Patw

Patw

Patrik Weisser

Irsko
Milovník filmů

homepage

31 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Skandál (TV seriál) (2012)

  1. série mě na tento seriál opravdu dobře nalákala. 80% Dějová linka je skvělá a opravdu se tam něco děje, co má potenciál. Divákovi to představí svůj silný potenciál. Začátkem druhé série jsem to chtěl se seriálem tak trochu vzdát, jenže pak to nabralo na síle a seriál se změnil v nevyzpytatelnou jízdu na horské dráze. silných 90% Na třetí sérii bych chybu opravdu hledal marně 95%. Čtvrtá série (80%) je první sérií, která pokulhává za již nastolenou kvalitou předchozích řad. Ovšem toto pokulhávání vynahrazují kvality příběhů jednotlivých dílů. Doufám, že do budoucna (pátá série dostala zelenou) tvůrci chytnou "druhý dech" a připraví opět sérii plnou zvratů a překvapení.

 • poster

  Vražedná práva (TV seriál) (2014)

  První série: Vítejte u Vaší další seriálové drogy. Zasedněte před televizi či monitor, a nechte se unášet touto dokonale napsanou symfonií. Děj tohoto excelentně napsaného seriálu může divák jen a pouze mylně odhadovat protože tvůrci se nebojí ničeho. K nevyzpytatelnému ději přidejme skvělé herecké obsazení v první linii s úžasnou Violou Davis a je jasné, že ani její "křoví" nemůže být zlé. A ono opravdu není. Každá postava je napsaná zajímavě a nikdo tu není navíc či zbytečně. Každá postava má své poslání, svůj úkol a ačkoliv by se mohlo zdát, že v tom může být trochu zmatek, kdy nám tu běhá osm možná i devět zajímavých postav věřte, že zmatek na scéně rozhodně není. Divák každou postavu pozná i pochopí. Herecké výkony netřeba komentovat, protože kdyby nebyli herci přesvědčiví asi bych tu několikrát nenapsal o excelentnosti tohoto seriálu. Za mě rozhodně pět plných hvězd. Druhá série, už se těším!

 • poster

  Sex ve městě (TV seriál) (1998)

  Sex ve městě je prostě seriálová klasika. Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis a Cynthia Nixon tvoří skvělou partu žen. Jakoby jim postavy byly napsané na míru. Seriál je prostě sympatický a díky velkému zaměření na sex (hlavně díky postavě Samanthy) je i revoluční. Jeden ze seriálů na který mohu koukat neustále. 5*

 • poster

  Město žen (TV seriál) (2009)

  Obsazení seriálu je naprosto perfektní, funguje to a díky tomu tu máme fantastickou partu přátel, kterou by si každý přál mít. Já tedy ano. Courteney Cox exceluje po boků skvělé Christy Miller a Busy Phillips - obě tyto dámy v seriálu excelují a člověk jim víc jak jen věří jejich postavy. Nemohu jinak než pět hvězd protože seriál na své kvalitě neztrácí už pátou sérií.

 • poster

  2 $ocky (TV seriál) (2011)

  Fantastická dvojice válí. Dlouhodobě chudá Max a nováček v chudobě Caroline se hledaly až se našly. Neuvěřitelně sympatické duo které perlí každou větou. Spousta dvojsmyslů vynikne při sledování v původním ang. znění. Seriál si mě získal hned u pilota. Velkým plusem jsou samozřejmě velmi sympatické vedlejší postavy. Výborný seriál 5 hvězdiček (a kdyby to šlo dal bych i víc).

 • poster

  Zoufalé manželky (TV seriál) (2004)

  Tento seriál se nedá popsat jinak než - perfektní. Všechny 'zoufalky' jsou skvělé, i když mým osobním favoritem je Bree. Přímo jako postava pro Marciu Cross. Seriálový hit!

 • poster

  Gilmorova děvčata (TV seriál) (2000)

  Humor za každou cenu. Nezapomenutelné hlášky, kterých je v každém díle dostatek. Užasný vztah dcery s matkou. První ze seriálů které jsem sledoval naprosto pravidelně, a zameškání nějakého dílu bylo neodpustitelné. Lauren Graham - užasná! Samozřejmě děj, také povedený. Kdybych si mohl vybrat, chtěl bych žít ve městečku jako Starshollow (i když je to jen postavené pro ten seriál) a mít tam lidi jako jsou tihle, a stejné vztahy s nima. Rozhodně Gilmore Girl, jeden z nejlepších seriálů.

 • poster

  Hra o trůny (TV seriál) (2011)

 • poster

  Orange Is the New Black (TV seriál) (2013)

  Neustále jsem chodil kolem toho seriálu. ale bál jsem se, že to nebude nic pro mě. A takhle to bylo dlouhý rok. Až do dne, kdy jsem ze zvědavosti shlédl pilota. Naprosto mě to dostalo. Z pilotní epizody byl dvou-sérioví maratón. Naprosto se mi líbí toto drama namíchané menšími prvky komedie (och ten díl s kuřetem!). Líbí se mi jak linka s hlavní "hrdinky" Piper Chapman tak také linky ostatních, které jsou postupem času ukazovány, a v každém díle je tento prostor věnovaný někomu jinému. Je to zajímavé a kromě toho, že divák ví víc o ostatních také ho to k seriálu doslova připoutá. Ano některé sympatické postavy jsou časem totálně nesympatické a naopak, ale tak to chodí, že? Každopádně herecké obsazení to sympatické je. Jen tak dál. Další série netrpělivě očekávaná.

 • poster

  The Marvelous Mrs. Maisel (TV seriál) (2017)

  Naprosto dokonalá podívaná. Sympatické, velmi příjemné obsazení, které skvěle funguje jak pořádně promazaný stroj. Interakce mezi postavami jsou zábavné, to duo tvůrců Palladino (především tedy Amy) umí, sledovat Rachel Brosnagan a její pravou ruku Alex Borstein je zábavné. Lepší seriál o začátcích ženského stand-upu by si člověk nemohl ani přát. Rozhodně je v seriálu vidět inspirace Joan Rivers a to je pro mě plusem. Perfektní podívaná za 5 hvězd.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace