Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Animovaný
  • Horor

Zorro (1990) (TV seriál)

Můj HERO v dobách mého dětství. Pamatuji si ještě na ůvodní intro -> viz diskuze je tam link. Každopádně, jeden z nejlepších seriálů mého dětství s krásnou Patrice (v době první a druhé série ještě Camhi) Martinez :-)

Legionář (1998)

Jeden z nej of the nej snímku s Van Dammem. Poprvé jsem si všiml černošského herce Adewale Akinnuoye-Agbaje(ho) což je neskutečné jméno, ale jeho herecké výkony patří k TOP. Dokonce jsem si i zaslzel a to se děje skutečně málokdy. Je to tedy už pár let, co jsem tento snímek shlédnul, ale musím říci, že jsem byl tehdy velice mile překvapen.

plakát

Paranormal Activity 2 (2010)

Opět po dlouhé (delší) dobé horror u kterého mne mrazilo v zádech. Ne že by to byla naprostá bomba, ale i tak. Konec nedosahuje kvalit 1čky, ale upřímně rozhodně jde o zajímavý snímek, který stojí za shlednutí. Akorat jsem nepochopil, co na tomto snímku stálo 3 000 000 $. Možná pronájem baráčku a nové dveře do sklepa.

plakát

13. komnata - 13. komnata Roberta Chudého (2010) (epizoda)

Z Uničova, mého bydliště, sympaťák Robert Chudý. Prošel si peklem, co já si osobně nedokážu představit, je obdivuhodné s jakým elánem se dokázal smířit se svým handicapem a hlavně neztratil chuť do života. Je příkladem pro nás všechny. Přeji mu hodně štěstí a zdaru. Mimochodem Roberte, máš nádhernou sestru.

Beowulf (1999)

Intergalaktický mstitel BeoWulf, vsazený do středo"sci-fi"věkého hradu. Nemohu si pomoci, ale strašně mi připomínal Geralta z Rivie aka Zaklínače :-)) Každopádně čekal jsem větší brak, ale mou poviností bylo tento snímek shlédnout, ostatně jako každý kde je můj EPIC HERO BeoWulf. Dobrá pominu naprosto otřesnou hudbu a vezmu dva obrovské klady jako sexy Rhonu Mitru její nádherné pozadí i popředí (co si budu namlouvat jsem prostě chlap jako každej druhej) a bezejmennou herečku co hrála Grendelovu matku, při jejím hereckém erotickém výkonu jsem si pomalu odkráčel dát ledovou sprchu, tak mi vychází krásné 2 hvězdičky. Každopádně jako odreagovačka mi to docela sedlo.

plakát

Resident Evil: Apokalypsa (2004)

Jediný díl, který mne jakžtakž oslovil. A to z jednoho prostého důvodu a to, že zde má být Jill (hrdinka, kterou jsem nějaký čas po dohrání Resident Evil 3 - Nemesis na PSX zbožňoval.) Jinak jako každý díl, propadák...

plakát

Ice-B je bůh (2008) (TV pořad)

Jsem ani nevěděl že už s nimi nehraje

plakát

Belly 2: Millionaire Boyz Club (2008)

No to tedy byla s prominutím sračka. Film naprosto o ničem. Nejvíc mne fascinuje to špulení huby nakrčené obočí a pohled ozhora dolů... LOL

The Mountie (2011)

Je až s podivem, že taková zhovadilost může vzniknout v Kanadě... 1na hvezdička za nádhernou herečku Jessicu Paré, jejíž oči mne udržely se na to dokoukat, za docela hezkou kanadskou krajinu a za to, že se to maskuje jako western. Nízkorozpočtový film, o menší délce než je obvyklé, který neskutečně nudí a ke shlédnutí doporučuji jen kvůli aspektům, které jsem uvedl.