shyster

okres Děčín

1 2 3 4 5 9 18 26 34
    • 1.10.2013  21:15
    Šmejdi (2013)

Téma dobře vybrané a alespoň zalarmizovalo celou společnost na tento způsob nátlaku.

• 9.9.2013  17:19

Millerovi na tripu mají hodně, co má mít dobrá komedie. Sehranou ústřední čtveřici, povedené hlášky.

• 9.9.2013  16:54

Jsem cimrmanův nadšenec, všechny hry (kromě cimrman v říši hudby) jsem viděl několikrát a umím z řady her celé dialogy. Ale veškeré zrcadlení doby či krize v souboru tu je jen načrtnuto a dál se tomu nevěnují. To je škoda.

• 30.8.2013  11:24
    Perníkový táta (TV seriál) (2008)

Shrnutí: Na Breaking Bad jsem se začal dívat až, když se začínala vysílat závěrečná část 5.série a dal jsem seriál v maratonu za necelé dva týdny a musím říct, že dlouho jsem neviděl tak propracované postavy a děj přes celý seriál, kdy vše dává smysl. Nejatraktivnější jsou poslední dvě série, kdy ta svinkost hlavního hrdiny ho vede do záhuby, ale i úvodní série, kdy se pomalu vytvářejí charaktery, potvrzuje kvality. 1.série = 80%. Rozjezd dobrý, dobře napsané postavy, dobře je to zahraný, ale někdy v půlce je to trochu natahovaný. 2.série = 80%. Druhá série si drží kvality 1.série. Uvidím, jak se to bude posouvat dál.3.série = 90%. Tak třetí série přidala na plynu a zlepšila kvalitu. 4.série = 90%. Tak čtvrtá série mě dostala naprosto do kolen. 5.série 1.část = 100%. První část páté série posunula laťku ještě výš, super seriál. 5.série 2.část = 90%. Posledních 8 dílů je nastavených tak, aby se vše uzavřelo, což není na škodu, ale vše směřuje k závěrečné epizodě, která je naprosto nejlepším zakončení seriálů, které jsem kdy viděl

• 29.8.2013  10:30
    Maléna (2000)

Kdyby to bylo o 30 minut delší, tak je to dokonalý.

• 26.8.2013  14:35
    Podfukáři (2013)

Nesnáším filmy, který dělají z diváků hlupáky a samy se tváří jako promyšlená a logická zábava. Celou dobu za ty kouzelníky čarují jen CGI a samotný triky nemají reálný základ. Konec tomu nasazuje jen korunu. Trapnost. A Jesse Eisenberg tu je na pěst.

• 17.8.2013  10:24
    Pot a krev (2013)

Jedinou chybu tam vidím ve stopáži, jinak jsem byl nadšený.

• 13.8.2013  19:02
    Lore (2012)

Pro mě je to tak na 70%. Ale za tu atmosféru, kterou se tvůrcům podařilo vytvořit, to dám výše.

• 11.8.2013  00:50
    Trans (2013)

Velmi dobře natočený komplikovaný příběh. Škoda, že scénaristé nezůstali u milostného vztahu a jeho vyčerpání. Potom bych dal i víc. Takhle to vyznělo jako blbá kopie Věčný svit neposkvrněné mysli.

• 31.7.2013  23:05
    Pan Am (TV seriál) (2011)

Jedná se spíše o podprůměrný seriál, který nejspíš táhne hlavně dámskou část osazenstva. Zasazení děje do 60.let je zajímavý tah, zvláště se podařilo vytvořit kulisy těchto let. Jenže samotný děj, který by měl mít 20 minut, je natáhnutý na dvojnásobek. Scénáristi se až tak moc nesnaží a nedokáží vytřesat z toho víc. A ono by to i šlo, když si uvědomíme, jaké postavení měli v 60.let všichni ti piloti a letušky.

• 31.7.2013  23:03

Opravdu zvláštní film. Pro mě osobně důkaz toho, že až moc koukám na mainstreamové filmy a když přijde něco jinak natočeného, tak na to koukám s otevřenou pusu. A ani to nemusí být nic světoborného, je to jen prostě jiné. Režisér mě znovu utvrdil v tom, že mě dokáže vtáhnout do svého světa, ikdyž občas tam vyskočila scéna, která mi tam moc neštimovala. A opět skvěle zvolený hudební podkres.

