texa

texa

okres Brno

<< předchozí 1 2 3
    • 6.4.2018  23:08

Vůbec nevím, proč je Vikander na plakátu ale budiž, film je skvělý! Bradley umí hrát takový otrhance. Kdo má alespoň trochu rád žánr z prostředí kuchyně, bude se tento kousek líbit. Emotivní. Složitost, vztahy, z života. Pro mě 5+

• 5.2.2018  00:08
    Top Gear: Patagonský speciál (TV pořad) (2014)

Nejlepší díl! Po všech speciálech se tady najde od všeho něco, reakce v Argentině trošku krutá, až to bylo napínavé :))

• 8.4.2016  13:43
    Historie jídla (TV seriál) (2007)

Hodně vtipná dokumentární věc:D Doporučuju.

• 1.1.2015  15:18
    Prázdniny (2014)

Mě Walking on Sunshine teda překvapil. Hudba udělaná nenuceně, celkem i funny. Úplná pohodovka, a jak řekl @Pepinec, Giuliu ach Gulio :D Podívala jsem se hned 2x.

• 16.10.2014  20:49
    Fairhaven (2012)

Máte pocit, že už jen stárnete? Že už máte všechno za sebou, že máte zpackaný život a motáte se pouze dokola? Tak tento film vás nevyvede z omylu. Možná se snaží poukázat na to, abychom nebrali všechno smrtelně vážně, že každý má problémy a všichni jimi jen proplujeme a poplujeme dál...až někdo umře, my se setkáme, a poplujeme znova.

• 15.10.2014  20:11
    Rychlovky Ládi Hrušky (TV pořad) (2014)

Lidi, korbačíky z mozarelly uklohnit, neskutečný kekel hnusný. A ještě když jdete do knihkupectví a tři lidi v řadě před vámi se ptají na knihu Hrušky... neskutečné.

• 9.10.2014  16:19
    Awake (2013)

• 9.10.2014  15:30
    Dust (2013)

To mě dostalo :D

• 9.10.2014  13:00

Ten film vůbec nic teda nepřináší. Děj obyčejný, jako v mnoha filmech, jenom bez ostatních rušivých elementů a dalších zamotaných příběhů. Marin Ireland mi byla úplně nepříjemná a nemohla jsem ji vystát po celou stopáž. Nuda. Ještě, že to nebylo delší.

• 13.8.2014  14:44
    Luxus drogových králů (TV film) (2012)

Nuda. Žádný luxus, žádné extra informace nebo zajímavosti. Ani to nepůsobí jako celek. Spíš by mě více zaujal dokument, kdyyby byl zaměřen na jednoho bosse a nimrali se v něm :D

• 20.7.2014  19:10
    Cestující (2008)

Si děláte srandu ne? Nechápu hodnocení ani komentáře. Ale jak se říka, proti gustu žádný dišputát. Tento film mě ohromil zcela jistě. Od začátku až ke konci. Prostě překvapil.

• 19.7.2014  21:46
    Leon (1994)

Kultovní film je zcela kultovní. Pravda. Reno je super, jeho hlas je charisma, oči jako pejsek a Natalka je neskutečná už v tomhle věku. Spolu tvoří dokonalou dvojici. Byť je to film smutný, je zcela bezkonkurenční. Jak vyvíjející se vztah mezi těma dvěma, tak hnusák slizák v světlým obleku:D Prostě film, zážitek jak se patří.

• 20.5.2014  22:52

Čekáte "big movie" a je z toho ničím zajímavá povídaná. Zklamání roku skoro :D

• 28.2.2014  21:34

Matthew určitě poklona za tuhle roli + s jeho váhou. Avšak více mě zaujal Jared Leto v roli Rayona. Neskutečně dobrý herecký výkon. Vesmě takové role transexuálů, bisexuálů a podobně vypadají dost hraně a nepřirozeně, ale Jared mi vyrazl dech, jak jej dokázal věrohodně zahrát. Taková citovka tento film. **** + * za Jareda :)

• 25.2.2014  15:10

Co to do háje bylo ?:D Nuda a nic a k tomu McConaughey se přes celé natáčení filmu snad ani jednou nepřevlíknul z těch pruhovaných kraťas:D Plus ten jeho indiánský tanec s listy ...hell :D

• 9.12.2013  15:27

Tak málo známý film a přece tak krásný :) Měl by se více hrávat, velká škoda. Jsem ráda, že jsem na něj narazila:) Nějakým způsobem je velmi uklidňující.

