Pohřben zaživa (2010)

Celej film nuda - ale konec ten mne opravdu zabil. Čekal jsem klasické zakončení, ale toto fakt ne :-) 1na hvězdička šla určitě za ten konec

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Sheldon! Sheldon! Sheldon! Ano vážení toto si říkám vždy když zapínám tento sitcom. Jeden z nejlepších, nejvtipnějších snímků všech dob :-) Doporučuji! Shledon! Sheldon! Sheldon!

Pidihajzlík (2006)

Nemohl jsem z Brittany Daniel. Opravdu to je kus a ta slečna na hokeji co jim dávala pivo. No prostě max. HC. Ale i tak docela slabota, takže dvě hvězdy.

Noroi (2005)

Zajímavý námět. Bohužel tyto polodukumentární zpracování filmů nic neříkají. Ale ty japonky panebože to je krása. Takový maličký, roztomiloučký, uctivý, při pozdravu se klaní. Japonsko mám hodně rád, ale toto mne opravdu dostalo. Krásná herečka ta co hrála herečku, touším Miako? Film za 2, ovšem pro japonky za 3!

Útěk ze Sibiře (2010)

Mám rád takovéto filmy. Navíc už ten pocit že toto někdo v minulosti dokázal. Je to až těžko uvěřitelné. Já bych jistě zemřel ještě v té zimě na Sibiři. Překvapilo mne že Colon Farrell si tam moc nezahrál :-) (ne že by mi to vadilo). Pohnutý příběh, místy je skutečně až hloupá dobrotivost hlavního hrdiny, ale nakonec to dopadlo, tak to dopadnout mělo. Nenudil jsem se, po dlouhé době konečně zajímavý snímek.

Mučedníci (2008)

Řekl bych že spíše než horror je to hodně tvrdý thriller. Musím říci, že snesu téměř vše morbidní, ale toto se docela přibližovalo k hranici co snesu. Hodně tvrdý snímek.

Damned by Dawn (2009)

Nádherně velké oči hlavní herečky a nádherný zadek mladičké herečky si zaslouží hvězdičku a ta druhá je za atmosféru (prostředí) jinak jedna velká nuda a animace příšerné...

Hon na čarodějnice (2011)

Vezmu to od začátku. Kdyby nebyl v hlavní roli Nicolas Cage, tak bych se rozmýšlel zda-li nedát větší ohodnocení. Začátek filmu vypadal velice zajímavě, kněz provádějící očistu na čarodějnicích, mrtvá těla visící z mostu a pak oběšení kněze. Už jsem se těšil že to bude alespoň poloviční HORRORový snímek, bohužel dopadlo to uplně jinak. Nicolas Cage a Ron Perlman reprezentující válečníky boží se chovají jako hulváti, zabíjí v průběhu let spoustu něvěřících psů a najednou je popadne osvícení zda-li zabíjí skutečně ve jménu Boha. Deserce na sebe nenechá dlouho čekat a najednou jsou na cestě do kláštera s domnělou čarodějnicí. Na to by nebylo nic špatného - tím bych velice stručný příběh ohodnotil za hvězdičku. Kámen úrazu ovšem byly efekty :x Ať se na mne nikdo nezlobí ale proboha to, co jsem viděl u záběru křižáckého nastoupení před bitvou kde první dvě řady byli skuteční herci (komparzisté) a zbytek animace počítačem či provádění exorcismu byl snad špatný vtip ne? Odkapávající hořící ocel, efekt vzdouvání mohutného větru a zmatené pobíhaní herečky Claire Foy v kleci - no brrr. Ale abych nekritizoval - hudební doprovod stál za 1čku, a ponurost se mi docela také líbila. Je škoda že se z tohoto námětu nevytěžilo víc, alespoň na 4 hvězdičkové ohodnocení.

Willy Fog - Cesta do středu Země (1995) (TV film)

Oproti původnímu Willy Fogovi to postrádalo tu náplň pořádného dobrodružství. Tedy ne že by tam nebylo, ale nebylo to tak záživné jako původní Willy. KAždopádně 4 hvězdy si jistě zaslouží.