Chudáčci (2023)

V podstate Hollywoodem posvecene porno…

Přišla v noci (2023)

Tak tohle bych nazval overhype jak sviň. Když už neberu v potaz to, že příběh byl postavený na hlavu, tak to nebylo ani vtipné. Lidi se už prostě posr**** a líbí se jim vše, co jen závanem připomene KV a intelektuální veledíla.

I.S.S. (2023)

Rozhodně to není tak špatné jako zdejší hodnocení. Na konkurenčních platformách má film hodnocení cca o 20% lepší. Zajímavé ale je, že zdejší SSlovenští flastenci dávají filmu odpady. Nejspíše proto, že jejich milované Russko bylo v pozici bad guye :( Nechutný odpad je SSlovensko a ne tento film.

Strach z hlubin (2023) odpad!

Ty záběry na tu napíchanou porno herečku byly fakt stopka a dál už nic. Paní má herecky fakt jenom na to péčko.

Policie Hvar - Dobro došli (2024) (epizoda) odpad!

Štáfku, až příště budeš kritizovat Mišíka za špatné herecké výkony, drž hubu!!! Tě herecky strčí do kapsy a zpět.  Nelogický příběh i na stupidní komedii. Xindl naprosto nechutným způsobem vnucuje svoji odpornou muziku. Jo a pí Alžbeta Ferencová by místo v komedii podle jejich pohybů a neustálým házením hlavy měla hrát ve filmu pro dospělé. Fuj

Podruhé mě neoklameš (2024) (seriál)

Venezuela a bollywood v jednom..nechapu to vysoke hodnoceni. Ty dramaticke zabery a hudba v absolutne nedramatickych situacich jsou komicke.

Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019) odpad!

Po 3 letech jsem se podíval znovu a je to ještě horší. Cringe všude kam se podíváš. Carrie je vidět, že je napasovaná násilím do dialogů a vůbec to tam nesedí. Zápletka jak pro retardy....duely vypadají jak z epizody 4 a do toho neustále řve Boyega něčí jméno. Tahle epizoda se stát neměla a já ji jako velký fanoušek vůbec neakceptuju a nic z toho se v oficiální SW světě nestalo.

Nezvěstná (2023)

Neskutečně mě tam sral ten zkopírovanej soundtrack z Interstellaru. Prostě skoro 1:1...nesnáším prasení takových masterpiecu.

John Wick: Kapitola 4 (2023)

Vždyť je to furt stejný...a tentokrát i akční sekvence dost nudný. Dokonce jsem i z toho měl pocit, že Johnathan má pouze jeden použitelný move a pořád ho opakuje. V předchozích dílech se dalo říct, že Vás pokaždé minimálně jednou napadlo: "wow...to je fakt cool"...tady ani jednou. Konec taky docela nonsense. Celou dobu chce žít, aby vzpomínal na Helen a pak teda dobrovolně zemře, aby zneškodnil člověka, kterého vidí poprvé v životě. Výhody by byly tak jako tak v případě výhry a high table tu zůstal...takže v podstatě se zbavil jen jednoho vola. Všechno čím si prošel a tak hloupě umřel. Nedává to smysl a nebavilo mě to. Nuda.