc Libuška Šafránková líbila, jako nádherná velkooká večernice s překrásnými třpitivými černými vlasy.