Kájulka

Kájulka

Klára Sůvová

Česko

• 24.12.2017  11:03

Moje nejoblíbenější pohádka z dětství. Koukala jsem na to jako malinká (3/4 roky) a tu pohádku jsem milovala přes veškerou temnou pesimistickou atmosféru. Byla to snad jediná pohádka, která působí opravdově jako že středověku a ne nějaká přebarvená, přehnaně optimistická pohádka, kde to působí, že všechno bylo super skvělý a vždy bylo všechno úžasný. Miluju tuhle pohádku a nechápu lidi, co na to koukali jako dospělý a soudí to, jestli by se to mohlo líbit dětem. Jako malá jsem pohádku milovala a miluju ji dodnes. Filip Blažek je prostě nejlepší "princ" jakého si jen české pohádky mohly přát.

• 22.4.2014  23:11

Podle mě by se tato pohádka měla jmenovat "Barbie, koně a tablety" . Bylo úplně neuvěřitelné, kolikrát tam tablet zmínili. Nemám nic proti pokroku, ale porovnávání toho, jak se někdo vyzná v nějakém lese a jak se někdo vyzná ve svém tabletu me važně dostalo. Podle mě tato pohádka dělá z dětí materialistické a cpe vám do hlavy, ze bez tabletu jste nuly. Ještě hláška - to bych si ten tablet měl asi taky pořídit me dost pobavila. Takže touto propagací tabletů do u me dost kleslo, ale pobavilo me to.

• 8.8.2013  12:48
    30 Seconds to Mars: Hurricane (hudební videoklip) (2010)

Hurricane je pro mě nejlepší a nejpromyšlenější klip vůbec. Nalezení klíčů pro pozdější záchranu života propojený s něčím tajemným. Bartholomew Cubbins je top režísér klipů.