• 10.5.2013  01:29
    Zen (TV seriál) (2011)

Poslední díl pecka! Rufus je bezkonkurenční. Dost se mi líbila i role Bena Milese a jeho vztah "nevztah" s Zenem. Velká škoda, že jen 3 díly ze série příběhů.

• 10.4.2013  01:57

Tý jo, já jsem u tohoto dílu připravovala na nejhorší. Z galerie mi přišel Lazenby příšerný, ale vůbec tomu tak nebylo. Ba naopak. Díl nebyl vůbec špatný, ani samotný Bond mi nepřišel nijak arogantní, jak tady mnoho lidí píše. (Musíte uznat, že celková povaha Jamese Bonda, ač už to byl Sean Connery, spočívá v tom, že je čas od času arogantní, nebo snad pro většinu z diváků - více sebevědomý.) Mě ten díl prostě bavil! :))

• 7.4.2013  02:05

Nejlepší byl ten houpající se zub na voze Waltze :D

• 3.4.2013  23:36
    Honey 2 (2011)

Toto je rozhodně slabší kousek. Herecké výkony jsou hodně nic moc, a ani žádná taneční scéna to nedokázala zachránit, žádná ničím neoslnila, nenašlo se nic zajímavého, napínavého nebo jen zábavného. Tady jsem se nudila od začátku do konce.

• 9.2.2013  15:46

Hehe, hodně povedená a spletená komedie. Almodóvar mě začíná dost bavit. To chování jeho postav mě nepřestává fascinovat :D

• 8.2.2013  22:17

"První objev je objevit Boha." Neskutečně inspirativní, plné skutečných vzpomínek na člověka skrz jeho přátel, rodiny či lidí, které stačil potkat za svůj krátký, leč bohatý život. Trochu smutné a zároveň plné optimismu. Z těch lidí to úplně sálá a ten konec s květinami úplně dojal:))

• 29.12.2012  18:18

Dokument, který by měl vidět každý. Zajímavý po celou dobu trvání. Pohledy různých lidí na rozmanité aspekty životního stylu, stravy či léčení v poslední době. Dala bych i hvězdu navíc.

• 26.10.2012  01:04
    Talisman (2012)

Well, překvapivě dobře. Nemám důvod hodnotit na méně, protože mě to bavilo od počátku, až ke konci. Chvílemi oddechová podívaná, hlavně díky hafanům.

• 12.5.2012  22:09

"bujakaša" :D Celkově jde ale o průměrný film, stejný děj, jako u většiny filmů. Musím dát *2, protože se mi to zdálo chvílemi až moc zdlouhavé.

• 9.3.2012  16:39
    Polská krev (TV film) (1978)

Operetka, po které si ještě pár hodin zpívám :D

• 5.3.2012  21:39
    Gia (TV film) (1998)

Z toho filmu budu mít depresi asi ještě týden ...

• 4.3.2012  12:53
    Vojna a mír (1956)

Velmi pěkný film, skvělé kostýmy a nenucené podání příběhu. Audrey klasicky rozkošná a oba dva její hrdinové se skvěle hodili do jejich role. Starší ztvárnění jsem neviděla, ale toto mě bavilo. Film má díky rozsáhlosti románu svižné tempo a ty tři hodinky mi uběhly, ani nevím jak. Klidně někdy ještě "obětuju" 205 min svého života a podívám se na to znova.

• 4.3.2012  12:26

Pro mě zklamáním. Scény s Amber H.? pff? Tem její útrpný výraz... nejraději bych scény s ní vymazala, nebo alespoň je dala do hodně vzdáleného pozadí. Nebýt G. Ribisiho, šla bych s hodnocením níž. Ten to vyhrál na plné čáře.

• 14.2.2012  19:12

Film překvapil a já se bavila.

<< předchozí 1 2 3