Dokonalý šéf (2015)

Vůbec nevím, proč je Vikander na plakátu ale budiž, film je skvělý! Bradley umí hrát takový otrhance. Kdo má alespoň trochu rád žánr z prostředí kuchyně, bude se tento kousek líbit. Emotivní. Složitost, vztahy, z života. Pro mě 5+

Vítězství je naše (2015)

Nechápu tak nízké hodnocení, v dnešní době, kdy se odehrává všechno kolem politiky. Vše je reálné, svět okolo voleb, nenásilně a pravdivě ukazuje, že se jedná vždy o svět lží a her mezi kandidáty. Film je jednoduchý ale rozhodně není nudný.

Prázdniny (2014)

Mě Walking on Sunshine teda překvapil. Hudba udělaná nenuceně, celkem i funny. Úplná pohodovka, a jak řekl @Pepinec, Giuliu ach Gulio :D Podívala jsem se hned 2x.

Rychlovky Ládi Hrušky (2014) (pořad) odpad!

Lidi, korbačíky z mozarelly uklohnit, neskutečný kekel hnusný. A ještě když jdete do knihkupectví a tři lidi v řadě před vámi se ptají na knihu Hrušky... neskutečné.

Top Gear: Patagonský speciál (2014) (pořad)

Nejlepší díl! Po všech speciálech se tady najde od všeho něco, reakce v Argentině trošku krutá, až to bylo napínavé :))

Dust (2013)

To mě dostalo :D

Klub poslední naděje (2013)

Matthew určitě poklona za tuhle roli + s jeho váhou. Avšak více mě zaujal Jared Leto v roli Rayona. Neskutečně dobrý herecký výkon. Vesmě takové role transexuálů, bisexuálů a podobně vypadají dost hraně a nepřirozeně, ale Jared mi vyrazl dech, jak jej dokázal věrohodně zahrát. Taková citovka tento film. **** + * za Jareda :)

Velký Gatsby (2013)

Čekáte "big movie" a je z toho ničím zajímavá povídaná. Zklamání roku skoro :D