• 22.7.2013  17:16
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

1.sezóna: Tady dávám jednoznačně 90%. Dobrá scénáristická práce, dobře gradovaný scény a závěr hodný kvalitnímu seriálu. 2.sezóna:Ok, 1. sezóna v tomhle tempu byla skvělá, ale přestaňte kecat o té zimě a konejte. 70%. P.S. Když na konci série se projdou ti nemrtví po zasněžené planině, tak se ve mně trošku zpěnila krev. Kecaj o tom a pak, aby naladili diváky na další sezónu, tak ukážou tohle a čekám, že pak zase o tom budou jen kecat. 3. sezóna: Tak zase jen kecají a chodí někam. 60%. Ale musím říct, že mě to naladilo přečíst si knížku.

• 22.7.2013  17:12
    42 (2013)

U tohohle filmu mi dost vadila ta prvoplánovost a následně to, že se jen mluví a vyhrožuje hlavní postavě filmu, jak to bude mít těžký. Jenže dokupy to je ukázáno jen fragmentovitě a dost klišovitě.

• 22.7.2013  17:10
    Croodsovi (2013)

Jedná se o rutinní záležitost, kdy rodinka musí jít od bodu A k bodu B a při ní si uvědomit, o čem ten neandrtální život je, tj. rodinné hodnoty atd. Občas se tu ale zaskví krásný vtip, který dá připomenout první Dobu ledovou.

• 30.6.2013  16:19

Dobře natočený hloupý film.

• 25.6.2013  11:09
    Muž z oceli (2013)

Všichni hrdinové (Iron Man, Avengers atd.) o tom vždy jen mluví, jak světu hrozí zkáza galaktických rozměrů. Ale až nový Superman to opravdu ukázal a nebál se toho. Proti tomu všechny ty Marvelovky jsou jen omalovánky a k smíchu.

• 10.6.2013  11:01

Moc šablonovité.

• 12.5.2013  00:01

První půlka to byla dobře zahraná nuda, pak přijde zvrat a začne se konečně něco dít (ikdyž občas s pokulhavájící logikou). Po mírném odeznění i tak druhá půlka není až tak dobrá, aby zakryla průměrnou první část.

• 8.5.2013  11:03

Dosti nesourodý mišmaš, jako když kočička a pejsek vařili, všechno zamíchaný a přeplácený.

• 6.5.2013  07:35

Jen se budu opakovat a řeknu, co už tu zaznělo. Dobrý námět, ale tak pomalý a nudný. Trailer tedy lákal na jiný dráámo.

• 27.4.2013  23:32

Zabili jste mi čističe boty, vy hajzlové! Snůška amerických klišé s průhledným dějem a nezajímavými postavami.

• 9.4.2013  10:48

Tohle je prostě pro mě Sophiina volba. Co je lepší? Tento film nebo Leon? Oba pro mě dokonalé filmy.

• 7.4.2013  22:37
    Ruby Sparks (2012)

Nápad za milion, který je naplno využit jen v první třetině. Škoda pak toho konce.

• 10.3.2013  10:38

Peter Jackson má pořád v malíku filmové vyprávění Tolkienových příběhů. Hobbit má několik krásných momentů. Jenže všechno tohle přebíjí nastavovanost. Být to tak dvouhodinový film tak to má spád a všechny ty podstatné věci se nezapomenou. Takhle je opravdu těžké si vzpomenout, co se podstatného stalo a vyznívá to jako dost špatná kopie Společenstva prstenů.

• 2.3.2013  20:30

Krásný romantický film, který o míle předbíhá ten nadhodnocený téměř oscarový film ze stejného roku - Terapie láskou. Bojím se ale, že když se na něj podívám ještě jednou tak ztratí svoje kouzlo.

• 2.3.2013  20:28

Už je to opakovaná a natahovaná blbost. Málo vtipů a vlastně by se to dalo stihnout natočit do 30 minut.

• 2.3.2013  20:27

Dobře natočený, ale žádným způsobem mě nevtáhl do děje a ničím nezaujal.

• 24.2.2013  00:46
    Let (2012)

Poutavý příběh a ještě k tomu dobře natočený, ale rozhodně to nenastavuje žádný zrcadlo alkoholismu a drogám. To se raději podívejte na Leaving Las Vegas.

• 10.2.2013  20:42

Nic neříkající příběh, který má pár geniálních momentů, ale to je bohužel vše.

• 6.2.2013  18:16
    Skyfall (2012)

Když jdete na film se značkou James Bond, tak máte jisté očekávání. Sam Mendes natočil skvělý film, se skvělým scénářem, ale ne Bondovku a to je prostě chyba.

1 2 3 4 5 9 18 26 34